AD

HP Omen ارزان‌ترین PC گیمینگ با RTX 4090

0 135

HP برای RTX 4090 Omen نسخه دسکتاپ گیمینگ تخفیف بالایی در نظر گرفته است و آن را با قیمت 3150 دلار ارائه می‌دهد. این تخفیف باعث می‌شود شما این محصول را 850 دلار ارزان تر از قیمت واقعی آن یعنی 4000 دلار خریداری کنید. مهمتر از آن این نکته است که این ارزان‌ترین RTX 4090  نسخه دسکتاپ است که با یک CPU نسل فعلی ارائه می‌شود.

OMEN 45L یک دستگاه قوی با پردازنده نسل سیزدهم اینتل Core i9 13900K و کارت گرافیک RTX 4090 است که تمام کارهای سنگین گرافیکی را انجام می‌دهد و برای بازی‌های 4K، ویرایش و بسیاری از موارد دیگر عالی است.

سازندگان تمایل دارند سیستم‌های قدیمی‌تر را با نصب یک GPU جدید و در عین حال حفظ اجزای قدیمی‌تر، ارتقا دهند. اگرچه از بیشتر مزایای RTX 4090 بهره مند خواهید شد، اما استفاده از یک CPU قدیمی می‌تواند باعث ایجاد گلوگاه در عملکرد شود و شما را مجبور به ارتقاء با هزینه‌های پایین تر کند.

Core i9 13900K یک CPU استثنایی است که هم در عملکرد بازی و هم بهره‌وری عالی است. در ترکیب با RTX 4090، یک سیستم کاری قدرتمند و یک دستگاه بازی 4K خواهید داشت.

از نظر حافظه، نسخه دسکتاپ شامل 16 گیگابایت DDR5 RAM، 1 ترابایت NVMe SSD و 1 ترابایت SATA HDD است. به کار بردن یک SSD به اندازه 2 ترابایت به جای ترکیب SSD/HDD بسیار عالی بود، می‌توانید به راحتی فضای ذخیره سازی را ارتقا دهید زیرا SSD‌ها مقرون به صرفه تر هستند.

زمانی که نسخه RTX 3070 Ti را در سال گذشته بررسی کردیم، به طور ‌ویژه تحت تأثیر کیس 45L و طراحی خنک‌کننده قرار گرفتیم. محفظه خنک کننده مجزا در بالای کیس یکی از ویژگی‌های برجسته است که هوای خنک تری را از بیرون کامپیوتر وارد می‌کند و هوای گرم را از قسمت بالایی بیرون می‌کشد و جریان هوای بهتری به شما می‌دهد.

تنها ایرادی که متوجه شدیم عملکرد متوسط HDD بود. کیس نیز بسیار بزرگ است، تقریباً 22 اینچ ارتفاع دارد و حدود 50 پوند وزن دارد. بنابراین لازم است روی میز خود فضای خالی بیشتری در نظر بگیرید و از یک دوست برای بلند کردن این دستگاه حجیم کمک بگیرید.

جدیدترین اخبار دنیای فناوری و تکنولوژی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.