AD

همه چیز در مورد نقشه پارامو در فصل ۹ پابجی موبایل

0 505

پابجی یکی از بازی های پرطرفدار سبک بتل رویال می باشد، این بازی به تازگی فصل ۹ خود را آغاز کرده است، خیلی وقت است که بازیکن ها منتظر دستاورد ها و نقشه پارامو فصل ۹ پابجی بودند، در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو ما همه  ابهامات شما را در مورد این نقشه برطرف خواهیم کرد.

هر آنچه که باید درباره نقشه پارامو فصل ۹ پابجی موبایل بدانید

در پست قبلی در مورد راه های رفع مسدودیت در بازی پابجی موبایل صحبت کردیم، امروز نیز تصمیم داریم همه چیز در مورد نقشه پارامو فصل ۹ پابجی را بررسی کنیم. در نقشه جدید پارامو پابجی یک کوه آتشفشانی وجود دارد که به طور دائم گدازه ها را در سراسر نقشه بیرون می ریزد، این موضوع باعث شده است که مکان های امن کمتر باشند.

فصل نهم پابجی به تازگی روی PC شروع شده است، همان طور که می دانید قرار است نقشه جدیدی به این بازی اضافه شود و در این پست ما هر چیزی که لازم ات درباره نقشه پارامو فصل ۹ PUBG بدانید، لیست می کنیم.

زمین ها و مکان های پویا نقشه پارامو فصل ۹ پابجی

نقشه جدید پارامو نام دارد و بر اساس منطقه مرتفع آمریکای جنوبی ساخته شده است. پارامو دومین نقشه کوچک در بازی با ضلع ۳ در ۳ کیلومتر می باشد. این نقشه حدود دو برابر نقشه کاراکین می باشد، ضلع های این نقشه ۲ در ۲ کیلومتر می باشد. در این نقشه مکان ها و جا های کمین کردن مانند نقشه های قبلی می باشد و بازیکن ها به دیدن آن ها عادت دارند، با این حال مکان های شهر در هر مسابقه تغییر می کند!

حتی زمین نقشه پس از هر بازی جا به جا می شود، این موارد باعث شده است که عادت کردن بازیکن ها به نقشه Paramo فصل ۹ پابجی سخت شود، آن ها باید در حین حرکت استراتژی تعیین کنند.

مکانیک آتشفشان جدید نقشه پارامو فصل ۹ PUBG

برای این که این نقشه جذاب تر باشد، آتشفشانی روی نقشه قرار می گیرد که به طور دائم نهر های گدازه را روی زمین راه می اندازد. این جریان ها مرگ را به شما نزدیک تر می کند و دسترسی به آن ها را بسیار خطرناک می کند. این جریان ها رفتن به بعضی از مکان ها را برای شما سخت تر می کند و دسترسی به آن ها بسیار خطرناک تر می شود، اگر این مکانیک نقشه پارامو فصل ۹ PUBG با مکانیک منطقه آبی ترکیب شود، بازی کردن را بسیار سخت خواهد کرد.

نقشه پارامو فصل ۹ پابجی
نقشه پارامو فصل ۹ پابجی

البته برای مقابله با خطرات این جزیره قرار است گزینه جدیدی با عنوان کیت به بازی اضافه شود، این کیت بازیکن هایی را در یک ثانیه احیا می کند، برای کسانی که در معرض خطر می باشند، کیت بسیار مناسبی می باشد.

در آخر باید بگویم که نقشه Paramo را نمی شود در حالت اول شخص بازی کرد، مشخص نیست که چرا پابجی Corps تصمیم به حذف این حالت گرفته است.

آیا نقشه پارامو فصل ۹ پابجی در نسخه موبایل منتشر خواهد شد؟

در حالی که بازی پابجی موبایل در برخی از کشور ها مسدود شده است، آن ها می توانند این بازی را امتحان کنند. دور از ذهن نیست که این نقشه در پابجی موبایل منتشر شود. دلیل این موضوع نیز این است که پابجی کورپس کنترل بازی را از Tencent به دست گرفته است.

شما برای ما از نقشه پارامو فصل ۹ پابجی بنویسید

نقشه پارامو فصل ۹ پابجی را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست نقشه پارامو فصل ۹ پابجی را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.