AD

بازی بسکتبال NBA Infinite برای iOS و اندروید معرفی شد

بازی بسکتبال NBA Infinite برای iOS و اندروید معرفی شد
0 794

استودیوهای Level Infinite و Lightspeed تایتل موبایلی آینده خود را با نام بازی بسکتبال NBA Infinite معرفی کردند. NBA Infinite به عنوان یک تایتل رسمی دارای مجوز به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با حالت‌های مختلف PvP در زمین مسابقه رودررو شوند. در حالت‌های PvP 3v3 و Dynasty 5v5 شرکت کنید یا بازیکنان را در مود 1v1  مقابل یکدیگر قرار دهید. بازیکنان، بازیکنان فعلی NBA  را برای ساختن فهرست رویایی خود و ارتقاء مربیان به منظور بهبود تاکتیک‌های تهاجمی و دفاعی تیم خود جذب می‌کنند. همچنین ما مجموعه‌ای از بهترین بازی های بسکتبال برای اندروید را آماده کرده ایم  که شاید علاقمند به آشنایی با آنها باشید.

NBA Infinite همچنین حالت‌های انفرادی را ارائه می‌دهد که بازیکنان می‌توانند برای تبدیل شدن به MVP تلاش کنند.

با پیش ثبت نام در اپ استور یا گوگل پلی، بازیکنان می‌توانند به جوایز انحصاری درون بازی دسترسی پیدا کنند. این جوایز را می‌توان پس از راه اندازی بازی دریافت کرد. علاوه بر این، بازیکنان NBA Infinite می‌توانند وارد قرعه‌کشی‌های رسمی NBA Infinite Launch  شوند، که شامل بلیت‌های یک بازی فصل عادی NBA 2024-2025 به انتخاب برنده است. علاقه مندان می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد قرعه کشی‌ها در وب سایت رسمی بازی کسب کنند.

آنتونی کروتس (Anthony Crouts)، مدیر ارشد  Level Infinite، می‌گوید: ما متعهد به ایجاد یک بازی NBA معتبر هستیم که عشق طرفداران به بازی را تقویت کند. NBA Infinite تصاویری واقع‌گرایانه، بازی‌های PvP  قوی در زمان واقعی و فهرستی رو به رشد از بازیکنان مورد علاقه طرفداران ارائه می‌دهد.

هدف NBA Infinite این است که به طرفداران اجازه دهد عشق خود را به بسکتبال با جمع آوری و ارتقاء بازیکنان و رقابت در جلسات چند نفره سریع ابراز کنند. NBA Infinite در سال 2024 برای iOS و Android راه اندازی خواهد شد. بازیکنان آینده نگر می‌توانند با دنبال کردن NBA Infinite در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و یوتیوب یا با مراجعه به وب سایت رسمی، از آخرین اخبار بازی مطلع شوند.

دانلود بازی بسکتبال NBA Infinite برای اندروید

دانلود بازی بستکتبال NBA Infinite برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.