AD

عرضه بازی Kingdom: The Blood برای اندروید و ios بصورت جهانی

عرضه بازی Kingdom: The Blood برای اندروید و ios بصورت جهانی
0 77

YJM Games اعلام کرد که بازی Kingdom: The Blood برای اندروید و ios بصورت جهانی در دسترس است. این بازی با توجه به بیش از یک میلیون پیش ثبت نام در رویداد یک ماهه قبل، توجه زیادی را به خود جلب کرد، اکنون در سراسر جهان قابل دسترسی است.

Kingdom: The Blood بازی‌های چند پلتفرمی را بین PC و موبایل تسهیل می‌کند و امکان گیم پلی یکپارچه را برای کاربران صرف نظر از مکان یا دستگاه ترجیحی آنها فراهم می‌کند. این بازی ابتدا در آگوست 2021 معرفی شد، جزئیات این بازی در جولای 2022 فاش شد. همچنین تریلر بازی Kingdom: The Blood را میتوانید در ایموجو مشاهده کنید.

 

جوایز پیش ثبت نام بازی Kingdom: The Blood

پس از انتشار، ارزهای درون بازی و آیتم‌های کرفتینگ توسط YJM Games برای همه کسانی که پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند توزیع می‌شود. علاوه بر این، با دستیابی به اهداف پیش ثبت نام یعنی 500000 و 1 میلیون کاربر، جوایز دیگری نیز اعطا می‌شود.

به مناسبت انتشار رسمی، جشنواره‌هایی در نظر گرفته شده است که شامل پاداش دادن به بازیکنانی است که مود Main را زودتر از دیگران تکمیل می‌کنند. پنج بازیکن اول که تمام سطوح مود Main را با استفاده از کاراکتر‌های لی چانگ (Lee Chang) و آشین (Ashin) به پایان می‌رسانند، کوپن‌های هدیه‌ای به ارزش 500000 وون دریافت خواهند کرد.

 

با بازی Kingdom: The Blood وارد نبردهای هیجان انگیز شوید

در Kingdom: The Blood، بازیکنان خود را در یک تجربه RPG پر اکشن غوطه ور می‌کنند که در دوران Joseon اتفاق می‌افتد، که توسط زامبی‌ها مورد تهاجم قرار گرفته‌اند. این بازی دارای یک مود Main است که از قسمت‌هایی از سری اصلی الهام گرفته شده است، که در آن بازیکنان با پیشروی در مراحل با دشمنان بسیار قدرتمندی روبرو می‌شوند.

در کنار این مود Main، گزینه‌های چند نفره مانند مود Conquest، که در آن بازیکنان قصد دارند قلعه‌ها را در حین کشف داستان‌های فرعی بازی تصرف کنند، و مود Raid، که نیاز به کار گروهی برای مقابله و شکست دادن هیولاهای باس دارد. این بازی فریبنده کاربران را به یک محیط غنی سنتی کره‌ای منتقل می‌کند، جایی که آنها می‌توانند برای غلبه بر چالش‌ها با هم کار کنند و در رویارویی‌های جنگی هیجان انگیز شرکت کنند.

Kingdom: The Blood اکنون از مارکت‌های مختلف اپلیکیشنی مانند Google Play Store، Apple App Store، Galaxy Store  و One Store قابل دانلود است و نسخه PC از طریق Steam قابل دسترس است.

 

دانلود بازی Kingdom: The Blood برای اندروید

دانلود بازی Kingdom: The Blood برای IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.