AD

آموزش ترفندهای پولدار شدن در بازی gta v ps4

0 11,944

Grand Theft Auto V که به اختصار آن را بازی gta v می‌نامند، یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در سال 2013 میلادی توسط Rockstar North ساخته شد و شرکت Rockstar Games آن را منتشر کرد. برای کاراکترهای این بازی یک سری ماموریت تعریف می‌شود که با انجام آن‌ها، امتیاز بازیکن افزایش یافته و سطح بازی نیز پیشرفت می‌کند. بازیکن همچنین می‌تواند علاوه بر انجام ماموریت، به جمع‌آوری پول برای خرید لوازم و قابلیت‌های مختلف نیز بپردازند. به همین جهت ما نیز در ادامه این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو، به آموزش پولدار شدن در بازی gta v ps4 خواهیم پرداخت.

معرفی بازی gta v

بسیاری از ماموریت‌های تعریف شده در بازی gta v شامل تیراندازی و یا رانندگی با لوازم نقلیه مختلف است. بنابراین کاراکترهای بازی می‌توانند به صورت پیاده، شناکنان و یا سوار بر وسایل نقلیه مختلف، در سطح شهر حرکت کنند. در بازی تک نفره، بازیکن اجازه کنترل سه کاراکتر با نام‌های مایکل، تروِر و فرانکلین را دارد.

با پیشرفت در بازی و انجام ماموریت‌های مختلف، خط داستانی این کاراکترها به یکدیگر می‌رسد. حالت چند نفره این بازی به صورت آنلاین قابل انجام است و Grand Theft Auto Online نام دارد. در این حالت 30 بازیکن مختلف می‌توانند همزمان با هم بازی کنند و با یکدیگر تعامل یا رقابت نیز داشته باشند.

معرفی بازی gta v

پولدار شدن در بازی gta v و دیگر قابلیت‌های آن

کاراکترها در بازی gta v برای مبارزه با دشمنان خود می‌توانند از قدرت مشت، تفنگ و مواد منفجره استفاده کنند. اگر کاراکتر شما در طول مبارزه آسیب جسمی ببیند، میزان سلامتی او (که ابتدا به صورت یک نوار کامل نمایش داده می‌شد) کاهش می‌یابد و اگر به او را به بیمارستان برسانید، دوباره سلامتی خود را به‌دست خواهد آورد. هنگامی که شما مرتکب جرمی می‌شوید، تحت تعقیب پلیس قرار خواهید گرفت و پنج ستاره خاموش که در تصویر مشاهده می‌کنید، با توجه به میزان جرم شما روشن خواهند شد.

اگر بیش از چند ستاره برای شما روشن شود، پلیس به دنبال شما می‌آید و سعی می‌کند تا با روش‌های مختلف شما را بازداشت کنند. به تدریج شدت جرائمی که مرتکب شده‎اید کاهش می‌یابد و اگر از چشم ماموران پنهان شوید، ستاره‌های روشن نیز خاموش خواهند شد.

توانایی‌های فردی کاراکترهای مختلف

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، در حالت تک نفره این بازی، بازیکن می‌تواند سه کاراکتر مختلف را کنترل کند. هر یک از این کاراکترها، دارای 8 مهارت فردی در حوزه‌های مختلف است. البته، در ابتدای بازی تنها یکی از این مهارت‌ها برتری لازم را دارد و مابقی آن‌ها با پیشرفت در طول بازی، تکامل می‌یابند. کاراکترها دارای یک تلفن هوشمند برای ارتباط با دوستان و دسترسی به شبکه اینترنت فرضی درون بازی هستند.

این شبکه اینترنت، به کاراکترها اجازه می‌دهد تا در بازار سهام، معاملات سهم انجام دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند اماکن مختلفی را خریداری کنند، اسلحه‌ها و اتومبیل‌های خود را ارتقا دهند و همانند یک شهروند عادی به سینما، باشگاه و غیره بروند.

 


نقد و بررسی بازی tropico 6

 • ۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 1047

 


نقد و بررسی بازی های مرد عنکبوتی (اسپایدرمن)

 • ۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 933

 


نقد و بررسی بازی جی تی آی وی (GTA V)

 • ۱۲ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 914

 


نقد و بررسی بازی Stronghold 2 (قلعه ۲)

 • ۲۸ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 584

 


نقد و بررسی بازی Pro Evolution Soccer 2019) Pes 2019)

 • ۲۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 503

 


نقد و بررسی بازی Watch Dogs 2

 • ۳۱ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 243

نحوه پولدار شدن در بازی gta v

تا اینجا با کلیت بازی gta v آشنا شدیم. حال می‌خواهیم برخی نکات و روش‌های بدست آوردن پول در Grand Theft Auto 5 را معرفی کنیم. اولین و مهم‌ترین نکته این است که در جمع آوری پول برای هر یک از شخصیت‌های بازی gta v قادر خواهند بود تا حداکثر 214748364700 دلار، پول جمع کنند. روش‌های مختلف پولدار شدن در بازی gta v عبارتند از:

سرقت خودروهای زرهی برای پولدار شدن در بازی gta v

وقتی یک نقطه آبی رنگ را روی نقشه مشاهده کنید، یعنی در آن نقطه یک خودروی زره پوش وجود دارد. از روی نقشه، به سوی موقعیت این خودرو حرکت کنید. وقتی که به نزدیکی آن رسیدید، ممکن است خودرو در حال حرکت یا پارک شده باشد. اگر خودرو در حالت پارک قرار دارد و شخصی با یک کیف دستی به سوی آن می‌رود، باید به آن شخص شلیک کنید و بین 3 تا 8 هزار دلار بدست آورید.

