AD

سوختگی صفحه نمایش iPhone 15 Pro Max

سوختگی صفحه نمایش iPhone 15 Pro Max
0 1,785

برخی از کاربران از سوختگی صفحه نمایش iPhone 15 Pro Max از سوختگی صفحه نمایش OLED خبر می‌دهند

عرضه آیفون 15 برای اپل بدون دردسر نبوده است و به نظر می‌رسد ممکن است مشکل دیگری در یکی از مدل‌ها وجود داشته باشد: ماندگاری تصویر یا سوختگی پیکسل (burn in) که این مشکل روی صفحه نمایش تصویری شبح‌آلود را بر جای می‌گذارد.

این مساله مدت‌هاست که مشکل پنل‌های OLED بوده و به این صورت است که محتویات صفحه برای مدت طولانی ثابت می‌مانند و به صورت نوعی واترمارک باقی می‌مانند. با این حال، جدیدترین صفحه‌نمایش‌ها و دستگاه‌های OLED می‌توانند این مشکل را به حداقل برسانند و در سال‌های اخیر، این موضوع مشکل بزرگی نبوده است.

شاید بخوانید: شناسایی مشکل گرم شدن آیفون ۱۵توسط اپل

طبق گزارش‌ها، iPhone 15 Pro Max اپل با مشکلات سوختگی صفحه نمایش مواجه است که این مساله نیز امسال به لیست رو به رشدی از مشکلات این شرکت افزوده شد.

گزارش‌هایی از ماندگاری تصویر در Reddit، و در انجمن‌های رسمی انجمن اپل دیده‌ایم. تا کنون به نظر می‌رسد آیفون 15 پرو مکس تنها مدلی است که این مشکل را دارد.

بسیاری از کاربران گزارش می‌دهند که اپل دستگاه‌های خود را به صورت رایگان تعویض کرده است، بنابراین اگر متوجه این مشکل در iPhone 15 Pro Max خود شدید، بهترین اقدام این است که آن را تعویض کنید.

هنوز هیچ تاییدی از سوی اپل مبنی بر اینکه این اتفاق برای مدل‌های آیفون 15 پرو مکس روی می‌دهد، وجود نداشته است. این امکان وجود دارد که فقط زیرمجموعه‌ای از این نمایشگرهای تلفن تحت تأثیر قرار گرفته باشند. بنابراین در صورت مواجه شدن با این مشکل سریع آنها را جایگزین کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.