AD

بازی Shapez برای iOS و Android عرضه شد

بازی Shapez برای iOS و Android عرضه شد
0 590

بازی Shapez، اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است. Shapez بیست و سومین بازی با رتبه برتر استیم در سال 2020، یک بازی کارخانه‌سازی مستقل است که در آن بازیکنان کارخانه‌هایی را برای پردازش اشکال هندسی مختلف ایجاد می‌کنند. نسخه موبایل که توسط توسعه دهنده مستقل Tobias Springer ایجاد شده است، با یک آزمایش رایگان ارائه می‌شود. Springer همچنین توسعه دهنده Kiwi Clicker، YORG.io  و نسخه بعدی Shapez 2 استیم است. تا 12 دسامبر، بازیکنان می‌توانند بازی کامل را با 10% تخفیف خریداری کنند.

همچنین ما لیستی از تمامی بازی های رایگان اپیک گیمز برای شما آماده کرده ایم ه میتوانید آنها را مشاهده کنید.

برای شروع، بازیکنان باید اشکال ساده را پردازش کنند. با این حال، با پیشرفت، اشکالی که باید بسازید پیچیده تر می‌شوند. Shapez  نظرات بسیار مثبتی را در Steam دریافت کرده است. شما می‌توانید کارخانه خود را برای ایجاد اشکال مختلف بی نهایت گسترش دهید.

به گفته سازنده، Shapez  به دقت برای موبایل با رابط کاربری اصلاح شده و دستاوردهای جدید بازی بازسازی شده است. نسخه موبایل همچنین از iCloud برای iOS و Cloud Save برای اندروید استفاده می‌کند تا به بازیکنان اجازه دهد پیشرفت خود را در چندین دستگاه به اشتراک بگذارند. به لطف نسخه آزمایشی رایگان، بازیکنان می‌توانند قبل از خرید، هفت سطح اول بازی را تجربه کنند.

Shapez به بازیکنان این امکان را می‌دهد که کارخانه‌های اشکال منحصر به فرد ایجاد کنند. زیبایی مینیمالیستی بازی با موسیقی متن آرامش بخش آن تحسین شده است. بازیکنان با پیشرفت، قفل دستگاه‌های جدید را باز می‌کنند و کارخانه خود را ارتقا می‌دهند. از تریلر، به نظر می‌رسد که این تایتل بازی آرامش بخشی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازیکنان بیشتر می‌توانند کارخانه خود را توسعه دهند و هر مشکلی را که در راه آنها ایجاد می‌شود حل کنند.

به نظر می‌رسد Shapez داستان چندانی نداشته باشد، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید بازی‌های پازلی شما روایت قوی داشته باشند، ممکن است این بازی برای شما مناسب نباشد. با این حال، گرافیک ساده این بازی جذابیت خاصی دارد و رتبه‌بندی‌های Steam نشان می‌دهد که Shapez می‌تواند در موبایل محبوب باشد.

دانلود بازی Shapez از استیم

دانلود بازی Shapez از گوگل پلی برای اندروید

دانلود بازی Shapez برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.