AD

بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید

12 1,128

بسکتبال وزرشی است که عامه مردم آن را دوست ندارند و طرف‌داران خاص خودش را دارد. اما اگر شما از عاشقان بسکتبال هستید حتماً دوست دارید در اوقات فراقت خود بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید را تجربه کنید. البته اگر علاقه‌ای هم به بسکتبال ندارید پیشنهاد می‌کنم که بسکتبال را تجربه کنید. شاید این گیم‌ها باعث شد شما بیشتر عاشق این ورزش شوید؛ ورزشی که به ثانیه‌ها بسته است و هر ثانیه در آن ارزشمند می‌باشد. همین دلایل باعث شده است تا ما تصمیم بگیریم بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید را به شما معرفی کنیم تا از تجربه این گیم‌ها را گوشی اندرویدی خود لذت ببرید.

 

بازی Basketball Battle

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Double Tap Software

تاریخ انتشار: 2014

بازی Basketball Battle یکی از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید است که می‌توانید آن را رایگان نصب کنید. همان‌طور که از نامش پیدا است شما در یک نبرد بسکتبالی هستید و باید از سبد مربوط به خود دفاع کنید. تنوع کاراکترها خوب است می‌توانید در ابتدای بازی یکی را انتخاب کنید.

سیستم کنترل این گیم بسیار ساده است و در همان دست‌اول بازی کاملاً متوجه آن خواهید شد. در واقع این گیم به‌طورکلی سه دکمه دارد. دو دکمه برای عقب و جلو رفتن و یک دکمه نیز برای پرش به سمت بالا طراحی شده است تا توپ را وارد سبد کنید یا از گل‌شدن آن جلوگیری نمایید.

البته همین سیستم ساده پر از شگفتی نیز هست که شما را شوکه خواهد کرد. در واقع با همان سه دکمه می‌توانید از برخی از حرکات نمایشی معروف ورزش بسکتبال استفاده کنید و خود را به سبد دشمن نزدیک کنید. سیستم امتیازات بازی هم کاملاً مشخص است.

این بازی زمانی است و راندهای مختلفی دارد. هر بازیکنی که در مجموع بیشترین امتیاز را کسب کند برنده است. قانونی در این بازی وجود ندارد. فقط در حین پرتاب دشم بپرید و مانع واردشدن توپ به سبد شوید. همچنین لازم به ذکر است که این گیم تنوع محیطی خوبی نیز دارد. شما می‌توانید در یک ساحل یا خیابان به بازی بپردازید. یک بازی دونفره که می‌توانید با کمک آن دوستان خود را به چالش بکشید.

در واقع این گیم بازی بسکتبال را به‌صورت فانتزی‌تری در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. یکی محیط فان و جذاب که دو نفر با هم بسکتبال بازی می‌کنند و درحالی‌که از محیط لذت می‌برند که رقابت سختی نیز در بین آن‌ها جریان دارد و هرکدام از آن‌ها تشنه برد هستند.

لازم به ذکر است با هر بردی که به دست می‌آورید مقداری پول و طلا به شما داده می‌شود. شما می‌توانید با کمک این پول‌ها کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید. همچنین برخی از آیتم‌ها وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید کاراکتر خود را شبیه کریتوس شخصیت اصلی بازی گاد آف وار کنید.

دانلود بازی Basketball Battle

 

بازی NBA Live Mobile

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Electronic Arts

تاریخ انتشار: 2016

کمپانی الکترونیک آرتز همیشه در ساخت بازی‌های ورزشی عالی بوده است و بهترین گیم‌ها را ساخته است. بدون شک این ساخته او نیز یکی از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید است که می‌توانید آن را به‌صورت کاملاً رایگان تجربه کنید و لحظات شادی را داشته باشید.

در این بازی خبری از تیم‌های مطرح حاضر در دنیای بسکتبال نیست. در واقع در ابتدای بازی شما یک تیم ضعیف را در اختیار دارید و باید با آن‌ها در لیگ‌های مختلف شرکت کنید. انگار تمام بازیکنان مطرح بسکتبال به‌یک‌باره از دنیای ورزش کناره‌گیری کرده‌اند فصل دیده‌شدن تازه‌کارها است.

هر بار که پیروز می‌شوید قدرت تیم شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. ازآنجایی‌که بازی آنلاین است شما هر روز با هزاران پلیر دیگر بازی خواهید کرد. مسلماً هرکدام از آن‌ها سبک خاص خودشان برای بازی را دارند و همین باعث می‌شود تا این گیم برای شما تکراری نشود.

