AD

کنترلر جدید Revolution 5 Pro آماده برای پیش خرید

کنترلر جدید Revolution 5 Pro آماده برای پیش خرید
0 531

Revolution 5 Pro آماده برای پیش خرید

پلی استیشن با عرضه PS5 جهشی بزرگ در بخش کنترلرها انجام داد و جهانیان را با DualSense آشنا کرد. با این حال، به همان اندازه که DualSense نوآورانه است، برای همه مناسب نیست و کامل نیز نیست. ممکن است کنترلری را ترجیح دهید که برخی کارها را کمی متفاوت انجام دهد، یا کنترلری که مسلماً برخی کارها را بهتر از DualSense  انجام می‌دهد. گزینه‌هایی وجود دارد و Revolution 5 Pro  یکی از این گزینه‌ها در تاریخ 1 دسامبر 2024 است.

Revolution Pro 5 که توسط Nacon ساخته شده و مجوز رسمی آن توسط پلی استیشن دریافت شده است، همانطور که از نامش پیداست اولین کنترلر در این سری خاص نیست. محصولات موجود در این مجموعه چندین سال است که کار می‌کنند و این کنترلر جدید آخرین کنترلر Pro Nacon را از طرق مختلفی بهبود می‌بخشد. مهمتر از همه عمر باتری است که با داشتن باتری با عمر حداکثر ده ساعت، نه تنها مدت زمانی که می‌توانید از کنترلر جدید استفاده کنید، نسبت به نسل قبلی خود یک پیشرفت قابل توجه دارد، بلکه در زمینه‌ای که DualSense  به شدت مورد انتقاد قرار می‌گیرد، پیشرفتی محسوب می‌شود.

شاید بخوانید: کنترلرهای بازی برای کامپیوتر

Revolution Pro 5 همچنین دارای یک کابل سه متری است، بنابراین اگر زمانی متوجه شدید که باتری شما کم است، می‌توانید بدون نیاز به نزدیک بودن به تلویزیون با این کابل به کنسول متصل شوید. بزرگترین جذابیت کنترلر، گزینه‌های سفارشی سازی آن است. Pro 5 دارای سه مجموعه سایز استیک و هد استیک و حتی وزن‌های مختلف است، بنابراین شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه وزن کنترلر را تغییر دهید.

Pro 5همچنین دارای یک اپلیکیشن است که شامل 60 گزینه سفارشی سازی مختلف برای کنترلر است که به شما امکان می‌دهد که آن را برای خود و سبک بازی خود سفارشی کنید. این کنترلر با قیمت 190.09 دلار به فروش می‌رسد و در رنگ‌های سیاه یا سفید موجود است. Revolution Pro 5 با PS4 و PC سازگار است.

با گذشت سه سال از عمر PS5، تعداد کنترلرها واقعاً شروع به افزایش است. DualSense Edge در اوایل سال جاری عرضه شد و کنترلرهای مجموعه Deep Earth پلی استیشن اکنون برای پیش خرید در دسترس هستند. رنگ‌های جدید اضافه شده از طریق این مجموعه شامل قرمز آتشفشانی، آبی کبالتی و نقره‌ای است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.