AD

بهترین بازی‌های فوتبال برای گوشی

0 1,681

به‌جرات می‌توان گفت که فوتبال پر طرف‌دارترین و محبوب‌ترین ورزش در جهان است. خیلی از افراد دوست دارند از بچگی به یک فوتبالیست تبدیل شوند. اما شانس با تمام آن‌ها یار نیست. ولی این فرصت برای شما وجود دارد که فوتبال بازی‌کردن را روی گوشی خود تجربه کنید و لحظات شادی را سپری کنید. امروزه اگر کنسول بازی اکثر مردم را چک کنید حتماً یک نسخه از فوتبال روی آن نصب شده است تا با دوستان خود وقت بگذرانند. اما با گوشی چطور؟ آیا می‌توان روی موبایل هم فوتبال را تجربه کرد؟ همین سوال باعث شد که ما سعی کنیم به شما بهترین بازی های فوتبال برای گوشی را معرفی کنیم.

بازی World Soccer League

دانلود بازی World-Soccer-League

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Mobirix

تاریخ انتشار: –

بازی World Soccer League یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی است که می‌توانید تجربه کنید. البته بهتر است همین‌جا عرض کنیم بهتر است انتظار گرافیک خیلی بالا را نداشته باشید. بسیاری از افراد به دنبال این هستند که این بازی را باکیفیت کنسول‌های گیمینگ روی گوشی تجربه کنند.

منوی کنترل بازی بسیار خوب طراحی شده است و با هر گوشی سازگار است. در واقع هیچ مشکلی برای کنترل بازیکنان ندارید. تنها سه دکمه روی صفحه وجود دارد که کار شوت و پاس و سانتر را می‌کنند. تنها کاری که باید بکنید این است که در بهترین موقع از این دکمه‌ها استفاده نمایید.

گرافیک بازی آن‌چنان هم بد نیست؛ اما به‌پای کنسول‌های بازی نمی‌رسد. از جمله مشکلاتی که بازی دارد فیزیک نامناسب بازیکنان و کیفیت محیط ورزشگاه‌ها است. تماشاگران از دور به‌خوبی قابل نمایش نیستند. ولی چمن ورزشگاه به‌خوبی طراحی شده است و حس واقعی بودن به شما می‌دهد.

یکی از مشکلات اساسی که اکثر بازی‌های فوتبالی از جمله فیفا و پس دارند لیگ‌ها و تیم‌های معتبر دنیا است. خوشبختانه در این بازی اکثر تیم‌های معتبر و بزرگ دنیا قرار دارند. شما می‌توانید بدون هیچ مانعی هر تیمی که خواستید را انتخاب کنید و به مبارزه بپردازید. تمامی تیم‌ها نیز لایسنس شده هستند و لباس بازیکنان خوب طراحی شده است. علاوه بر این کمپانی سازنده هرچند وقت یک‌بار برای آپدیت نقل‌وانتقالات نسخه جدیدی از گیم را منتشر می‌کند.

دانلود بازی World Soccer League برای اندروید

بازی Rumbles Star Football

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Frogmind و HyperHype

تاریخ انتشار: 23 آپریل 2019

یک بازی فوتبال باحال و جذاب که به یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی تبدیل شده است. در واقع این گیم دارای زمین فوتبالی فانتزی و جذاب است. همچنین لازم است بگوییم که در این گیم خبری از انسان‌ها نیست و این حیوانات جنگل هستند که مسابقات فوتبال را برگزار می‌کنند.

به‌طورکلی بیشتر قوانین فوتبال در این بازی از بین رفته‌اند. در واقع گیم Rumble Stars Football بیشتر حال و حوای بازی معروف کلش رویال را دارد. اگر می‌خواهید که بازی فوتبال را از منظر دیگری تماشا کنید و آن را تجربه نمایید بهتر است این گیم را نصب کنید.

در واقع این بازی کاملاً آنلاین است و برای تجربه آن به اینترنت نیاز دارید. هر بار که وارد بازی شوید با یک پلیر جدید روبه‌رو می‌شوید. شما اجازه دارید هشت کارت بازیکن را انتخاب کنید و وارد رقابت شوید. هرکدام از این کارت‌ها قدرت خاص خودش را دارد و این شما هستید که ترکیب را می‌چینید.

