AD

Infinity Strash بازی مبتنی بر Dragon Quest تاریخ انتشار سپتامبر را دریافت کرد

0 98

اسکوئر انیکس (Square Enix) فاش کرده است که Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai در سپتامبر امسال منتشر خواهد شد.

این بازی در تاریخ 28 سپتامبر برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S، پلی‌استیشن 4، سوییچ و PC عرضه می‌شود. در کنار خبر تاریخ انتشار، Square Enix تریلر جدیدی را منتشر کرده است که بیش از آنچه که از این بازی انتظار می‌رود، نشان می‌دهد.

Infinity Strash: Dragon Quest The Adventure of Dai یک بازی ویدیویی اقتباسی از انیمه The Adventure of Dai است که بر اساس یک مانگا (به ژاپنی کمیک یا رمان گرافیکی) ساخته شده است که خود بر اساس سری بازی Dragon Quest ساخته شده است. این یک بازی اکشن، تصاویری از مانگا و انیمه The Adventure of Dai را ترکیب می‌کند و دارای حالت داستانی و Temple of Recollection خواهد بود. در حالت اول، شما از طریق یک کمپین استاندارد بازی خواهید کرد که The Adventure of Dai را اقتباس می‌کند، در حالی که در Temple of Recollection، می‌توانید در میان یک سیاه چال مبارزه کنید.

Infinity Strashدر بیانیه مطبوعاتی Square Enix آمده است: «هیولاهایی را که در درون زندگی می‌کنند برای دریافت پاداش‌های هیجان‌انگیز شکست دهید که به شما کمک می‌کند دشمنانی را که هرچه عمیق‌تر می‌شوید قوی‌تر از بین ببرید. بازیکنان همچنین می‌توانند لوازم جانبی معروف به Bond Memories را جمع‌آوری و تجهیز کنند که توانایی‌ها و آمار شخصیتی را که به آن مجهز شده‌اند افزایش می‌دهد. علاوه بر این، هر بار که Bond Memory باز می‌شود، صحنه‌هایی از مانگای اصلی آشکار می‌شود. Bond Memories همچنین می‌تواند با فتح Temple of Recollection و مراحل چالش برانگیز آن که همیشه در حال تغییر است، قدرت بیشتری پیدا کنید.”

همچنین بخوانید: معرفی بازی One Piece Odyssey

با پیش‌سفارش بازی بر روی هر پلتفرمی، لباس ویژه Dai “Legendary Hero” و Bond Memory، “The Hero’s Tutor” را دریافت خواهید کرد. نسخه دیجیتال لوکس این بازی شامل لباس مخصوص پاپ، لباس‌های «کشیش افسانه‌ای» و «هنر رزمی افسانه‌ای» Maam، و لباس‌های «شمشیرزن افسانه‌ای» و «جنگجوی افسانه‌ای» هیونکل است.

Dragon Quest The Adventure of Dai به عنوان یک مجموعه مانگای محبوب به نویسندگی Riku Sanjo و تصویرگری کوجی اینادا در سال 1989 آغاز شد. در سال 2020، یک انیمه اقتباسی از این مانگا شروع به پخش کرد و اکنون Infinity Strash یک بازی بر اساس آن انیمه اقتباسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.