AD

قرارداد ده ساله مایکروسافت با Nware برای نمایش عنوان‌های اکتیویژن و ایکس باکس

قرارداد ده ساله مایکروسافت با Nware برای نمایش عنوان‌های اکتیویژن و ایکس باکس
0 87

قرارداد ده ساله مایکروسافت با Nware

مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که یک قرارداد ده ساله با شرکت اروپایی Nware اجرا کرده است. این قرارداد درواقع نوعی همکاری بین این دو شرکت محسوب می‌شود، به‌طوریکه در این همکاری Nware گیم‌های مخصوص PC که توسط ایکس باکس معرفی می‌شوند و عنوان‌های Activision Blizzard را به نمایش می‌گذارد.

طبق گفته مایکروسافت، این قرارداد ده ساله فرصتی در اختیار آنها قرار می‌دهد تا این بازی‌ها و عنوان‌ها را توسط شرکت Nware استریم کنند. این موضوع بدون شک دسترسی کاربران به بازی‌ها را در خدمات استریم سرویس ابری توسعه می‌دهد. درنتیجه، گیمرهای بیشتری در سراسر جهان به بازی‌های این شرکت روی می‌آورند.

برد اسمیث (  (Brad Smithدرمورد این قرارداد اینگونه نوشته است: “مایکروسافت و شرکت اروپایی کلود گیمینگ Nware برروی یک قرارداد 10 ساله توافق کرده‌اند.”

مدیر عامل این شرکت اروپایی، Daniel Omeldo، هم درمورد این همکاری اشتیاق خود را نشان داده است. طبق گفته او این همکاری بین Nware و مایکروسافت به گیمرهای این شرکت این آزادی را می‌دهد تا هر بازی را در هر مکانی که می‌خواهند انجام دهند.

علاوه‌بر اینها، لازم به ذکر است که این قرارداد ده ساله بین Nware و مایکروسافت، در آغاز تصمیم سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) برای جلوگیری از خرید پیشنهادی شرکت Activision Blizzard انجام شده است. CMA ابراز نگرانی کرده که این خرید باعث کاهش رقابت در بازار بازی‌های ابری خواهد شد. اما قرارداد با Nware می‌تواند با ارائه گزینه‌های بیشتر برای گیمرها و گسترش دامنه بازی‌های موجود در پلتفرم‌های بازی ابری، به رفع این نگرانی‌ها کمک کند.

Nware یک پلتفرم بازی ابری اروپایی است که گیمرها را قادر می‌سازد تا بازی‌ها را از دستگاه‌های مختلف از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و تلویزیون‌های هوشمند خود استریم کنند. این پلتفرم از طیف گسترده‌ای از بازی‌ها در ژانرهای مختلف، از عناوین AAA گرفته تا بازی‌های مستقل پشتیبانی می‌کند. هدف این پلتفرم ارائه تجربه‌های بازی با کیفیت بالا و تاخیر کم، صرف نظر از مکان یا دستگاه کاربران است. فناوری پخش اختصاصی در این پلتفرم اجازه می‌دهد تا از بازی‌ها با کیفیت 1080p و 60 فریم در ثانیه، بدون هیچگونه تاخیر، لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.