AD

بازی‌های موبایل برای کسب درآمد

0 2,157

یکی از جذاب‌ترین ایده‌هایی که در بازی‌های ویدیویی اعمال شد، امکان کسب درآمد واقعی و متعلق به شخص از آن‌ها بود. در واقع این امر، به علت پیشرفت تکنولوژی و ظهور رمزارزها در دنیای امروز اتفاق افتاد. با سرعت بالایی که تکنولوژی در حال پیشرفت و تغییر و تحول زندگی انسان‌ها است، هر تجارت و فعالیتی که بتواند خود را با این تغییرات همسان سازد، پیروز میدان است و در صحنه باقی می‌ماند. این مقاله که در خصوص معرفی بازی‌های موبایل برای کسب درآمد است، به یک موضوع بدیع و نو می‌پردازد. موردی که بدون شک برای همه افراد جذاب خواهد بود. با ما همراه باشید تا با امکان کسب درآمد از طریق بازی‌های موبایلی آشنا شوید.

چگونه بازی‌های موبایل می‌توانند به کسب درآمد منجر شوند؟

معرفی-بازی-برای-پول-درآوردن

این سوالی است که برای همه افراد ممکن است پیش بیاید. می‌دانید که ظهور بازی‌های ویدیویی در پلتفرم موبایل به زمان تولید گوشی موبایل بازمی‌گردد. البته کمی طول کشید تا سازندگان بازی‌های ویدیویی دریابند که می‌توان از این پلتفرم به بهترین شکل استفاده کرد.‌ از آن‌جایی که گوشی موبایل بر خلاف کنسول و کامپیوتر همیشه در دسترس است، گیمرهایی که از گوشی برای انجام بازی‌های خود استفاده می‌کنند، زمان بیشتری را می‌توانند در آن‌ها سپری کنند. که خب این زمان بیشتر نشان دهنده موفقیت برای یک بازی ویدیویی خواهد بود.

اما در جدیدترین ایده، امکان کسب درآمد با استفاده از برنامه‌نویسی بلاک‌چین برای تبدیل پول و سرمایه درون بازی‌ها به رمزارزهای مختلف، به وجود آمد. اگرچه این مورد می‌تواند برای همه بسیار جذاب به نظر برسد، اما باید بدانید که درست مانند بازار رمزارزها، نباید بدون شناخت و دریافت اطلاعات کافی وارد این بازی‌ها شد.

بیان شد که برنامه‌نویسی در این گونه بازی‌ها بر اساس بلاک‌چین انجام گرفته است، یعنی شما در بازی هر گونه فعالیت خرید و فروشی که انجام دهید بر اساس ژانر و نوع بازی، سود حاصل از فعالیتتان به یک حساب واقعی از رمزارزها با مشخصات شما منتقل خواهد شد. بدین صورت شما مالک واقعی سود حاصل از فعالیت در محیط بازی‌های موبایل هستید. حالا که دریافتید امکان کسب درآمد با انجام برخی از بازی‌های موبایل وجود دارد، بهتر است در ادامه به معرفی این بازی‌ها بپردازیم.

معرفی بازی‌های موبایل برای کسب درآمد

بازی‌هایی که امکان کسب درآمد را برای کاربران خود ارائه می‌دهند، معمولا بر پایه نوعی رمزارز خاص برنامه‌نویسی شده‌اند. در این میان اما رمزارز اتریوم محبوبیت بالایی دارد زیرا به سادگی امکان استفاده و نقد کردن آن وجود دارد. با این وجود رمزارزهای مختلفی ممکن است برای هر بازی استفاده شوند. بهتر است پیش از انتخاب بازی از نوع رمزارزی که درآمد شما را تشکیل میدهد، اطلاع پبدا کنید.

معرفی بازی The Sandbox

بازی-سندباکس-The-Sandbox

اگر به ساخت و ساز علاقه‌مند هستید، این بازی دقیقا مناسب شماست. برای رسیدن به درآمد در این بازی باید موارد مختلفی را به سلیقه خود بسازید، ارتقا دهید و سپس آن را به سایر مشتریان و بازیکنان به فروش برسانید. در واقع این فروش مواردی که ساخته‌اید است که شما را به درآمد و کسب سود خواهد رساند. باید گفت که بازی The Sandbox هنوز به صورت رسمی انتشار نیافته است و در نسخه بتا ارائه می‌شود. اگر سازندگان این بازی آن را به صورت عمومی عرضه کنند، می‌توان به آینده آن بسیار خوشبین بود. گرافیک بالا و استفاده از رنگ‌های شاد و زنده یکی از جذابیت‌های این بازی است که می‌تواند مخاطب را ساعت‌ها درگیر خود کند.

