AD

کارمند Naughty Dog به طور تصادفی The Last Of Us Part 2: Remastered را تایید کرد

کارمند Naughty Dog به طور تصادفی The Last Of Us Part 2: Remastered را تایید کرد
0 107

The Last Of Us Part 2 Remastered

یکی از کارمندان Naughty Dog (شرکت توسعه دهنده بازی‌های ویدئویی) بازیThe Last of Us Part 2: Remastered  را در پروفایل لینکدین خود فهرست کرده و با این کار شواهد بیشتری مبنی بر عرضه مجدد PS5  ارائه داده است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با ویژگی‌های نسخه ریمستر The Last Of Us Part 2 Remastered داشته باشید.

یکی از شایعات پلی استیشن در چند سال گذشته (مخصوصاً از زمان انتشارThe Last of Us Part 1) این است که شرکت Naughty Dog در حال کار بر روی ریمستر The Last of Us Part 2 است. این شایعه طی چند سال گذشته چندین بار توسط خودی‌ها گزارش شده است و به تازگی شواهد جدیدی ارائه شده است که همگی وجود این بازی را تایید می‌کنند.

شاید بخوانید: نقد و بررسی بازی The Last Of Us 2

توسط کاربر ResetEra Red Kong XIX اشاره شده است که کارمند مورد بحث Mark Pajarillo است که در پروفایل لینکدین خود اشاره می‌کند که مسئولیت “نظارت بر تولید تمام ویژگی‌های هنری محیطی، سلاح‌ها و ابزار و ادوات تعامل برون‌سپاری شده” را برای هر دو بازی  The Last of Us Part 1 و The Last of Us Part 2: Remastered  بر عهده داشته است.

این ظاهرا نه تنها تأیید می‌کند که این ریمستر طولانی مدت (تقریبا سه سال) در شرکت Naughty Dog در حال توسعه است، بلکه نشان می‌دهد که نام آن به جای Director’s Cut خواهد بود The Last of Us Part 2: Remastere.

بزرگترین افشاگری در مورد در راه بودن این ریمستر از آهنگساز  The Last of Us، یعنی گوستاوو سانتائولالا (Gustavo Santaolalla) بود، که طی یک پادکست اشاره کرده بود که نسخه جدیدی از بازی در دست ساخت است که به بازیکنان اجازه می‌دهد با کاراکتر او تعامل داشته باشند و در بازی از او بخواهند آهنگ مد نظرشان را اجرا کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.