به‌طورکلی این بازی دارای سه حالت است که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. حالت اول همان بسکتبال عادی است که شما باید با تیم خود در لیگ NBA شرکت کنید و جام را ببرید. این حالت می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند و نیاز شما را از هر بازی دیگر برطرف کند.

حالت دوم چالش‌هایی است که روزانه بازی در اختیار شما قرار می‌دهد. هر بار که این چالش‌ها را به اتمام برسانید بازیکنان تازه‌کار شما قوی‌تر خواهند شد. این چالش‌ها کاملاً متنوع هستند و هر روز به‌صورت مداوم تغییر می‌کنند و شما از همان ابتدا به آن‌ها دسترسی دارید.

در حالت سوم دیگر نیازی نیست که تیم را به طور کامل هدایت کنید. شما می‌توانید یکی از بازیکنان تیم را انتخاب کنید و برای یک بازی تنها کنترل همان بازیکن را در دست بگیرید. در طرف مقابل وضعیت رقیب نیز همین‌طور است و او هم تنها هدایت یکی از بازیکنانش را در دست دارد. در این حالت یا باید به استعداد خود تکیه کنید یا از قدرت بالای تیم خود اطمینان داشته باشید.

دانلود بازی NBA Live Mobile

 

بازی NBA Now 23

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آنلاین

ناشر: com2Us Studios

تاریخ انتشار: 2022

یکی دیگر از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید NBA now 23 است که بسیار جذاب و مهیج می‌باشد. در واقع این گیم می‌تواند برای کسانی که بسکتبال را دوست ندارند نیز جذاب باشد. به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای دوستداران ورزش بسکتبال محسوب می‌شود.

این بازی گرافیک خوب و خیره‌کننده‌ای دارد که می‌تواند برای شما راضی‌کننده باشد. استادیوم بازی به‌خوبی ساخته شده است و حتی تماشاگران نیز نسبت به یک بازی اندرویدی عالی هستند. فیزیک بازیکنان نیز بسیار خوب و قابل‌قبول است و می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

به جزئیات استادیوم‌ها واقعاً توجه شده است. اگر شما به زمین مسابقه دقت کنید حتی شاهد درخشندگی زمین‌بازی به علت تمیز بودن آن نیز هستید. یکی از ویژگی‌های این بازی این است که شما می‌توانید بازیکنان خود را به‌راحتی با یک‌دست کنترل کنید و نیازی نباشد دودستی گوشی را بگیرید.

البته این مورد تنها به خود شما بستگی دارد. بازیکنان با دودست نیز قابل‌کنترل هستند و شما می‌توانید هرطور که راحت هستید بازی کنید. به نظر می‌رسد که کنترل بازیکنان با دودست راحت‌تر باشد و دقت شما برای پرتاب توپ به سمت بسکت را نیز افزایش دهد.

این گیم دارای سه دکمه برای کنترل بازیکن است. دکمه‌ای برای شوت، دکمه‌ای برای پاس و دکمه‌ای دیگر نیز برای پرش بازیکنان طراحی شده است تا از واردشدن توپ به سبد جلوگیری کنند. همچنین نواری نیز در کنار صفحه وجود دارد که می‌توانید باتوجه‌به آن قدرت و شتاب پرتاب‌های خود را نیز انتخاب کنید.

این گیم دارای دو حالت لیگ و بتل می‌باشد. در حالت لیگ شما با تیمی که انتخاب می‌کنید در یک لیگ بسکتبال شرکت می‌نمایید تا بتوانید جوایز آن را برنده شوید. همچنین اگر خیلی به استعداد خود در بازی NBA Now 23می‌بالید می‌توانید در حالت بتل با دیگر پلیرها به‌صورت آنلاین رقابت کنید و از گیم‌پلی یکی از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید لذت ببرید.

دانلود بازی NBA Now 23

 

بازی NBA 2K Mobile Basketball

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Cat Daddy Games

تاریخ انتشار: 2018

اگر بخواهیم بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید را معرفی کنیم باید بدون شک این گیم را حداقل بین سه گیم برتر بسکتبال قرار دهیم. یک گیم عالی که سعی دارد بسکتبال را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و واقع‌گرایانه در اختیار گیمرهای اندرویدی علاقه‌مند به بسکتبال بگذارد.

