AD

کالافدیوتی وارزون فصل 2 دارای یک Killstreak برای مقابله با کمپرها است.

کالافدیوتی وارزون فصل 2 دارای یک Killstreak برای مقابله با کمپرها است.
0 18

آپدیت کالافدیوتی وارزون فصل 2 در 6 مارس ارائه می‌شود و این به‌روزرسانی میان فصلی ویژگی‌های جدیدی را به بتل رویال از جمله یک Killstreak برای مقابله با کمپرها اضافه می‌کند.

Season 2 Reloaded یکBunker Buster killstreak  جدید ارائه می‌دهد که به بازیکنان کمک می‌کند تا حریفانی را که در یک ساختمان پنهان شده‌اند را بیرون بکشند یا با یک تیم مزاحم از تک تیراندازهای پشت بام مقابله کنند. با این استریک جدید، بازیکنان می‌توانند دوربین‌های دوچشمی را بردارند و ساختمانی را هدف قرار دهند و موشکی را فعال کنند که انفجاری را در طبقات مختلف ایجاد می‌کند.

در حالی که مشخص نیست که Bunker Buster چقدر قدرتمند خواهد بود، این قابلیت هنوز هم باید یک استریک سودمند برای مقابله با کمپرها در سراسر Urzikstan، Fortune’s Keep  و Vondel باشد.

این به‌روزرسانی میان‌فصلی همچنین با بازگشت ارتقاء میدانی Portable Decontamination Station مربوط به Warzone 1، راه جدیدی برای لوت، مبارزه و زنده ماندن در circle collapse اضافه می‌کند. تمام نکات برجسته Season 2 Reloaded از جمله سلاح‌های جدید، ریمیک نقشه چندنفره محبوب Das Haus Vanguard، محتوای جدید زامبی‌ها و کراس اوور با Warhammer 40,000  را بررسی کنید.

در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند در کراس اوور در حال انجام Season 2 با The Walking Dead در رویداد Fear the Living  جوایزی کسب کنند. این رویداد در تاریخ 6 مارس با ورود به روز رسانی میان فصلی به پایان می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.