ترفندهای رفع لگ در بازی براول استارز بدون فیلتر شکن

 ترفندهای رفع لگ در بازی براول استارز بدون فیلتر شکن

همه ما می دانیم که بازی های کمپانی سوپرسل در داخل نبرد ها نیاز به عکس العمل سریع دارند و اگر بازی دچار لگ شود قطعا شما نمی توانید داخل بازی پیشرفت کنید برای همین ما در این مقاله از آموزش گیم سایت ایموجو آموزش رفع لگ براول استارز را برای شما ارائه کرده ایم تا بتوانید یک تجربه خوب را از بازی کردن Brawl Stars به دست بیاورید.

نحوه رفع لگ در بازی براول استارز (Brawl Stars)

ما در این پست به شما رفع لگ براول استارز را آموزش می دهیم تا شما بتوانید از این محصول کمپانی سوپرسل بیشترین لذت را ببرید. لگ در براول استارز می تواند به موارد مختلفی مربوط باشد که ما سعی کرده ایم نحوه رفع لگ براول استارز را با ذکر دلیل برای شما شرح دهیم امیدوارم که شما بتوانید مشکل خود را با استفاده از موارد داخل این پست حل کنید.

نحوه رفع لگ در بازی براول استارز (Brawl Stars)

رفع لگ براول استارز روی اندروید

اگر شما در داخل بازی به طور زیادی با گیر گیر کردن یا بار گیری کند مواجه می شوید، این جا راه حل شما قرار گرفته است تا بتوانید یک بازی خوب را انجام دهید:

ابتدا شما باید مطمئن باشید نسخه ای که دانلود کرده اید، نسخه دانلود شده از گوگل پلی استور می باشد. ما نمی توانیم روشی برای نسخه های از بعد کپی شده یا تغییر داده شده ارائه کنیم، سپس شما باید از حجم برنامه هایی که در حافظه موقت می باشد کم کنید و این کار با بستن برنامه های اجرا شده اتفاق می افتد.

شما باید قدرت پردازش گوشی خود را با حذف برنامه هایی که از آن ها مدت هاست استفاده نمی کنید بیشتر کنید و سعی کنید که فایل های موبایل، عکس ها و فیلم های موجود در گوشی تان را به جای دیگری منتقل کنید یا حذف کنید.

برای رفع لگ براول استارز باید حداقل های زیر را برای استفاده از گوشی همراه رعایت کنید:

  • رم نیم گیگابایتی که البته رم یک گیگا بایتی یا بیشتر نیز توصیه می گردد. (تنظیمات، بخش ذخیره برای بررسی گیگا بایت در دسترس)
  • اندروید OS 4.1 یا نسخه بالاتر از آن( تنظیمات، در مورد گوشی موبایل یا سیستم، بخش به روز رسانی نرم افزار یا بررسی برای به روز رسانی)

البته اکنون دستگاه های اندرویدی زیادی در آن جا وجود دارد، برخی از آن ها بسیار متفاوت از سایرین عمل می کنند، برای همین وقتی نیاز به تنظیمات اضافی بود بهتر است با راهنمای دستگاه خود مشورت کنید.

رفع لگ براول استارز روی iOS

در این بخش به آموزش رفع لگ براول استارز روی iOS می پردازیم. برای این که بتوانید روی iOS از بازی براول استارز لذت کافی را ببرید و با هیچ خرابی یا گیر گیر کردن در براول استارز مواجه نشوید باید سعی کنید شرایط زیر را برای بازی براول استارز حاضر کنید:

  • حداقل رم یک گیگا بایتی
  • ارتقا دادن iOS به نه یا بالا تر
  • گوشی آیفون ۵ یا بالاتر
  • رزولوشن شما حداقل باید ۶۴۰*۹۶۰ باشد (بیشتر از این نیز توصیه می شود.)

دستگاه هایی مانند iphone 4s، ipad Touch 5th Gen، ipad 2 یا ipad mini دارای رم پایینی می باشند، رم آن ها ۵۱۲ مگا بایت می باشد که این باعث لگ براول استارز خواهد شد و اگر شما از آن ها استفاده کنید بار گیری بازی با عملکرد بهینه ای نخواهد بود.

بعضی وقت ها این مشخصات به تنهایی برای لذت بردن از بازی ها کافی نیستند. البته آن چیزی که مشخص است این است که آیفون های جدید یک بازی فوق العاده به ما ارائه می دهند.

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در خدمت شما بودیم. در این مقاله به آموزش رفع لگ در بازی Brawl Stars پرداختیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید دیدگاه ها و سوالات خود را در مورد بازی های موبایلی در سایت با ما به اشتراک بگذارید و پاسخ آن را دریافت کنید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *