AD

ویژگی های بازی The Last Of Us Part 2 Remastered

ویژگی های بازی The Last Of Us Part 2 Remastered
0 535

تنها چند روز دیگر به رونمایی از بازی The Last Of Us Part II Remastered باقی مانده است، اما Naughty Dog توسعه دهنده این بازی از طریق تریلر جدید، تمام ویژگی‌های منحصر به فرد این ریمستر را برای بازیکنان به نمایش می‌گذارد. همچنین شاید تمایل به خواندن نقد و بررسی بازی The last of us 2 داشته باشید.

متیو گالانت (Matthew Gallant)، کارگردان بازی (که قبلا The Last Of Us Part I را کارگردانی کرده بود) در این تریلر می‌گوید: این ریمستر به صورت بومی روی کنسول پلی‌استیشن 5 اجرا می‌شود و از سخت‌افزار قدرتمند و کنترلر بی سیم DualSense  بهره می‌برد. گالانت این ریمستر را بهترین راه برای تجربه داستان باورنکردنی Ellie و Abby  می‌نامد.

گرافیک باکیفیت چیزی است که بازیکنان باید منتظر آن باشند. The Last Of Us Part II Remastered همچنین شامل lost levels  است؛ بخش‌هایی از بازی که قبلاً در بخش تدوین باقی مانده بودند اما پس از عرضه نسخه بازسازی‌شده این بازی، برای اولین بار قابل بازی خواهند بود.

این بازی بازسازی شده همچنین دارای «ساعت‌ها تفسیر سینمایی جدید» از برخی از صداپیشگان بازی مانند تروی بیکر (جوئل)، اشلی جانسون (الی)، لورا بیلی (ابی) و شانون وودوارد (دینا) است. علاوه بر این، نیل دراکمن، خالق The Last Of Us و رئیس Naughty Dog، در کنار هالی گراس، یکی از نویسندگان، توضیحاتی ارائه خواهد کرد و به بازیکنان نگاهی به فرآیند خلاقانه پشت تولید بازی خواهد داد.

The Last Of Us Part II Remasteredهمچنین دارای یک نسخه توسعه‌یافته از guitar minigame از طریق یک مود جدید به نام Guitar Free Play است که به بازیکنان امکان می‌دهد بین مکان‌های بازی و خود شخصیت‌ها جابه‌جا شوند. طرفداران این مینی‌گیم اکنون می‌توانند گیتار را در نقش Ellie ، Joel و Gustavo بنوازند. بازیکنان همچنین می‌توانند سازهای جدیدی مانند Gustavo’s banjo را باز کنند.

این ریمستر همچنین از تریگرهای تطبیقی و بازخوردهای لمسی کنترلر DualSense پلی استیشن 5 برای تجربه‌ای فراگیرتر استفاده می‌کند. گالانت (Gallant ) در مورد بازخورد کنترلر بهبود یافته بازی می‌گوید: هنگامی که یک تیر را عقب می‌کشید، تنش را در کمان احساس خواهید کرد. علاوه بر این، The Last Of Us Part II Remastered  دارای تنظیمات دسترسی است که فقط در The Last Of Us Part I Remastered  به این فرنچایز ارائه شده بود، از جمله توضیحات صوتی سینمایی و speech-to-vibrations .

در نهایت، این ریمستر دارای No Return است، یک مود جدید بقای روگ لایک تک نفره. No Return به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از بین 10 شخصیت قابل بازی انتخاب کنند (بعضی از آنها در نسخه اصلی بازی هرگز قابل بازی نبودند، مانند Jesse، دوست پسر سابق Dina). با توجه به این تریلر، هر شخصیت سبک بازی متفاوتی دارد و با تجهیزات منحصر به فردی شروع می‌شود. این ریمستر همچنین دارای مود speedrun است که پیشرفت بازیکنان را افزایش می‌دهد، همراه با تعداد زیادی از شخصیت‌ها و اسکین‌های سلاح جدید برای بازیکنان.

بازی The Last Of Us Part II Remastered هم اکنون برای پیش خرید در دسترس است و در روز جمعه ۱۹ ژانویه برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.