AD

انتشار بازی Temtem Showdown یک بازی نبرد محور و رایگان

0 98

شرکت ناشر هامبل گیمز (Humble Games) و استودیوی توسعه دهنده کرما (Crema) از بازی Temtem Showdown رونمایی کردند؛ این بازی جدید نبرد محور و stand-alone است.

این رونمایی غافلگیرکننده کمتر از یک سال پس از انتشار کامل 1.0 Temtem، بازی که Showdown بر اساس آن ساخته شده است، صورت گرفت. مانند  Pokemon Showdown، در بازیTemtem Showdown  هم همه چیز درباره مبارزه است. این بازی برای همه رایگان است.

در گفتگوی مطبوعاتی آمده است: Temtem Showdown بهترین اکشن رقابتی Temtem را انجام می‌دهد و به زودی در دسترس همه قرار می‌گیرد. در این بازی با موجودات رنگارنگ این ماجراجویی چند نفره آشنا شوید، تیم خود را در چند ثانیه بسازید و وارد نبرد شوید و تیم خود را در برابر سایر بازیکنان و تیم‌های آنها آزمایش کنید و با دقت یک برنامه اقدام برای غلبه بر حریفان خود تنظیم کنید.

بازی-Temtem-Showdown

برخلاف Temtem که یک بازی چند نفره شبیه به Pokemon است که در آن شما Temtem را آموزش می‌دهید تا در نبردهای 2 به 2 از آن استفاده کنید، Showdown به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از همان ابتدا یک تیم بسازند و سپس مستقیماً وارد یک نبرد شوند. شما می‌توانید با بازیکنان دیگر هم به صورت معمولی و هم به صورت رقابتی بازی کنید و حالت رقابتی این بازی دارای یک سیستم رتبه بندی است.

Crema می‌گوید که Showdown پچ‌های منظمی را دریافت می‌کند و Season ‌های جدید، محتوا و تغییرات بیشتری را به همراه خواهند داشت.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.