AD

ترفندهای استفاده کردن از برج اسنایپر در فری فایر

0 1,252

اگر شما می خواهید یک اسنایپر حرفه ای در بازی باشید، باید ترفندهای استفاده از برج اسنایپر فری فایر را به خوبی بلد باشید. این برج ها بهترین مکان های نقشه برای کمپ کردن می باشند، البته اگر دشمن ها متوجه حضور شما شوند به راحتی شما را می کشند، بنابراین باید ترفندهایی برای مقابله با آن ها بلد باشید، با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا به بررسی این ترفندها بپردازیم.

استراتژی های حرفه ای و ترفندها برای استفاده از برج اسنایپر فری فایر

پست قبلی در مورد نحوه پس گرفتن diamond های بازی فری فایر بود، اما این پست در مورد ترفندهای استفاده از برج اسنایپر فری فایر می باشد. در کل بازی فری فایر دارای تعداد زیادی برج است که این برج ها مکان های مناسبی برای اسنایپر ها می باشند. در این جا بهترین نکات و استراتژی های لازم برای استفاده از برج های اسنایپر قرار گرفته است، پس این پست را بررسی کنید.

معرفی ترفندها و مهارت های استفاده از برج اسنایپر فری فایر

برج های بلند در فری فایر، بهترین مکان ها برای اسنایپر ها می باشند. سعی کنید برخی از ترفندهای استفاده کردن از برج اسنایپر Free Fire را به خوبی یاد بگیرید.

  • شما باید یک ایر دراپ را در روی راه پله برج فرا بخوانید تا راه متصل شدن به برج را بلاک کند و از نزدیک شدن دشمن ها برای کشتن شما جلوگیری کند. از فراخواندن نارنجک های مختلف ایر دراپ ها استفاده کنید.
  • یک مین بر روی نرده ورودی راه پله تنظیم کنید تا هنگام آمدن دشمن ها، آن ها را بکشید. برای کشتن دشمن ها می توانید از جعبه کمک های اولیه و مین به عنوان تله ای در اطراف برج استفاده کنید.
  • یکی دیگر از ترفندها محتاط بودن می باشد. هنگام ماندن در برج برای کمپ کردن، کاری نکنید که توسط دشمن دیده شوید، زمانی که شما خیلی نزدیک به دیوار باشید، دشمن به راحتی شما را خواهد دید.
  • یکی دیگر از مهارت های استفاده از برج اسنایپر فری فایر گمراه کردن دشمن ها می باشد. شما می توانید یک کپی از چهره خود قرار دهید یا یک gloo wall ایجاد کنید، تا بتوانید زود تر از دشمن عمل کنید و او را شکست دهید.

معرفی ترفندها و مهارت های استفاده از برج اسنایپر فری فایر

استراتژی های لازم برای استفاده از برج های اسنایپر در Free Fire

  • اولین مورد از استراتژی های لازم استفاده از برج های اسنایپر، شناخت کامل برج می باشد. چند سوراخ روی دیوارد در برج وجود دارد که می توانید از داخل آن ها هدف گیری کنید و شلیک کنید.
  • برای بررسی کردن کمپر ها در روی برج ها باید از نارنجک استفاده کنید یا در جایی در اطراف برج مخفی شوید تا به طور دقیق آن جا را بررسی کنید. شما در صورت مشاهده کمپر می توانید به قسمت های بدن او شلیک کنید، به عنوان مثال می توانید به پاها و بازو های او که از لای دیوار ها مشخص است شلیک کنید.
  • وقتی شما به سمت برج نارنجک پرتاب می کنید، سعی کنید که مخفی شوید و از جای خود تکان نخورید. این کار برای جلوگیری کردن از اصابت گلوله می باشد.
  • به عنوان آخرین مورد از ترفندهای استفاده کردن از برج اسنایپر Free Fire به خاطر داشته باشید که هیچ وقت بدون بررسی دقیق برج به آن نزدیک نشوید.

شما برای ما از استفاده از برج اسنایپر فری فایر بنویسید

استفاده از برج اسنایپر فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست استفاده از برج اسنایپر فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای آموزش و یادگیر ترفندهای بازی فری فایر با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.