AD

کراس اوور Free Fire با شرکت خودروسازی لامبورگینی

کراس اوور Free Fire با شرکت خودروسازی لامبورگینی
0 415

بازی Free Fire که یک بازی تیراندازی بتل رویال است. اعلام کرده است که در اواخر این ماه میزبان کراس اوور Free Fire با شرکت خودروسازی لامبورگینی خواهند بود. این کراس اوور هنوز در یک فاز کاملاً مفهومی است و تاکنون فقط جزئیات کمی در دسترس قرار گرفته است، اما ما می‌دانیم که بازیکنان می‌توانند مدل‌های مختلف لامبورگینی را از دنیای واقعی در بازی رانندگی کنند و به شما این امکان را می‌دهند که در نقشه‌های مختلف Free Fire در بازی بگردید.

ممکن است محتوای این کراس اوور کم باشد زیرا بیشتر حول محور افزودن برخی وسایل نقلیه جدید برای رانندگی در نقشه و شاید تعدادی لوازم تزئینی می‌چرخد، هنوز هم برای دوستداران اتومبیل بسیار جالب است به خصوص دیدن چنین شرکت خودروسازی عظیمی که در یک بازی بتل رویال نمایش داده می‌شود.

شاید علاقه‌مند به یادگیری نحوه قوی تر شدن در بازی فری فایر نیز باشید.

 

ما هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این کراس اوور نداریم، اما حداقل از از وجود خودروهای جدید و همچنین این واقعیت که در ماه دسامبر عرضه خواهد شد، مطلع هستیم. تا آن زمان، تنها چیزی که واقعاً داریم، تصویر تیزر ارائه شده و تأیید می‌کند که لوازم تزئینی جدید دیگری مانند انیمیشن جدید، یک Gloo Wall و یک شکلک متحرک نیز به آن اضافه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.