بازی sandbox

معرفی بازی CryptoKitties

بازی-CryptoKitties-برای-پول-درآوردن

اگر از عاشقان گربه باشید، این بازی مخصوص شماست. در واقع این بازی را می‌توان از بهترین بازی‌های موبایل برای کسب درآمد محسوب کرد. استودیو Dapper Labs این بازی را در سال ۲۰۱۷ ارائه کرد. ممکن است در نگاه اول CryptoKitties به نظر خسته کننده برسد اما برخلاف ظاهر غلط‌انداز آن، بازی نیاز به دانش و اطلاعات بالایی از دنیای رمزارزها و دیجیتال دارد. شما در این بازی می‌توانید با انتخاب، پرورش و خرید و فروش گربه‌ها به کسب درآمد بپردازید. باید بدانید که این بازی به صورت رایگان در دسترس نیست و شما برای ورود به آن و انجام بازی حداقل باید یک گربه را خریداری کنید. قیمت گربه‌ها بسته به نژادشان می‌تواند از ۱۰ تا ۳۰ دلار متفاوت باشد. به این معنا که شما حداقل باید مبلغ ۱۰ دلار را برای ورود به بازی CryptoKitties هزینه نمایید.

بازی cryptokitties

معرفی بازی League of Kingdoms

بازی-League-of-Kingdoms

در لیست معرفی بازی‌های موبایل، همواره یک بازی در سبک استراتژی وجود دارد. در نتیجه اگر از طرفداران پروپاقرص بازی‌های استراتژی هستید، این بازی مناسب شماست. می‌دانید که سبک استراتژی در بازی‌های موبایل بسیار محبوب است. به همین علت سازنده این بازی با ترکیب ایده کسب درآمد در این بازی آن را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. شما در بازی League of Kingdoms باید از یک تکه زمین ساخت و ساز را آغاز کنید و آن را به امپراطوری خود تبدیل نمایید. هر چیزی که از یک بازی استراتژی انتظار دارید، در League of Kingdom خواهید یافت. خبر خوب این که این بازی نیازی به پرداخت ورودی ندارد اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای ممکن است بیش از حد به نظر برسند. شما می‌توانید در این بازی پول و موارد مختلفی که به دست می‌آورید را به رمزارز تبدیل کنید. همچنین یک بازار سیاه در بازی وجود دارد که امکان فروش آیتم‌های مختلف به دست آمده در جریان بازی و رسیدن به درآمد نیز وجود دارد. بازی برای کسب درآمد آن‌قدرها هم ساده نیست و شما را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو خواهد کرد که هیجان آن را افزایش می‌دهد.

بازی leagueofkingdoms

معرفی بازی Stepn

بازی-Stepn-برای-کسب-درآمد

از جمله بازی‌های موبایل برای کسب درآمد، می‌توان به این برنامه اشاره کرد. اگرچه باید گفت که Stepn دقیقا یک بازی موبایل نیست بلکه یک برنامه ورزشی است که برای هر قدمی که شما بردارید، به حسابتان پول واریز می‌کند. شاید بهترین راه برای تشویق مردم به تحرک و ورزش نیز همین باشد. خبر بد این است که این برنامه همچون بسیاری دیگر از بازی‌های موبایل مبتنی یر بلاک‌چین، رایگان نیست و شما برای ورود به آن و استفاده از قابلیت کسب درآمد، نیاز دارید که یک جفت کفش در برنامه را خریداری کنید. سپس هرچه بیشتر قدم بردارید، ارز بازی برای شما افزایش می‌یابد که می‌توانید با استفاده از آن کفش‌های خود را ارتقا داده و یا مستقیما آن را به رمزارز تبدیل کنید. هرچه کفش‌هایتان را بیشتر ارتقا دهید، درآمد حاصل از قدم زدن با آن بیشتر خواهد شد. پس اگر به دنبال دلیلی برای ورزش کردن بودید، این برنامه بهترین دلیل خواهد بود. آن را از دست ندهید.

