AD

معرفی و بررسی بازی before dark

0 195

معرفی و بررسی بازی before dark

بازی Before Dark توسط AHAKuo ساخته شده است که این بازی پلتفرمر مسابقه زمانی است که در آن شخصیت گیمر در صورت بیش از حد ماندن در یک سطح می‌‌میرد و همچنین نمی‌‌تواند بپرد و از این رو باید از محیط برای رسیدن به هدف استفاده کند.

در بازی  Before Dark باید مناطق زیادی را پشت سر بگذارید تا بتوانید به مکان خانوادگی نئون برسید.

before dark

این مسیر خطرناکی است که تسلط بر آن بسیار دشوار است و در عین حال تشخیص آن آسان است. هر سطح با عشق ترسیم شده است و به اندازه کافی دشوار است تا غیرممکن نباشد.

بخش پلتفرم بازی نیز بسیار جالب است، زیرا نئون توپی است که نمی‌تواند بپرد، باید از سرعت خود و غلتیدن به دیوارها استفاده کند. خشم خود را مهار کنید و زنده بمانید.

معرفی بازی Before Dark

در بازی Before Dark، شما به عنوان نئون بازی می‌‌کنید، توپ کوچکی که از خانواده گرفته شده است.

وظیفه گیمر این است که به نئون کوچولو کمک کند تا قبل از اینکه تاریکی او را بگیرد، برگردد. همانطور که قبلا اشاره کردم، بازی  Before Dark یک بازی پلتفرمر است.

شما نئون را کنترل خواهید کرد و به او کمک خواهید کرد تا به هدف خود برسد. با این حال، یک گرفتاری وجود دارد. شما مقدار محدودی انرژی در هر سطح دارید. نئون دارای عمر باتری است که هر چه مدت زمان بیشتری در یک سطح بماند تخلیه می‌‌شود.

همچنین دشمنانی وجود دارند که اگر آنها را لمس کنید بلافاصله شما را خواهند کشت. با این حال، هنگامی که تمام انرژی خود را از دست می‌‌دهید، بدن نئون برای مدتی به حرکت ادامه می‌‌دهد.

ممکن است وحشتناک به نظر برسد، اما این در صورتی است که در نزدیکی کالایی هستید که باتری شما را شارژ می‌‌کند. این یک ویژگی واقعا جالب است، و باید آن را در نظر داشته باشید تا برخی از سطوح را شکست دهید.

گیم پلی بازی Before Dark

در طول بازی  Before Dark گیمر در دقت، برنامه‌‌ریزی و سرعت آزمایش می‌‌شوید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه شود: شما پس از مدت کوتاهی می‌‌میرید مگر اینکه خود را شارژ کنید.

در طول سفر خود با دشمنان زیادی روبرو خواهید شد. تکمیل هر سطح از شما زمان و تلاش زیادی خواهد گرفت، اما هیچ چیز غیرممکن نیست. گیمر می‌‌تواند با استفاده از قدرت‌‌های ویژه، دشمنانی را که در محیط بازی شما را دنبال می‌‌کنند، نابود کنید.

در سرتاسر هر سطح، شارژرهایی پیدا خواهید کرد که به شما انرژی بیشتری می‌دهند، و قدرت‌هایی که به شما اجازه می‌دهند وارد مرحله‌ی قدرت‌گیری شوید که در آن شکست‌ناپذیر هستید.

همچنین برخی از ویژگی‌های پنهان در برخی سطوح بازی  Before Darkوجود دارد که به عنوان یک تقویت کننده نیز عمل می‌کنند. با این وجود، این آیتم‌ها فقط امر اجتناب‌ناپذیر را طولانی می‌کنند، بنابراین باید سریع عمل کنید تا سطح را شکست دهید.

