AD

نقد و بررسی بازی لوتوس (Lotus)، بازی فکری

0 222

نقد و بررسی بازی لوتوس (Lotus) را از مجله بازی موبایل ایموجو بخوانید تا اطلاعات لازم را در مورد بازی به دست آورید. بازی Lotus یک بازی مشارکتی 4-2 نفره با کارت های گلبرگ است. این کارت ها با هر بار بازی به یک اثر هنری بی نظیر تبدیل می شوند. در این مطلب روش بازی لوتوس آموزش داده شده است. یادگیری و آموزش بازی لوتوس بسیار ساده و برای هر رنج سنی مناسب می باشد.

بازی Lotus توسط Jordan و Mandy Goddard از استودیو های Renegade Game ، طراحی شده است. لوتوس اولین بار در سال ۲۰۱۶ به فروش رسید. این بازی برای ۴-۲ بازیکن طراحی شده و حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد. بازیکنان برای تکمیل گل به عنوان امتیاز، باید کارت های گلبرگ را جمع آوری کنند. کارت های نشانه های مقوایی و حشرات چوبی کوچک از کیفیت خوبی برخوردارند. کارت های گلبرگ به زیبایی طراحی شده اند و زمانی که کنار هم جمع می شوند، تصویر یک گل شکل می گیرد که بسیار تماشایی است. لوتوس یک بازی زیبا است که با هر بار بازی به یک اثر هنری بی نظیر تبدیل می شود. کارت ها شامل گلبرگ های تکی هستند که با یک یا دو نماد نگهبان مشخص شده اند.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی آخرین بازمانده از ما (The Last Of Us)

نقد بازی لوتوس (Lotus)

بازی لوتوس، با کشیدن چهار کارت برتر از دسته کارت های هر بازیکن آغاز می شود. بازیکنان بر اساس تعداد گلبرگ های مورد نیاز برای تکمیل گل، گل ایجاد می کنند. تعداد گل برگ های مورد نیاز برای ایجاد یک گل، در گوشه ای از هر کارت گلبرگ چاپ شده است. بازیکنان سعی می کنند با داشتن بیشترین نگهبان روی گل، کنترل آن را به دست آورند. این نگهبانان یا روی کارت چاپ شده اند و یا حشرات نگهبانی هستند که روی گل قرار گرفته اند.

 نشانه های ارتقا به بازیکنان این امکان را می دهد که بتوانند کارت های دستی، کارت های بازی شده و یا قدرت حشرات خود را افزایش دهند. بازیکنان برای این که بتوانند یک گل جدید را شروع کنند و یا به یک گل موجود اضافه نمایند، باید یک یا دو کارت از دست خود بازی کنند. شخصی که آخرین گلبرگ را می گذارد تا یک گل را کامل کند، باید کارت های خود را حفظ نماید. هر کارت، در انتهای بازی، ۱ امتیاز محسوب می شود. همچنین بازیکنی که بیشترین امتیاز را داشته است، ۵ امتیاز کسب می کند. به عبارت بهتر، بازیکنی که گل را کنترل می کند و کسی که آخرین گلبرگ را قرار داده است، سود می برد!

 

قدرت های ویژه بازیکن در بازی Lotus

در مرحله ی بعد، بازیکنان، تعداد نگهبانان را حساب می کنند تا ببینند چه کسی کنترل گل را دارد. بازیکن دارای بیشترین نگهبان، باید یک نشان پیروزی ۵ امتیازی و یا یک قدرت ویژه را انتخاب کند. سه قدرت ویژه وجود دارد: ۱- به جای یک امتیاز، دو امتیاز به بازیکن داده می شود.

۲- به بازیکنان اجازه می دهد، ۳ یا چند کارت گلبرگ را به عنوان یک عمل واحد بازی کنند. ۳- به بازیکنان اجازه می دهد تا ۵ کارت در دست خود داشته باشند.

پایان بازی زمانی است که بازیکن، آخرین کارت خود را بکشد. بازیکنی که بیشترین گل های ناقص با بیشترین نگهبان را دارند، همراه با نشانه پیروزی، ۵ امتیاز دریافت می کند.

بازی لوتوس یک بازی موبایلی ساده و شامل بسیاری از استراتژی های تعاملی است. مدیریت کارت ها توسط بازیکنان بسیار مهم است؛ زیرا نشان می دهد که بازیکن روی استراتژی اتمام گل متمرکز است یا استراتژی کسب امتیاز. یادگیری این بازی بسیار آسان است. لوتوس را می توان با خانواده یا دوستان خود در هر رنج سنی بازی کرد و از آن لذت برد. بی شک هنگام انجام این بازی مسحور کننده، احساس آرامش زیادی می کنید. برای سایر مطالب آموزشی و کاربردی در حوزه بازی می توانید به سایت رسانه بازی موبایل ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.