AD

پیام‌های ویدئویی در واتس اپ به سبک تلگرام

0 1,053

اکنون به راحتی می‌توانید به دوستان خود در واتس‌اپ نشان دهید که چه کاری انجام می‌دهید، بدون اینکه تلاشی برای ایجاد استوری یا کلیپ انجام دهید. این سرویس در حال پخش پیام‌های ویدیویی فوری مانند تلگرام است که به شما امکان می‌دهد در چت با ویدیوهای حداکثر یک دقیقه پاسخ دهید. برای ضبط فیلم فقط باید روی یک دکمه ضربه بزنید و نگه دارید و می‌توانید انگشتتان را به سمت بالا بکشید تا ضبط بدون دخالت دست ادامه یابد.

ویدیوها به طور خودکار در حالت بی‌صدا پخش می‌شوند، بنابراین صدا را با یک ضربه می‌توانید روشن کنید.

شاید بخوانید: ارسال تصاویر با وضوح بالا در واتس اپ

در  WhatAppپیام‌های فوری به صورت end-to-end encrypted هستند یعنی رمزگذاری شده‌اند تا لایه‌ای از حریم خصوصی اضافه شود و تنها افراد دو طرف ارتباط قادر به خواندن پیام‌ها باشند. این شرکت می‌گوید این ویژگی باید در «هفته‌های آینده» برای همه کاربران در دسترس باشد.

این قابلیت جدید واتساپ برای بسیاری از افراد، جایگزین اسنپ چت تلگرام نخواهد شد. واتس اپ همچنان بر فضای پیام رسانی مسلط است و عمدتاً توسط تماس‌ها و پیامک‌ها هدایت می‌شود. با این حال، در هنگام استفاده از اپ واتساپ اگر بخواهید ویدئوهای سریع ارسال کنید دیگر لازم نیست اپ مورد استفاده خود را تغییر بدهید. هنگامی که پیام صوتی یا متنی آن را قطع نمی‌کند، می‌توانید به سرعت اخبار را به اشتراک بگذارید یا به جای استیکر از طریق ویدئوی کوتاه به پیام مخاطب خود واکنش نشان دهید.

شاید علاقمند به خواندن نحوه استفاده از Chatgpt در واتس اپ  باشید

در حالی که واتس اپ تا سال گذشته بیش از 2 میلیارد کاربر فعال داشته است، تلگرام هر ماه حدود 700 میلیون کاربر فعال دارد. اسنپ چت با وجود رقابت شدید سایر پلتفرم‌های اجتماعی همچنان در حال رشد است. iOS 17  اپل نیز پست صوتی تصویری FaceTime  را به کاربران آیفون معرفی خواهد کرد. بنابراین پیام‌های ویدیویی فوری ممکن است کاربران را برای داشتن اپ واتساپ متقاعد نکند و این برنامه را از حرکت به سمت رقابت با این اپلیکیشن‌های قدرتمند باز دارد.

حتما بخوانید: ورود بدون پسورد در واتس اپ با passkey‌ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.