AD

طرفداران Nickelodeon All-Star Brawl از فهرست کاراکترهای اعلام شده راضی نیستند

طرفداران Nickelodeon All-Star Brawl از فهرست کاراکترهای اعلام شده راضی نیستند
0 345

اکنون که فهرست نهایی کاراکترهای بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 به طور رسمی تایید شده است، طرفداران نارضایتی خود را در مورد این فهرست به اشتراک گذاشته‌اند.

چند ماه پیش، فهرست کاراکترهای بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 به لطف آمازون با اشتراک گذاشتن تصویری از پوستر بازی، ظاهراً لو رفت. در آن زمان، بسیاری از طرفداران امیدوار بودند که این در واقع نسخه نهایی لیست کاراکترها نباشد، زیرا به طور ضمنی بیان می‌کرد که حداقل 11 مبارز از بازی اصلی حذف شده‌اند از جمله لئوناردو (Leonardo)، مایکی (Mikey)، لینکلن (Lincoln) و Toph.

اگرچه طرفداران امیدوار بودند که بازی نهایی ممکن است این شخصیت‌ها را به شکلی در بر داشته باشد، آخرین اخبار فاش شده تایید کرد که فهرست فاش شده در تمام مدت درست بوده است و کاراکترهای غایب به این بازی برنمی گردند. اکنون که این فهرست به طور کامل فاش شده است، طرفداران نظرات خود را در مورد آن در ساب ردیت بازی به اشتراک می‌گذارند و اکثریت آنها چندان راضی به نظر نمی‌رسند.

شاید بخوانید: بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 ممکن است شامل کل کاراکترهای بازی اول نباشد

متأسفانه، در حالی که اکثر کاراکترهای جدیدی که به بازی اضافه شده‌اند، مانند Angry Beavers، El Tigre و Jimmy Neutron با استقبال مثبتی روبرو شده‌اند، برخی از مبارزان وجود دارند که به‌طور آشکار مورد استقبال قرار نمی‌گیرند. به نظر می‌رسد Gertie یکی از این موارد در میان تازه‌واردان باشد، زیرا برخی از طرفداران فکر می‌کنند که گنجاندن او توسط Nickelodeon “اجبار” شده است تا تلاش کند تا جذابیت‌های بیشتری را در بازی ایجاد کند. Gerald نیز چندان مورد استقبال قرار نگرفته است و بسیاری به این نکته اشاره می‌کنند که عجیب است که او در بازی حضور دارد در حالی که خود Arnold نیست.

حذف برخی از کاراکتر‌ها اجتناب‌ناپذیر است (هر بازی نمی‌تواند Smash Ultimate باشد)، اما برخی از مبارزانی که حذف شده‌اند مانند Mikey، Toph، Leonardo، Hugh، CatDog و Lincoln Loud بسیار محبوب هستند.

حتی انتخاب‌های کمتر محبوب‌تری مانند Powdered Toast Man و Oblina باعث شده برخی از بازیکنان از این فهرست عصبانی شوند. اگرچه برخی از طرفداران از لیست اعلام شده دفاع می‌کنند و در مورد اکثر شخصیت‌های قابل بازی نظرات مثبتی دارند، اما در مجموع به نظر می‌رسد که تاکنون عکس العمل‌ها به این لیست منفی بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.