AD

معرفی و بررسی بازی Rocket Royale

0 244

معرفی و بررسی بازی Rocket Royale

بازی Rocket Royale یک بازی اکشن است که توسط GameSpire Ltd منتشر شده است. در این بازی گیمر در یک سیاره بیابانی خواهد بود که باید به سرعت از آن خارج شود. برای این کار، او باید موشکی بسازد که کار چندان آسانی نیست، زیرا برای ساخت، نیاز به یافتن منابع مختلفی است.

معرفی و بررسی بازی Rocket Royale

Rocket Royale یک بازی منحصر به فرد بتل رویال است، هدف اصلی ساخت موشک و پرواز به دور جزیره است. برای انجام این کار، باید منابع ساخت شهاب سنگ در حال سقوط را پیدا کنید. البته، گیمرهای دیگر می‌‌خواهند موشک شما را بدزدند، پس از آن محافظت کنید. چوب جمع کنید و قلعه‌ای بسازید تا از تجهیزات خود دفاع کنید.

معرفی بازی Rocket Royale

بازی Rocket Royale را روی رایانه خود نصب کنید و از این بازی اکشن چندنفره رقابتی در صفحه نمایش بزرگ و باشکوه رایانه شخصی خود لذت ببرید. مخالفان شما در هر گوشه‌‌ای در کمین هستند و منتظرند تا گنج شما را بدزدند.

در نبرد نهایی تا حد مرگ بجنگید. در بازیRocket Royale، شما باید یک موشک بسازید و از این جزیره جادویی خارج شوید. برای رسیدن به هدف خود، باید ابزارهای مختلفی را جمع‌‌آوری کنید.

به خاطر داشته باشید که بازیکنان دیگر، ممکن است سعی کنند موشک شما را بدزدند، بنابراین شما باید آن را ایمن نگه دارید. برای محافظت از خود، چوب و سایر وسایل دفاعی را جمع آوری کنید تا یک قلعه بسازید.

معرفی و بررسی بازی Rocket Royale

از پورتال‌‌های شگفت انگیز عبور کنید تا مسیر خود را در اطراف جزیره طی کنید. به یاد داشته باشید که هر ابزاری که برای ساختن سنگر شما استفاده می‌‌شود، تخریب پذیر است.

مراقب باش. در حالت چند نفره غوطه‌‌ور شوید تا به صورت انفرادی، زوجی یا تیمی با بازیکنان دیگر از سراسر جهان روبرو شوید. همیشه چیز جدیدی برای کشف با تعداد زیادی کاراکتر، چکش، آواتار و در نهایت موشک وجود دارد.

با پیشرفت در بازی، سکه کسب کنید و سطح خود را بالا ببرید تا در جدول امتیازات جهانی رقابت کنید. آیا آماده هستید که توانایی‌‌های خود را به دنیا نشان دهید؟

گیم پلی بازی  Rocket Royale

بازی Rocket Royale با انداختن گیمر روی نقشه‌‌ای شروع می‌‌شود که باید برای تبدیل شدن به آخرین موجود زنده باید قاطعانه بجنگد.

اولین کار شما وقتی چکمه‌‌هایتان روی نقشه فرود می‌‌آیند، پیدا کردن سلاح برای دفاع از خود است. وقتی سلاح خود را پیدا کردید، می‌توانید شروع به جستجوی بازیکنان دیگر برای کشتن کنید و این ممکن است کمی طول بکشد، زیرا تعداد بازیکنان کمی روی نقشه نسبتاً بزرگ وجود خواهد داشت.

قبل از اینکه با اولین دشمن خود برخورد کنید، می‌‌توانید تا پنج دقیقه به جستجو بپردازید.

سازندگان هر نبرد را به حداکثر ده دقیقه محدود کرده‌‌اند. بنابراین شما زمان کمی برای انجام هر کاری خواهید داشت، کمپینگ یک استراتژی نبرد بسیار ناکارآمد در این بازی خواهد بود.

بازی Rocket Royale شامل عناصر ساختمانی به همان روشی است که Fortnite انجام می‌‌دهد. گیمر می‌‌تواند سه نوع سازه بسازد که عبارتند از دیوارها، رمپ‌‌ها و سکوها است که به گیمر امکان می‌‌دهد از قسمت‌‌هایی از زمین عبور کند که غیرقابل دسترس هستند.

گیمرها می‌‌توانند برای محافظت از خود در برابر آتش دشمن از برخی از ساختمان‌‌ها مانند دیوارها استفاده کنند.