بزرگترین مشکل نئون این است که نمی‌تواند بپرد. شما فقط می‌‌توانید به سمت چپ یا راست حرکت کنید، که اجتناب از موانع را دشوارتر می‌‌کند. برای عبور از آنها، باید از محیط و شتاب خود برای کمک به نئون در انجام یک جهش کوچک استفاده کنید.

گفتن این کار آسان‌‌تر از انجام آن است، اما زمانی که از آن استفاده کنید، احساس ارزشمندی می‌‌کند. همانطور که گفته شد، احتمالاً در طول بازی  Before Dark زیاد عصبانی خواهید شد.

هر سطح جدید مانند یک پازل کوچک است که باید قبل از مرگ سریع آن را کشف کنید. به علاوه، شما کمک زیادی در آنجا پیدا نخواهید کرد.

چیزی بسیار قانع کننده در این نوع بازی وجود دارد که باعث می‌‌شود بخواهید به عقب برگردید و کاری را که شروع کرده‌‌اید به پایان برسانید. و بعد از اینکه آن را شکست دادید، یک حس موفقیت وجود دارد که به محض ورود به مرحله بعدی متوقف می‌‌شود. این یک چرخه معیوب است که از لذت بردن از آن متنفر خواهید بود.

خوشبختانه، در بازی  Before Dark کنترل‌‌ها در اکثر مواقع پاسخگو هستند. هنگام کنترل نئون مشکلی نخواهید داشت، فقط کمی زمان می‌‌برد تا به گیم پلی عادت کنید. با این حال، هنگام لمس دکمه‌‌های دیگر یک مشکل کوچک وجود دارد.

بازی ورودی شما را ثبت نمی‌کند، بنابراین گاهی اوقات مجبور می‌شوید چند بار ضربه بزنید تا آنچه روی تخته نوشته شده است را بخوانید. این واقعا آزاردهنده است، به خصوص زمانی که زمان و باتری شما کم است. امیدوارم در آینده این مشکل را برطرف کنند.

گرافیک بازی Before Dark

یکی دیگر از مواردی که بازی  Before Dark را متمایز می‌‌کند، انتخاب موسیقی آن است. بازی دارای تعداد زیادی آهنگ عالی است که در طول بازی پخش خواهند شد.

هر آهنگی عالی است، اما خوب است که تنوع بیشتری داشته باشید، یا انتخاب کنید که کدام آهنگ را می‌‌خواهید گوش دهید.

با این حال، آهنگ‌ها کار بسیار خوبی برای غوطه‌ور شدن شما در بازی انجام می‌دهند، حتی اگر از هدفون استفاده می‌کنید همچنین گرافیک جذاب بازی باعث می‌‌شود تا لذت شما دو برابر شود.

سیستم‌های مورد نیاز و پیشنهادی

بازی  Before Darkیک بازی پلتفورمی آفلاین است که در سیستم‌‌ عامل اندروید اجرا می‌‌شود هم چنین می‌‌توان این بازی جذاب را از گوگل پلی دانلود و اجرا کرد.

جمع بندی

اگر به بازی‌های سخت یا به طور کلی پلتفرمر علاقه دارید، باید بازی  Before Dark را امتحان کنید. گیم پلی بازی، همراه با طراحی سطح خوب و برخی آهنگ‌‌های خوب در پشت صحنه همچنین گرافیک جذاب بازی باعث می‌شود که بخواهید آن را بارها و بارها بازی کنید.

این خوب است، زیرا احتمالاً دائماً خواهید مرد. اما، اگر خشم را برای همیشه کنار بگذارید. می‌‌توانید دشمنان را از سر راه بردارید و نئون کوچولو را به سلامتی به خانواده‌‌اش برسانید.

آیا شما نیز بازی پلتفرمر دیگری می‌‌شناسید که با اعصاب و روان گیمر بازی کند اما گیمر دست از بازی کردن آن برندارد؟ شما می توانید در سایت ایموجو نظرات خود را با ما در میان بگزارید تا ما نیز در مقاله‌‌های بعدی به معرفی آنها بپردازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.