AD

به‌روزرسانی‌های Steam نسخه ریمیک بازی Silent Hill 2

به‌روزرسانی‌های Steam ریمیک Silent Hill 2
0 410

نسخه ریمیک بازی Silent Hill 2 در چند هفته گذشته به‌روزرسانی‌های مداومی را در Steam دریافت کرده است.

سال گذشته، پس از ماه‌ها شایعات، گمانه‌زنی‌ها و افشاگری‌ها، سرانجام شرکت Konami به‌روزرسانی‌هایی را در مورد سری Silent Hill به طرفداران ارائه کرد و تعداد زیادی از پروژه‌های آتی را برای مجموعه‌ای که مدت‌ها خوابیده بود، نشان داد، مانند ریمیک Silent Hill 2، یک بازی کاملاً جدید به نام Silent Hill f و برخی از تایتل‌های اسپین آف. با این حال، از آن زمان به‌طور شگفت‌انگیزی نسبت به بازی‌هایی که برنامه‌ریزی کرده بود، سکوت کرد و تنها Silent Hill: Ascension اعلان‌هایی را دریافت کرد.

شاید بخوانید: بهترین بازی های ترسناک در سال 2023

از میان تمام پروژه‌هایی که این شرکت برای آینده اعلام کرده بود، یکی از پروژه‌هایی که طرفداران از شنیدن درباره آن هیجان‌زده هستند، بدون شک ریمیک Silent Hill 2 است که با توجه به اینکه یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک تمام دوران است، این انتظار منطقی است. همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، به نظر می‌رسد که ما با کسب اطلاعات بیشتر در مورد Silent Hill 2 فاصله زیادی نداریم، زیرا نسخه ریمیک در چند هفته گذشته به روز رسانی‌های مداومی را در Steam دریافت کرده است.

طبق گفته SteamDB، صفحه Steam Silent Hill 2 در ماه گذشته چندین بار به روز شده است و تغییراتی در صفحه در طول ماه سپتامبر انجام شده است. این تغییرات در طرح کلی چیزها نسبتاً جزئی به نظر می‌رسند، اما نشان می‌دهند که کونامی در حال آماده کردن چیزی برای این بازی است.

در حالی که بیشتر به‌روزرسانی‌های ماه گذشته چندان هیجان‌انگیز نبودند، صفحه استیم احتمالاً بزرگترین به‌روزرسانی خود را همین دیروز دریافت کرد. به‌روزرسانی 6 اکتبر دسته‌ای از زبان‌های مختلف پشتیبانی شده را به تگ‌های Steam این بازی اضافه کرد.

اگرچه صفحه Steam هنوز Silent Hill 2 را به‌عنوان coming soon فهرست می‌کند، اما به روز رسانی صفحه فروشگاه نشان می‌دهد که توسعه به آرامی پیش می‌رود و این بازی می‌تواند از آنچه قبلاً فکر می‌کردیم به انتشار نزدیک‌تر باشد. به خصوص اگر کونامی آماده تایید زبان‌های پشتیبانی شده بازی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.