AD

جزئیات بروزرسانی جدید فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و MW3

جزئیات بروزرسانی جدید فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و MW3
0 9

بروزرسانی جدید فصل 2 کالاف دیوتی وارزون و MW3 اکنون به‌طور رسمی برای 6 مارس تأیید شده است و خبری جدید در بلاگ Activision در مورد به‌روزرسانی بزرگ زامبی‌ها، اسکین‌های Space Marins با الهام از دنیای Warhammer 40000 و موارد دیگر را شرح می‌دهد.

Season 2 Reloaded دو اسلحه DLC جدید (تفنگ جنگی SOA Subverter و سلاح سردSoulrender ) اضافه می‌کند.

این نیم فصل نیز مملو از رویدادهایی است که با رویداد Dune: Rule of Fate از 3 تا 6 مارس شروع می‌شود، سپس Warhammer 40,000: For the Emperor  از 13 تا 27 مارس و در آخر رویداد  Vortex: Decay’s Realm از 27 مارس تا 3 آوریل اجرا می‌شود. علاوه بر رویداد Warhammer 40,000، باندل‌های فروشگاهی با اسکین‌های اپراتور با موضوع Space Marines این فرنچایز موجود خواهد بود.

در سمت Warzone، به روزرسانی Season 2 Reloaded، قابلیت Research Vessel mobile POI را به نقشه Fortune’s Keep اضافه می‌کند و همچنین Bunker Buster killstreak جدید و ارتقاء میدانی Portable Decontamination Station را به همراه دارد. همچنین شاید بخواهید جزئیات بیشتر در مورد Killstreak کالافدیوتی وارزون فصل 2  برای مقابله با کمپرها نیز بدانید.

به روز رسانی Modern Warfare 3 شامل یک نسخه بازسازی شده از نقشه محبوب Das Haus Vanguard، به علاوه دو نوع نقشه اضافی برای مود چند نفره Vortex با مضمون زامبی است.

اسکین‌های Warhammer 40,000

این به روز رسانی دو مود بازی چند نفره جدید اضافه می‌کند: Bounty و Juggermosh. Bounty حالتی است که یک اسپین در Team Deathmatch  ارائه می‌دهد، که بازیکنی را که بیشترین کیل را از هر تیم داشته باشد به عنوان یک هدف با ارزش مشخص می‌کند. Juggermosh یک حالت پرسپکتیو سوم شخص است، که در آن همه بازیکنان با لباس‌های جاگرنات که به‌عنوان تفنگداران فضایی در ترکیبی از مودهای بازی Domination و Kill Confirmed هستند. بازیکنان یا با زره قدرتی Ultramar’s Vengeance  یا به عنوان یک تفنگدار فضایی Blood Angels  در زره قدرتی Baal’s Wrath وارد می‌شوند.

Season 2 Reloaded سرانجام محتوای جدید مود زامبی را اضافه می‌کند. به‌روزرسانی Reloaded شامل یک داستان جدید Dark Aether با یک ناهنجاری جدید برای بررسی و یک Dark Aether Rift دوم برای آنلاک کردن است. سه طرح شماتیک جدید با  Mags of Holding، کلیدهای دوچرخه Blood Burner و V-R11 Wonder Weapon اضافه شده است. همچنین warlord boss جدید با نام Keres را معرفی می‌کند که به عنوان یک متخصص جنگ شیمیایی توصیف می‌شود. همچنین می‌توانید هم اکنون تریلر  زامبی ها در بروز رسانی فصل 2 کالاف دیوتی Modern Warfare 3 را مشاهده کنید.

این به‌روزرسانی جدید به این معنی است که این آخرین فرصت برای کسب جوایز در رویداد The Walking Dead: Fear the Living  است که در ۶ مارس با ورود Season 2 Reloaded به پایان می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.