بازی کاملاً شبیه کلش رویال است. البته اینجا به‌جای نابودی برج‌ها و قلعه باید توپ را به سمت دروازه ببرید و گل بزنید. البته در برخی از مواقع نیز حمله دشمن آن‌قدر سریع است که باید کارت‌های دفاعی را فرا بخوانید و دروازه خود را نجات دهید. البته شما اجازه ندارید هروقت خواستید از کارت استفاده کنید. در اینجا به‌جای اکسیر یک نوار انرژی دارید. کارت‌های قوی‌تر به انرژی بیشتری نیاز دارند.

این نوار انرژی تا عدد 10 پر می‌شود و شما باید مسئله انرژی را نیز همیشه به یاد داشته باشید. درصورتی‌که بی‌برنامه بازی کنید می‌بینید که کارت‌های قبلی ازدست‌رفته و سیل عظیمی از دشمنان در حال حرکت به سمت دروازه شما هستند. همچنین لازم است بگوییم که سیستم نمایش کارت‌ها به‌صورت تصادفی انجام می‌شود.

در واقع در بازی شما دارای 4 کارت هستید. هرکدام را که استفاده کنید یک کارت به‌صورت شانسی جایگزین آن می‌شود. طراحی داخلی برنامه و حتی سیستم بازی از روی کلش رویال کپی شده است و گیم پلی خیلی سختی ندارد. چندین سطح مختلف کارت در بازی وجود دارد که می‌توانید با کمی خرج‌کردن نیروهای خود را آپدیت کنید.

دانلود بازی HyperHype و Frogmind برای اندروید

 

بازی Fifa Soccer

دانلود بازی Fifa-Soccer

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Electronic Arts

تاریخ انتشار: 11 اکتبر 2016

اگر واقعاً طرف‌دار بازی فوتبال هستید حداقل یکبار بازی فیفا را تجربه کرده‌اید. بدون شک این گیم یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی است و نیازی نیست آن را خیلی معرفی کرد. در واقع این بازی خیلی با فیفا کنسول‌ها متفاوت نیست و می‌توانید آن را روی گوشی خود تجربه کنید.

گرافیک بازی بسیار عالی است و در بالاترین سطح ممکن حال حاضر قرار دارد. اگر به دنبال یک بازی فوتبال بی‌نقص و باکیفیت برای گوشی خود هستید بدون شک چاره‌ای جز نصب فیفا ندارید. کیفیت ورزشگاه‌های بازی نیز خوب است؛ اما در برخی از مواقع چمن‌های بازی غیرواقعی به نظر می‌رسند.

یکی از مزیت‌هایی که همیشه فیفا نسبت به پس داشته است لایسنس تیم‌های فوتبال است. همیشه تیم‌های حاضر در فیفا کامل‌تر بودند و می‌توان از موضوع را از نقاط مثبت اصلی فیفا دانست. در این نسخه نیز هر تیمی که فکرش را بکنید در این بازی موجود است. البته منظورمان هر تیمی در لیگ‌های معتبر و پر طرف‌دار است. اگرچه که این گیم در تنوع لیگ‌ها نیز بی‌نقص است.

سیستم کنترل بازی نیز خوب است و از چهار دکمه تشکیل شده است. با این دکمه‌ها می‌توانید شوت بزنید، پاس بدهید و سانتر کنید. البته یک دکمه جا ماند که قصد داریم جدا معرفی کنید. همه فیفا را به‌خاطر تنوع تاکتیک‌هایش می‌شناسند. با گرفتن دکمه آخر می‌توانید سرعت بگیرید و تاکتیک‌های ناب فوتبالی خود را به رخ دشمنان بکشید.

دانلود بازی Fifa Soccer برای اندروید

بازی eFootball

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Konami

تاریخ انتشار: 2021

دو رقیب سنتی در پلتفرم موبایل نیز با یکدیگر رقابت می‌کنند. می‌توان گفت در لیست بهترین بازی های فوتبال برای گوشی بدون شک این گیم رتبه اول را دارد. البته شاید این نظر به این دلیل باشد که من طرف‌دار دوآتشه پس هستم و آن را به هر گیم دیگری ترجیح می‌دهم.

این گیم نیز واقعاً گرافیک عالی و خیره‌کننده‌ای دارد. به‌طوری‌که شما احساس می‌کنید پای کنسول خود نشسته و این گیم را تجربه می‌کنید. به لطف آپدیت‌های مکرر این گیم روزبه‌روز در حال پیشرفت است و چیزهای جدیدی به آن اضافه می‌شود تا کاربران از آن لذت ببرند.

یکی از نکات مثبتی که این بازی دارد رایگان بودن آن است. در سال 2021 کونامی تصمیم عجیبی گرفت و پایان بازی پس را اعلام کرد. پس از پایان این گیم پرهیجان سری بازی eFootball معرفی شد که در تمامی پلتفرم‌ها رایگان است و پلیرها می‌توانند راحت آن را تجربه کنند.