در غیر این صورت خودروی زره پوش را سرقت کنید و به نحوی، درب‌های عقب خودرو را باز کنید. یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این کار، انداختن خودرو به داخل آب است اما شما می‌توانید با چسباندن بمب روی بدنه خودرو، نیز این کار را انجام دهید. البته باید توجه کنید که با این کار 3 ستاره دریافت می‌کنید و حساسیت پلیس را نیز برانگیخته خواهید کرد.

انجام یک ماموریت آسان به ارزش 100000 دلار

در هنگام اجرای بازی، (به ویژه هنگامی که با شخصیت فرانکلین در حال بازی هستید) احتمالاً یک نشانگر آبی در خیابان کوچکی واقع در قسمت جنوب شرقی شهر ببینید. اگر این نشانگر را مشاهده کردید، کمی در آن حوالی پرسه بزنید و همین حال ممکن است بچه‌ای نزد شما آید و به شما بگوید که دوچرخه اش به سرقت رفته‌است. در این حالت به او کمک کنید تا دوچرخه خود را پس بگیرد، زیرا او به شما خواهد گفت که یک میلیونر است و 100000 دلار به شما خواهد داد!

سرقت‌ از فروشگاه‌ها برای پولدار شدن در بازی gta v

شما می‌توانید به هر فروشگاهی که باز است مراجعه کنید، صندوق دار را با یک اسلحه مجهز به صدا خفه کن مورد هدف قرار دهید، پول نقد موجود در صندوق را بردارید و از فروشگاه خارج شوید. از فروشگاه خارج شوید و کمی دورتر از آن پرسه بزنید. حال می‌توانید دوباره وارد فروشگاه شوید و با همین روش مجددا از صندوق آن پول برداشت کنید.

سرقت‌ از فروشگاه‌ها برای پولدار شدن در بازی gta v

روش دیگر برای پولدار شدن در بازی gta v نجات دختر جوان

اگر به قسمت شمالی Paleto Bay در امتداد جاده خاکی بروید، احتمالاً به طور تصادفی با یک دختر روبرو می‌شوید که دو پسر قصد کشتن او را دارند. اگر با کشتن آن دو پسر و نجات جان این دختر، او را به جایی که می‌خواهد برود برسانید، او بعداً با شما تماس خواهد گرفت و مبلغ 60000 دلار به حساب شما افزوده می‌شود.

قتل و ترور برای پولدار شدن در بازی gta v

از دیگر راه های پولدار شدن در gta v قتل و ترور می باشد. شخصی به نام لستر، ماموریت ترور برخی افراد را در طول بازی gta v طراحی کرده و به شما خواهد سپرد. انجام این ماموریت‌ها، شما را قادر می‌سازد تا بر روی سهام و بورس تاثیر بگذارید و سود قابل توجهی نیز بدست آورید. بنابراین اگر به دنبال سود بیشتری هستید، ابتدا خط داستانی اصلی بازی را دنبال کنید، ماموریت‌ها را انجام دهید و پاداش خود را نیز دریافت کنید. سپس با استفاده از The Big Score، سهام بخرید و پس از اتمام ماموریت تروریستی خود، آن‌ها را بفروشید تا پول هنگفتی دریافت کنید.

نکاتی برای پولدار شدن در بازی gta v

در این مطلب شما را با روش‌هایی برای پولدار شدن در gta v آشنا کردیم. این بازی محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های ویدئویی در سال‌های اخیر بوده‌ است. Gta v در سه روز اول، یک میلیارد دلار فروش داشت و مورد تحسین منتقدان و گیمرهای برتر سراسر قرار گرفت و برنده جایزه بازیِ سال از چندین نشریه مربوط به بازی‌ها شد. این بازی یکی از موفق‌ترین بازی‌های ویدئویی و محصولات سرگرم کننده در تمام ادوار بوده و تاکنون 6 میلیارد دلار درآمدزایی داشته‌است.

اگر با مطالعه این مطلب به خواندن مقالات مرتبط با بازی‌های ویدئویی و PS4 علاقه‌مند شده‌اید، با ما در بخش آموزش بازی در وب‌سایت ایموجو همراه باشید. همچنین می توانید با مراجعه به این سایت از جدیدترین اخبار گیم دست پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.