AD

معرفی ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر

0 1,122

وجود آیتم‌های ویژه و بخش‌های متنوع در بازی فری فایر باعث شده است تا بازیکنان با اشتیاق بیشتری به نبرد با یکدیگر بپردازند. هر ایونت دارای جوایز مخصوص به خود است که برای پیشرفت بازیکنان مؤثر است. ما در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو قصد معرفی ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر را داریم.

اگر از بازیکنان حرفه‌ای این بازی محبوب هستید و می‌خواهید شانس موفقیت خود را در بازی برای به دست آوردن جوایز ایونت جدید افزایش دهید بهتر است تا پایان مقاله همراه سایت ایموجو باشید. ایونت جدید بازی با نام Punk Squad دارای جوایز بی نظیر است که باعث افزایش هیجان در بین بازیکنان این بازی محبوب شده است. با معرفی جوایز ایونت جدید بازی فری فایر همراه سایت ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: جوایز و آپدیت جدید الیت پس سیزن ۲۶ بازی فری فایر

معرفی جوایز ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر

ایونت جدید بازی فری فایر به گونه‌ای است که بازیکنان باید در مدت زمان مشخص شده بازی‌های مختلفی را اجرا کنند. وجود محدودیت زمانی در نظر گرفته شده برای این رویداد باعث افزایش جذابیت و هیجان در بین بازیکنان این بازی محبوب شده است. بازیکنان پس از شرکت در این رویداد و کسب امتیازات لازم قادر خواهند بود تا از جوایز بی نظیر این ایونت بهره‌مند شوند. تاریخ تعیین شده برای این رویداد دارای محدودیت زمانی است که بازیکنان باید به این امر دقت کنند.

بازیکنان بازی فری فایر اگر بخواهند از جوایز ایونت جدید بازی فری فایر به شکل مناسب بهره‌مند شوند می‌توانند برای افزایش سطح خود از جم برای پیشرفت در بازی استفاده کنند. فروشگاه ایموجو ارائه دهنده انواع جم بازی در سبک بازی‌های بتل رویال است که می‌تواند به بازیکنان در رسیدن به یک سطح مناسب یاری برساند. ایونت های مختلف Punk Squad به شرح زیر است:

جوایز ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر: بازه زمانی اول رویداد  Punk Skull Exchange

در ایونت جدید بازی بازیکنان باید تمام Airshipهایی را که بر روی نقشه بازی مشاهده می‌کنند جمع آوری کنند. این کار باعث می‌شود تا بتوانند رویدادهای مرحله نخست را به شکل کامل تکمیل کنند. این جوایز به گونه‌ای است که بازیکنان را ترغیب می‌کند تا بتوانند موارد خواسته شده را به دقت تکمیل نمایند. بازیکنان با استفاده ازarishipها قادر خواهند بود Evolution Stone و عکس‌های پروفایل Punkster را کسب کنند.

ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر
ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر

جوایز ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر: بازه زمانی دوم رویداد  Punk Skull Exchange

در بازه زمانی دوم رویداد فوق، بازیکنان باید بهPunk Squad های آبی، نارنجی و بنفش ملحق شوند. در هر کدام از رنگ بندی تعیین شده مأموریت‌های خاصی وجود دارد که بازیکنان باید با تکمیل کردن مأموریت‌ای تعیین شده برای به دست آوردن چتر نجات و Spikey Spine Surfboard تلاش کنند.

ارائه مود جدید  Gun King

بازیکنان باید توجه داشته باشند که ایونت جدید بازی دارای یک مود هیجان انگیز به نام Gun King است که باعث افزایش هیجان در بین گیمرها می‌شود. جوایز ایونت جدید بازی فری فایر بسیار متنوع بوده و برای افزایش سطح بازیکنان دارای اهمیت است. بازیکنان در مود جدید می‌توانند به صورت تصادفی از اسلحه های متنوع بهره‌مند شوند و با از بین بردن رقبای خود به راحتی سلاح خود را بهتر و قدرتمندتر کنند.

در این مود بازیکنی که بتواند بر روی سلاح‌های بازی به صورت کامل تسلط داشته باشد قطعاً قادر خواهد بود تا به نسبت سایر رقبا در یک وضعیت بهتر قرار بگیرد که این امر می‌تواند شانس پیروزی وی را افزایش دهد.

سخن پایانی درباره ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر

بازی Free Fire به دلیل داشتن ایونت‌های مختلف باعث شده است تا طرفداران زیادی در طول سال‌های اخیر کسب کند. یکی از رویدادهای جدید در نظر گرفته شده برای این بازی هیجان انگیر رویداد Punk Squad است که در آن جوایز متنوعی گنجانده شده است. جوایز ایونت جدید بازی به گونه‌ای است که بازیکنان را ترغیب می‌کند تا در رقابت هیجان انگیز با یکدیگر قرار بگیرند. وجود یک مود جدید که دارای شرایط خاص است باعث افزایش هیجان در بین بازیکنان شده است.

شما برای ما از ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر بنویسید

ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست ایونت (Punk Squad) بازی فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  بازیکنان بازی فری فایر می‌توانند با شرکت در ایونت جدید و مود در نظر گرفته شده، در مدت زمان مشخص به جوایز بی نظیر دست پیدا کنند.

زمان بندی خاصی برای شرکت در این رویداد وجود دارد که پس از آن به صورت کامل از بین خواهد رفت. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی فری فایر می توانید به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.