AD

بکستبال NBA Infinite برای اندروید و iOS به صورت جهانی در دسترس است

بکستبال NBA Infinite برای اندروید و iOS به صورت جهانی در دسترس است
0 49

بکستبال NBA Infinite برای اندروید و iOS دارای مجوز رسمی اکشن بسکتبال بی وقفه، هم اکنون در فروشگاه App و Google Play بصورت جهانی در دسترس است.

 

بسکتبال NBA Infinite را در زمان حقیقی (real-time) با NBA Infinite تجربه کنید

NBA Infinite خود را به عنوان یک تجربه بازی موبایلی PvP در زمان حقیقی معرفی می‌کند. کاربران این فرصت را دارند که با همراهان خود تیمی را برای رویارویی‌های 3v3 جمع آوری کنند یا واقعی ترین رقیب را در مودهای 1v1 و Dynasty 5v5 تعیین کنند.

این بازی با ویژگی‌های رقابتی آنلاین تجربه‌ای بی‌نظیر را برای دستگاه‌های موبایلی ارائه می‌کنند. در این بازی، شرکت‌کنندگان می‌توانند یک ترکیب ایده‌آل شامل سرشناسان NBA امروزی را جمع‌آوری کرده، در انتخاب‌های حیاتی که پنج نفر ابتدایی را به تیمی با کالیبر قهرمانی تبدیل می‌کند، حرکت کنند و کادر مربیگری را برای تقویت استراتژی‌های دفاعی و تهاجمی ارتقا دهند.

 

لیست ورزشکاران و گزارشگران ستاره NBA Infinit

کارل-آنتونی تاونز (Karl-Anthony Towns ) نقش ورزشکار نماد رسمی افتتاحیه بازی را بر عهده می‌گیرد. او به عنوان چهره برجسته NBA Infinite، به نمایندگی از این بازی در مقیاس جهانی، در کنار سایر سفیران برندهای کلیدی دیگر مانند De’Aaron Fox، RJ Barrett، Tobias Harris، Andrew Wiggins  و Jrue Holiday حضور دارد.

علاوه بر این، رودی گوبرت (Rudy Gobert) ستاره NBA، مسئولیت سفیر برند برای بازارهای اروپایی را بر عهده می‌گیرد. مارک جونز (Mark Jones)، گوینده باتجربه NBA، تکمیل کننده این ترکیب پر ستاره، به میز NBA Infinite برای مناطق انگلیسی زبان می‌پیوندد، در حالی که گویندگان ورزشی منطقه‌ای از جمله Michael Körner در آلمان، Xavier Vaution  در فرانسه و Rômulo Mendonça  در برزیل برای در دسترس هستند.

 

NBA Infinite ادعا می‌کند که تجربه بازی را با هر لیگی تکامل می‌دهد

NBA Infinite یک تجربه واقعی NBA در بازی‌های موبایلی را ارائه می‌کند که هر فصل در کنار لیگ تکامل می‌یابد.

مسلط باشید: در بازی‌های پیکاپ 1v1 تسلط داشته باشید؛ یا مهارت‌های خود را در حالت‌های معمولی مانند مسابقه سه امتیازی و بازی 11 امتیازی تقویت کنید. تصمیمات مهم در اواخر بازی را بگیرید و آنها را برای اجرای بعدی خود در جایزه Larry O’Brien  استفاده کنید.

تیم شوید و رقابت کنید: دوستان خود را جمع کنید تا تیم قهرمانی PvP خود را در 3v3  بسازید، یا ببینید چه کسی یک بازی در حالت‌های 1v1 و 5v5 دارد. حالت‌های رقابتی آنلاین یک تجربه منحصر به فرد موبایلی ارائه می‌دهد. وارد یک quick session شوید، یک تجربه چند نفره بین همه بازیکنان  NBA Infinite برای تقویت روحیه رقابتی شما. بازی و رقابت کنید و نکات خاص خود را با جهان به اشتراک بگذارید.

بازیکنان ستاره NBA خود را جمع آوری کنید: بازیکنان واقعی NBA را جمع آوری کنید، هر کدام با یک مجموعه حرکت منحصر به فرد در انتظار شما هستند تا آنها را مدیریت کنید و ارتقا دهید تا مانند جیانیس آنتتوکومپو به سمت حلقه حرکت کنند، به عقب برگردند و مانند کوین دورانت بدرخشند، یا مانند استفن کوری در تمام روز در سه امتیازی غرق شوند.

اکشن بی‌وقفه NBA: با مهارت‌های انحصاری و برتری که برای هر ستاره منحصربه‌فرد NBA وجود دارد، با حریفان خود به رقابت بپردازید، بهترین بازی را ارائه دهید و پیروزی را به دست آورید.

تیم خود را تا پیروزی مدیریت کنید: تصمیمات بزرگی بگیرید که پنج نفر اصلی شما را به یک ترکیب افسانه‌ای تبدیل می‌کند و منجر به قهرمانی پس از قهرمانی برای شما می‌شود. کادر مربیگری خود را ارتقا دهید تا تاکتیک‌های اصلی دفاعی و تهاجمی خود را تقویت کنید و آنها را اجرا کنید.

دانلود بازی بکستبال NBA Infinite برای اندروید و ios

NBA Infinite یک بازی بسکتبال موبایلی رایگان است که اکنون در iOS و Android در دسترس است و برای دانلود بازی بسکتبال NBA Infinite برای iOS و اندروید میتوانید به این صفحه از ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.