AD

بازی Minecraft بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است

بازی Minecraft بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است
0 266

بازی Minecraft در حال حاضر با اعلام فروش خیره کننده 300 میلیون نسخه به عنوان پرفروش ترین بازی ویدیویی در تمام دوران شناخته شده است.

هلن چیانگ (Helen Chiang)، رئیس استودیو موجانگ، در بیانیه ای گفت: با نزدیک شدن به پانزدهمین سالگرد، Minecraft با بیش از 300 میلیون نسخه فروخته شده یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ باقی می‌ماند، نقطه عطفی که هیچ‌کس نمی‌توانست رویای آن را در زمانی که اولین بلوک‌های این بازی در کنار هم چیده می شد، تصور کند.

شاید بخوانید: نقد و بررسی بازی Minecraft legends

این نقطه عطف جدید در جریان Minecraft Live 2023 اعلام شد، یک رویداد پخش زنده Minecraft که اخبار و به‌روزرسانی‌های انجمن را به اشتراک می‌گذارد و دارای یک رویداد رأی‌گیری منظم است که در آن بازیکنان می‌توانند در مورد اینکه کدام موجود جدید باید به بازی اضافه شود رأی دهند. امسال، انتخاب شما بین خرچنگ، آرمادیلو و پنگوئن است.

اگر قصد خرید ماین کوین بازی ماین کرافت را دارید میتوانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید

اگر بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، Thriller، پرفروش ترین آلبوم تمام دوران، حدود 70 میلیون نسخه فروخته است. PS2 پرفروش‌ترین کنسول، حدود 155 میلیون دستگاه فروخته است و حتی دومین بازی ویدئویی پرفروش تمام دوران یعنی Grand Theft Auto V، فروش 185 میلیون برای آن گزارش شده است. Minecraft در کلاس خودش قرار دارد و احتمالاً برای مدت طولانی در آنجا باقی خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.