AD

بازی Cities: Skyline 2 با شبیه سازی واقع گرایانه فوق العاده

0 118

با نزدیک‌تر شدن به انتشار بازی Cities: Skyline 2 در 24 اکتبر، Paradox Interactive  اطلاعات بیشتری را در مورد آن به اشتراک می‌گذارد از جمله در مورد اینکه رفت و آمد در شهرهایی بر پایه یک سیستم مسیریابی هوش مصنوعی جدید چگونه صورت می‌گیرد.

بازی-شبیه-ساز-شهر

این سیستم مسیریابی در حال حاضر پیچیده تر از سیستم اصلی Cities: Skylines و همچنین واقع بینانه تر به نظر می‌رسد، زیرا یکی از عواملی که به هوش مصنوعی کمک می‌کند تصمیم بگیرد کجا برود هزینه مواردی مانند پارکینگ و حمل و نقل است.

در این بازی درست مانند زندگی واقعی، ساکنان شبیه‌سازی شده جوان‌تر Cities: Skylines 2 به اندازه افراد مسن‌تر پول ندارند.

در اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، آمده است: در بازی Cities: Skylines 2 مسیر بر اساس هزینه انتخاب می‌شود؛ هزینه از چهار عنصر مختلف ناشی می‌شود: زمان، راحتی، رفتار و پول. افراد شبیه سازی شده توسط هوش مصنوعی از این عناصر برای تعیین بهینه ترین مسیر خود در حین سفر در شهر استفاده می‌کنند. از طرفی افراد مختلف در انتخاب مسیر اولویت‌های متفاوتی خواهند داشت. جالب اینجاست که برخی از این اولویت‌ها به سن فرد شبیه سازی شده بستگی دارد.

برای نوجوانان مهم‌ترین عامل پول است؛ آن‌ها هنگام سفر به دنبال گزینه‌های ارزان قیمت هستند. بزرگسالان برای زمان ارزش قائل هستند، بنابراین سریع‌ترین مسیر معمولا برای آنها بهترین است و سالمندان راحتی را ترجیح می‌دهند. سالمندان ثروتمند در حال گشت و گذار در شهر فقط به آسایش خود فکر می‌کنند و متعجبند که چرا جوانان امروزی خانه و حلقه الماس نمی‌خرند و در سن 19 سالگی تشکیل خانواده نمی‌دهند.

موارد بیشتری در بازی Cities: Skylines 2 وجود دارد؛ برای مثال شهروندان و وسایل نقلیه تحویل کالا برای کاهش هزینه مسیریابی در رفت و آمدها کمتر تصمیمات خطرناکی اتخاذ می‌کنند و خودروهای اورژانسی تا آنجا که بتوانند در مواقع اضطراری در شبکه جاده‌ها حرکت کنند و در صورت لزوم تصمیمات خطرناکی برای مسیریابی اتخاذ می‌کنند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

یک ویژگی‌ دیگر این است که که به بازیکنان اجازه داده می‌شود تا وسایل نقلیه خدماتی و اضطراری را محدود کنند که فقط در مناطق تعیین‌شده کار کنند. در این بازی حتی امکان رخ دادن تصادفات رانندگی نیز وجود دارد.

بازی-شبیه-ساز-Cities Skyline 2

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.