AD

طراحی iPhone SE 4 به اشتراک گذاشته شد

طراحی iPhone SE به اشتراک گذاشته شد
0 10

طراحی iPhone SE 4 شایعه شده نسل چهارم ایفون SE امروز در یک سری از رندرهای CAD به اشتراک گذاشته شده توسط Mobiles 91، یک وبلاگ فناوری هندی تایید شد.

این تصاویر یک صفحه نمایش 6.1 اینچی با طراحی تمام صفحه را با بریدگی نشان می‌دهد که آرایه دوربین TrueDepth برای Face ID، کناره‌های فلت و یک پورت USB-C به جای Lightning را در خود جای داده است. این طراحی نسبت به iPhone SE‌ فعلی که دارای لبه‌های خمیده، صفحه نمایش 4.7 اینچی، یک Home Button با Touch ID و حاشیه‌های بزرگ است، ارتقای قابل توجهی خواهد داشت.

طراحی iPhone SE نسل چهارم

آیفون SE 4 جدید ظاهراً 147 میلی متر ارتفاع، 71.5 میلی متر عرض و 7.7 میلی متر ضخامت دارد. این اندازه تقریباً مشابه اندازه آیفون 14 است که 146.7 میلی متر ارتفاع، 71.5 میلی متر عرض و 7.8 میلی متر ضخامت دارد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با تفاوت ایفون 14 و 15 داشته باشید.

طراحی نسل چهارم ایفون SE

به طور کلی، این تصاویر، گزارش MacRumors از سال گذشته را تأیید می‌کنند که نشان می‌دهد نسل بعدی آیفون SE تا حد زیادی از طراحی آیفون 14، از جمله احراز هویت Face ID و صفحه نمایش 6.1 اینچی OLED استفاده می‌کند، اما با یک دوربین پشتی تکی، یک Action button  و یک پورت USB-C. انتظار می‌رود این دستگاه سال آینده عرضه شود.

نسل بعدی آیفون SE

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.