اگرچه که این گیم رایگان نیست. شما برای اینکه بتوانید نسخه اورجینال و اصل این بازی را تهیه کنید مجبور هستید آن را با قیمت 8 دلار از گوگل‌پلی خریداری کنید. البته وب‌سایت‌هایی هستند که این گیم را به‌صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار دهند.

اگر به دنبال گیمی هستید که بسکتبال را با بهترین گرافیک روی گوشی تجربه کنید بهتر است این گیم را تجربه کنید. تصاویر و گیم پلی این بازی باکیفیت HD در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در واقع می‌توان گفت که گرافیک این بازی با بازی‌های کنسول‌های نسل هشتمی برابری می‌کند.

همچنین فیزیک بازیکنان به‌خوبی طراحی شده است و حرکاتی که از خود نشان می‌دهند به دنیای واقعی نزدیک‌تر است. سیستم کنترل بازی ساده اما درعین‌حال پر امکانات است. باتوجه‌به سیستم کنترل بازی می‌توانید هرطور که دوست دارید توپ را شوت کنید تا وارد سبد شود.

این بازی دارای دو بخش کارتی و رقابتی است که گیم پلی آن‌ها با هم تفاوت دارد و هر دو بخش می‌توانند شما را سرگرم کنند. در بخش رقابتی شما یک تیم را انتخاب کرده و به‌صورت آنلاین با دیگر پلیرها رقابت می‌کنید. لازم به ذکر است در این گیم قوانین خطا وجود دارد پس بهتر است هوشیار باشید.

اما در بخش کارتی بازی متفاوت است و خبری از تیم‌های بزرگ نیست. در واقع شما می‌توانید در این بخش کارت بازیکنان مختلف را به دست آورید و تیم خود را تقویت نمایید. به گفته سازنده بازی در این بخش حدوداً 400 کارت از بازیکنان مختلف تاریخ بسکتبال وجود دارند. همین امکانان موجب شده تا این بازی یکی از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید باشد.

دانلود بازی NBA 2K Mobile Basketball

 

جمع‌بندی

در نهایت با بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید آشنا شدیم. این بازی‌ها می‌توانند برای علاقه‌مندان بسکتبال و همچنین برای کسانی که این ورزش را دوست ندارند جذاب باشد. به‌هرحال گیم‌ها برای سرگرم‌شدن ما تولید می‌شوند و فرقی نمی‌کند که به کدام ورزش اشاره می‌نمایند. شما می‌توانید این گیم‌ها را نصب کنید و در اوقات فراقت برای ساعت وارد دنیای شیرین و هیجان‌انگیز بسکتبال و از همه مهم‌تر لیگ سخت آن یعنی NBA شوید. خود شما تابه‌حال کدام یک از این بازی‌ها را تجربه کرده‌اید و نظر شما درباره آن‌ها چیست؟ اگر گیمی می‌شناسید که به نظر شما یکی از بهترین بازی‌های بسکتبال اندروید است و در این لیست جایی ندارد در قسمت کامنت‌ها بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 نظرات
 1. هدایتی می گوید

  سلام بازی NBA Live Mobile این یه بخش مسابقه با حریف واقعی داره درسته ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله شما در این بخش با تیم های NBA به رقابت پرداخته و با پیروزی سطح شما افزایش پیدا میکنه

 2. نادی می گوید

  سلام وقت بخیر داخل بازی NBA Live Mobile توی چه سطحی به حالت Show Down میرسم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جناب پس از رسیدن OVR تیم شما به ۶۵ باز می شود

 3. فردی می گوید

  سلام برای NBA Live Mobileمیتونم خرید درون برنامه ای انجام بدم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر

 4. شکیب پور می گوید

  سلام بازی NBA Now 23 خرید درون برنامه ای داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله

 5. مهدیانی می گوید

  سلام وقت بخیر تو بازی NBA Now 23 چطوری میتونم حرفه ای بشم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر باید وقت قابل توجهی را روزانه برای انجام بازی صرف کنید چرا که باید Quest‌ها را مرتب انجام بدین در رویدادهای مختلف Events حضور داشته باشید و تمام جوایز که بازی در بخش‌های مختلف میدهد را کسب کنید و یا از خرید درون برنامه ای استفداه کنید

 6. خلیلی می گوید

  سلام بازی Mobile Basketball NBA 2K روی چه گوشی هایی جواب میده ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر دارندگان گوشی های رده بالا با ۴ گیگابایت رم و اندروید 8.0 و بالاتر (ترجیحا 9.0) می توانند این بازی را نصب کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.