AD

معرفی و بررسی کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل

1 2,050

در بازی‌های گروهی کاستوم روم‌های مختلفی وجود دارند که افراد حرفه‌ای اقدام به ساخت آن می‌کنند. در واقع ایجاد یک کاستوم روم می‌تواند برای بسیاری از افراد دارای اهمیت باشد، چرا که می‌توانند با توجه به سبک خود حالت‌های مختلفی را انتخاب کرده و قوانین منحصر به فردی را اعمال کنند. ما در این مقاله آموزشی قصد داریم تا همه چیز درباره کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل را بیان کنیم.

نحوه ایجاد کاستوم روم دارای اهمیت است و بسیاری از افراد می‌خواهند یک اتاق مجزا با قوانین مشخص برای خود ایجاد کنند. برخی دیگر نیز به عنوان بازیکن کالاف دیوتی موبایل قصد دارند به کاستوم روم‌ها ملحق شوند. اگر می‌خواهید درباره کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل بیشتر بدانید بهتر است تا پایان همراه مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

درباره کاستوم روم کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل می‌خواهند بدانند که تفاوت بین روم‌های معمولی و کاستوم روم در چیست. باید بیان کنیم که کاستوم روم به عنوان اتاق‌های شخصی سازی در بازی کالاف دیوتی شناخته می‌شوند که بازیکنان می‌توانند با اضافه کردن دوستان خود و اعمال یک سری قوانین مشخص، با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازند. اگر از جمله کسانی هستید که بازی‌های بتل رویال را به صورت روزانه بازی می‌کنید و می‌خواهید از میزان حجم مصرفی اینترنت خود باخبر شوید بهتر است مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل، گارنا فری فایر و کالاف دیوتی را از سایت ایموجو مطالعه کنید.

اگر بخواهید یک کاستوم روم برای خود ایجاد کنید و با دوستان خود در یک اتاق مخصوص باشید، بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

برای این کار ابتدا وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید و گزینه مولتی پلیر را از صفحه اصلی بازی انتخاب کنید.

در این مرحله گزینه سه خط افقی بر روی بالای صفحه را لمس کنید.

پس از انتخاب گزینه فوق یک صفحه برای شما به نمایش در می‌آید که با انتخاب گزینه Private می‌توانید وارد یک روم شوید. در بخش راست صفحه می‌توانید بازیکنان را با انتخاب گزینه + به اتاق اضافه کنید. کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل در این مرحله ایجاد خواهد شد و شما می‌توانید دوستان مورد نظر خود را به اتاق اضافه کنید.

کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل
کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل

نحوه ملحق شدن به کاستوم روم بازی کالاف دیوتی

بسیاری از بازیکنان بازی کالاف دیوتی برای این که بتوانند به کاستوم روم ملحق شوند دچار مشکل هستند. برای این کار بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

بازی کالاف دیوتی موبایل را اجرا کنید و منتظر بمانید تا بازی به صورت کامل اجرا شود.

در بخش راست صفحه، می‌توانید بر روی حالت مورد نظر انتخاب کنید. به عنوان مثال می‌توانید گزینه بتل رویال را انتخاب کرده تا وارد کاستوم روم این مود شوید.

پس از وارد شدن به بخش بتل رویال می‌توانید گزینه‌های زیادی را مشاهده کنید و در این بخش با انتخاب گزینه سه خط افقی که در بالا صفحه قرار گرفته است به مرحله بعد بروید.

برای ملحق شدن به کاستوم روم بازی Call of Duty Mobile در این بخش گزینه Private را انتخاب کنید.

اگر بخواهید به یک روم مشخص ملحق شوید باید از بخش جستجو آیدی کاستوم روم مورد نظر خود را جستجو کنید تا برای شما به نمایش درآید.

کاستوم روم دارای پسورد است تا از ورود افراد غریبه و مزاحم جلوگیری شود. پس از نمایش کاستوم روم مورد نظر خود باید پسورد را وارد کنید. البته به خاطر داشته باشید که برخی از کاستوم روم‌ها بدون پسورد بوده که شما می‌توانید با لمس آن به راحتی وارد اتاق شوید. پس از وارد کردن پسورد گزینه Join را انتخاب کنید تا به راحتی وارد اتاق شوید.

پس از قرار گرفتن در اتاق، برای این که بتوانید با دیگر بازیکنان وارد یک رقابت گروهی شوید می‌توانید از بخش پایین صفحه گزینه Ready را انتخاب کنید. فعال کردن این گزینه باعث می‌شود تا در زمان شروع رقابت گروهی، بتوانید به راحتی وارد بازی شوید. کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل متنوع است و باعث می‌شود تا شما بتوانید انتخاب‌های زیادی داشته باشید.

کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل
کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل

جمع بندی درباره کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل

وجود کاستوم روم در بازی Call of Duty Mobile این قابلیت را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند در یک اتاق مشخص با هم گروهی‌های خود حضور داشته باشند. همه چیز درباره کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل در این مقاله به زبان ساده بیان شده است تا شما بتوانید ضمن ایجاد یک اتاق اختصاصی برای خود، به کاستوم روم‌های دیگر ملحق شوید. دانلود رایگان بازی کالاف دیوتی موبایل ؛ بازی اکشن محبوب در سایت ایموجو قرار گرفته است تا شما به آخرین نسخه بازی دسترسی داشته باشید.

شما برای ما از کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل بنویسید

کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست کاستوم روم بازی کالاف دیوتی موبایل را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. حمید صادقی می گوید

    مرسی از توضیحاتتون من هر کاری میکردم وصل نمیشد با این راهنماییای شما درستش کردم ممنون❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.