در دسترس بودن یک سلاح خاص به سطح کمیاب بودن آن بستگی دارد. هر چه سطح کمیاب بودن آن بالاتر باشد، یافتن آن سخت‌‌تر است و آسیب بیشتری وارد می‌‌کند.

این بازی باید برای افرادی جذاب باشد که تجربه بتل رویال را دوست دارند، حتی اگر یک نسخه مینیمالیستی با تنش کم و مسابقات سریع است.

مسابقات کوتاه هستند و شانس شما برای برخورد با بازیکنان دیگر کم است زیرا در هر مسابقه فقط ده بازیکن وجود دارد.

بازیکنان به راحتی وارد میدان می‌‌شوند. بازیکنان باید از موشک‌های خود عاقلانه استفاده کنند تا بتوانند در اطراف نقشه مانور دهند و از ساقط شدن توسط بازیکنان دیگر جلوگیری کنند.

گیمر می‌‌تواند از پوشش‌‌های مختلفی برای جلوگیری از اصابت موشک‌‌های دشمن استفاده کند.

حالت چند نفره بازی همچنین مسابقات 100 نفره آن، بسیار اکشن و رقابتی است که بازی را بسیار هیجان انگیز کرده است.

بازیکنان می‌‌توانند برای بهبود امتیاز و رتبه خود در جدول امتیازات به بازی ادامه دهند. همچنین این بازی به طور مرتب با محتوای جدید به روز می‌‌شود،

گرافیک بازی Rocket Royale

گرافیک بازی Rocket Royale  رنگارنگ و کارتونی است. محیط از انواع زمین‌‌های مختلف از جمله جنگل‌‌ها، بیابان‌‌ها، کوه‌‌ها تشکیل شده است. کاراکترها نیز رنگارنگ و متمایز هستند و سبک بصری بازی یادآور سایر بازی‌‌های موبایل محبوب مانند کلش رویال و فورتنایت است.

معرفی و بررسی بازی Rocket Royale

راه‌‌های مختلفی برای بازی وجود دارد و بازی دائماً با محتوای جدید به روز می‌‌شود. بازیکنان همچنین می‌‌توانند نقشه‌‌های طراحی شده خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی Rocket Royale یک بازی موبایل سرگرم کننده و هیجان انگیز است که تجربه گیم پلی منحصر به فرد و استراتژیک را به بازیکنان ارائه می‌‌دهد. گرافیک کارتونی، گیم پلی سریع، مطمئناً بازیکنان را درگیر می‌‌کند.

گرافیک رنگارنگ و کارتونی این بازی همچنین نصب آسان بر روی دستگاه‌‌های تلفن همراه باعث شده است که طرفداران زیادی بدست آورد.

سیستم‌های مورد نیاز و پیشنهادی

بازی Rocket Royale در تاریخ 28 سپتامبر 2017 برای دستگاه‌های iOS و اندروید منتشر شده است. بازی Rocket Royale یک بازی رایگان به سبک بتل رویال است .

که در آن حداکثر 100 بازیکن می‌توانند در یک مسابقه مرگ با یکدیگر به رقابت بپردازند. این بازی دارای یک مکانیک گیم پلی منحصر به فرد است که در آن بازیکنان می‌‌توانند از موشک‌‌ها برای تقویت خود برای سفر در اطراف نقشه استفاده کنند.

جمع بندی

در بازی Rocket Royale گیمر در دنیایی قرار می‌‌‌‌گیرد که مردم برای زندگی فقیرانه خود می‌‌جنگند. اگرچه تنها یک بازمانده زنده خواهد ماند، اما همه شانس زنده ماندن دارند.

گیمر باید در نظر داشته باشد که برای ترک این دنیا باید دنده جمع کند و موشک بسازد یا از طرف دیگر، می‌‌تواند سخت‌‌ترین راه را انتخاب کند و به دنبال دیگر گیمرها بگردد تا آنها را از میان بردارد و تنها بازمانده نبردها باشد.

گیمر باید خلاق باشد، هوشمندانه عمل کند و در میدان جنگ ویرانی عظیمی ایجاد کند. آیا شما نیز بازی دیگری می‌‌شناسید که همزمان با از بین بردن دشمنان به ساخت موشک بپردازید؟ نظرات خود را در سایت ایموجو با ما به اشتراک بگذارید تا ما نیز در مقاله‌‌های بعدی به معرفی آنها بپردازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.