این گیم کاملاً آنلاین است و باید با دیگران رقابت کنید. در همین اول باید اشاره کنم که خبری از تیم‌های بزرگ و مهم نیست. بلکه شما باید خودتان یکی بسازید و در ابتدا تعدادی بازیکن در اختیار شما قرار می‌گیرد. با بردهایی که به دست می‌آورید می‌توانید کارت بازیکنان قوی‌تر را نیز بخرید و تیم خود را تقویت کنید.

البته شاید بسته به شانستان چندین بازیکن خوب همان ابتدا نصیب شما شد. بسته کارت‌های بازی بسیار پرتنوع است. برای مثال شما می‌توانید بسته کارتی تیم منچستریونایتد را باز کنید شاید بازیکنی مثل رونالدو نصیب شما شد تا خیالتان از خط حمله تیم کاملاً راحت باشد.

در طول بازی رویدادهای جذابی نیز اتفاق می‌افتد که می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. حال این رویداد می‌تواند یک تورنمنت باشد یا هر چیز دیگری. در برخی از این تورنمنت‌ها شما باید با تیمی که ساختید بازی کنید و در برخی دیگر نیز اجازه دارید تیم‌های مطرح دنیا را انتخاب نمایید.

دانلود بازی eFootball

بازی Dream League Soccer

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آنلاین

ناشر: First Touch Games

تاریخ انتشار: 6 می 2011

بازی Dream League Soccer یکی از قدیمی‌های این سبک روی موبایل است و بدون شک یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی نیز محسوب می‌شود. اگر به دنبال یک بازی باشید که فوتبال واقع‌گرایانه را به شما هدیه کند بدون شک به این گیم احتیاج خواهید داشت.

گرافیک این گیم نمره قابل قبولی می‌گیرد؛ ولی به‌پای فیفا و پس نمی‌رسد. زمین‌های مسابقه خیلی خوب طراحی شده‌اند؛ اما چمن‌های ورزشگاه رضایت‌بخش نیستند. از طرفی دیگر فیزیک بازیکنان خوب است و به‌خوبی طراحی شده است و مشکلی در این بخش ندارد.

شما می‌توانید این گیم را در دو حالت تک‌نفره و چندنفره تجربه کنید. بخش چندنفره بازی شامل تورنمنت‌های جذاب و زیادی است که می‌تواند شما را به‌راحتی سرگرم کند. مطمئن باشید اگر این گیم یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی نبود از سال 2011 تا به امروز دوام نمی‌آورد.

دانلود بازی Dream League Soccer

بازی Football Manager Mobile

سیستم‌عامل: اندروید و IOS

نوع بازی: آنلاین

ناشر: Sega

انتشار: 2006

بدون شک همه افراد به دنبال بازی‌کردن فوتبال نیستند و بلکه برخی نیز دوست دارند مربی یک تیم بسیار بزرگ و پرقدرت باشند. اگر شما نیز این رؤیا را در سر دارید بازی Football Manager Mobile مخصوص شما ساخته شده است. یکی از بهترین بازی های فوتبال برای گوشی که روی پلتفرم‌های دیگر نیز منتشر شده است.

البته علاوه بر مربیگری و چینش ترکیب باید باشگاه را نیز مدیریت کنید. مسائل مالی باشگاه همه بر عهده شما است. اگر می‌خواهید بازیکنان جدید بخرید و تیم را تقویت کنید باید روی این موضوع تمرکز داشته باشید. همچنین شما می‌توانید به‌صورت آنلاین بازی تیم خود را دنبال کنید و تاکتیک‌های خود را بر اساس بازی تغییر دهید.

دانلود بازی Football Manager Mobile

جمع‌بندی

در نهایت با بهترین بازی های فوتبال برای گوشی آشنا شدیم. ازآنجایی‌که فوتبال ورزشی بسیار پر طرف‌دار است بازی‌های زیادی در این سبک منتشر شده‌اند. به همین دلیل نیاز بود تا شما چند عدد از بهترین‌های بازی‌های فوتبالی را بشناسید. در صورت نصب هر یک از این بازی‌ها می‌توانید فوتبال را به بهترین شکل ممکن روی گوشی موبایل خود تجربه کنید. اگر بازی می‌شناسید که لایق این است که در لیست بهترین بازی های فوتبال برای گوشی قرار بگیرد لطفاً در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.