بازی stepn

معرفی بازی Axie Infinity

بازی-Axie-Infinity

بازی Axie Infinity یکی از جذاب‌ترین و بهترین بازی‌های موبایل برای کسب درآمد می‌باشد. داستان و گرافیک جذاب در این بازی از ویژگی‌هایی هستند که آن را بسیار محبوب کرده است. شما به عنوان گیمر باید در دنیای این بازی شخصیت‌های مختلفی را یافته و آن‌ها را تبدیل به کاراکترهای خاص کنید. سپس می‌توانید با فروش این کاراکترهای شخصی‌سازی شده به درآمد برسید. لازم به ذکر است که مانند برخی دیگر از بازی‌های موبایل برای کسب درآمد، شما باید شخصیت‌های مختلف را با قیمت ۱۰ تا ۳۰ دلار خریداری کنید تا بتوانید آن‌ها را ارتقا داده و سپس از فروششان به سود دست یابید. علاوه بر آن ورودی این بازی حدود ۸۰۰ دلار قیمت دارد که می‌تواند برای ما ایرانیان رقم بسیار بالایی محسوب شود. اگر هزینه بازی Axie Infinity برای شما مهم نیست، تعلل نکنید و از انجام آن لذت ببرید.

بازی axieinfinity

معرفی بازی Ember Sword

بازی-درآمدزایی-Ember-Sword

در میان لیست بازی‌های موبایل برای کسب درآمد، جای یک بازی در سبک نقش‌آفرینی نباید خالی باشد. پس اگر به سبک بازی‌های نقش‌آفرینی علاقه‌مند هستید، Ember Sword را از دست ندهید. ورودی این بازی ۴۰ دلار است. پس از آن وارد محیط جذاب خواهید شد. باید بدانید که کسب درآمد در این بازی در مقایسه با بازی‌های قبلی کمی سخت‌تر است. شما باید ماموریت‌هایی که بازی از شما می‌خواهد تکمیل کنید تا به آیتم‌ها و پاداش دست یابید. همچنین امکان خرید زمین در این بازی وجود دارد. در نهایت شما می‌توانید با فروش این زمین‌ها و آیتم‌ها به سود و درآمد برسید.

بازی embersword

معرفی بازی Binemon

بازی-Binemon-برای-کسب-درآمد

اگر بازی Axie Infinity را دوست داشتید اما به علت قیمت بالا امکان خرید آن را نداشتید، Binemon انتخاب مناسبی به عنوان جایگزین خواهد بود. شما در این بازی باید حیوانات خانگی مختلفی را انتخاب و خریداری کنید سپس با پرورش و ارتقای آن‌ها برای فروش به سود و درآمد دست پیدا کنید. در واقع حیوانات در این بازی همان NFT هستند، که می‌توانید آنه‌ا را به ارز تبدیل نمایید. سازنده این بازی Binemon را یک بازی در سبک نقش‌آفرینی نیز معرفی می‌کند. همچنین علاوه بر موبایل، امکان تجربه آن از طریق نسخه وب فراهم شده است.

بازی binemon

جمع‌بندی و سخن آخر

بازی‌های موبایل برای کسب درآمد، از جدیدترین موضوعات عصر حاضر می‌باشند که روز به روز بر تعداد علاقه‌مندان به آن افزوده می‌شود. ایده کسب درآمد با استفاده از انجام بازی را می‌توان یکی از خلاقانه‌ترین ایده‌های قرن دانست که حتی این امکان را فراهم کرده است تا در حین بازی و سرگرمی نیز بتوان به درآمد رسید. ظهور فناوری بلاک‌چین و به دنبال آن رمزارزها، روش‌های کسب درآمد را متحول کرده‌اند. برنامه‌نویسی برخی از بازی‌های ویدیویی مبتنی بر بلاک‌چین، بر روی پلتفرم موبایل که در دسترس‌ترین پلتفرم برای انجام بازی است با استقبال زیادی مواجه شده است. اگرچه هنوز بسیاری از مردم از این فناوری بی اطلاع هستند، اما بالا بودن نرخ دلار برای ورود به چنین بازی‌هایی یکی از عوامل منفی برای مردم ایران محسوب می‌شود. با این حال پیش‌بینی می‌شود که در آینده بیشتر مردم از این بازی‌ها استفاده نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.