AD

تاریخ انتشار فصل Clash off into Space کلش اف کلنز مشخص شد

تاریخ انتشار فصل Clash off into Space کلش اف کلنز مشخص شد
0 21

تاریخ انتشار فصل Clash off into Space کلش اف کلنز مارس 2024 است که اسکین Space Queen را به عنوان بخشی از March 2024 Gold Pass  ارائه کرده است. در کنار آن، ما رویدادهای زیادی نیز داریم از جمله چالش Twinkle Twinkle Little 3-Star  که شامل هر چهار اسکین هیرو می‌شود.

با پیروی از الگوی به‌روزرسانی فصل، می‌توان گفت که به‌روزرسانی فصل بعدی در هفته اول آوریل 2024، به احتمال زیاد در روز دوشنبه، 1 آوریل 2024 ارائه می‌شود، زیرا این pass  در آن تاریخ منقضی می‌شود.

 

انتظارات ما از فصل Clash off into Space کلش اف کلنز

هر به‌روزرسانی فصلی حداقل با یک اسکین هیرو یا Scenery در هر ماه ارائه می‌شود. آنها همچنین با Pass همراه خواهند شد که حاوی مقدار مناسبی از منابع، معجون‌ها، کتاب‌ها و موارد دیگر است.

با این حال، به‌روزرسانی‌های اصلی مانند به‌روزرسانی Builder Base 2.0 با تغییرات گیم‌پلی، به‌روزرسانی‌های تعادلی و مواردی از این دست ارائه خواهد شد که از قبل به بازیکنان گفته می‌شود. در چنین مواردی، بسیاری از ویژگی‌های جدید ارائه می‌شوند که برای طرفداران هیجان انگیز است.

اخیراً ما به‌روزرسانی فوریه 2024 را داشتیم که ویژگی‌های جدید و دیدنی مانند Spell Overgrowth، سطوح جدید Siege Machine، Chat UI  و موارد دیگر را به همراه داشت. اکنون با رسیدن این به‌روزرسانی، ممکن است به‌روزرسانی بعدی دیرهنگام باشد.

 

حرف پایانی

در حالی که تعیین دقیق تاریخ انتشار به‌روزرسانی بعدی کلش آف کلنز بدون اطلاعات لازم دشوار است، ما  به طور کلی می‌توانیم بفهمیم که به‌روزرسانی‌ها چه زمانی ارائه می‌شوند. اگر به روز رسانی در راه باشد، کلش آف کلنز معمولاً یک پست وبلاگ یا اطلاعیه را حذف می‌کند. بنابراین برای به دست آوردن اطلاعات دقیق لازم است که در حساب‌های رسمی جستجو کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.