AD

رویداد Rediscover Kanto پوکمون گو با تصاویر جدید

رویداد Rediscover Kanto پوکمون گو با تصاویر جدید
0 248

Niantic با مجموعه‌ای کاملاً جدید از به‌روزرسانی‌ها که قصد دارند ویژگی‌های اصلی این بازی AR را اصلاح کنند، در رویداد Rediscover Kanto همه چیز را در Pokémon Go تغییر می‌دهد. ما در حال حاضر یک روش کاملاً جدید برای سفارشی‌سازی آواتار داریم که به جزئیات بسیار بیشتری نسبت به قبل می‌پردازد.

رویداد Rediscover Kanto در پوکمون گو

یک رویداد ویژه به نام Rediscover Kanto به تازگی در پوکمون گو به صورت زنده پخش شده است و تا 9 می‌ در دسترس خواهد بود و به شما امکان می‌دهد به اولین منطقه برای یافتن پوکمون‌های جدید بازگردید. این رویداد با تصاویر تازه ارائه می‌شود و ظاهر متمایز را برای بیوم‌ها و محیط‌های مختلف نشان می‌دهد تا نوع پوکمون موجود در آن را بهتر منعکس کند.

پوکمون‌های خاص فقط در بیوم‌های خاص یافت می‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که برای گرفتن همه آنها از محیط‌های مختلف بازدید می‌کنید. برای افزایش هیجان، پاداش‌های مختلفی به عنوان بخشی از رویداد Rediscover Kanto در نظر گرفته شده است، از جمله افزایش XP به مدت هفت روز برای PokéStop spin streak‌ها و Pokémon catch streak‌ها.

 

Friendship level از طریق فعالیت‌هایی مانند باز کردن هدایا، تجارت پوکمون یا مبارزه با یکدیگر افزایش می‌یابد. علاوه بر این، به احتمال زیاد با نسخه‌های Squirtle ،Charmander و Bulbasaur نیز روبرو خواهید شد و آنها را تکامل دهید تا پوکمون‌هایی را بدست آورید که با Charged Attack قدرتمند آشنا هستند.

همچنین می‌توانید در تسک‌های Field Research رویداد شرکت کنید تا مگا انرژی برای Venusaur ،Charizard و Blastoise کسب کنید. علاوه بر این، یک Special Research رایگان برای همه ارائه خواهد شد و این فرصتی عالی برای دریافت جوایزی مانند XP، Stardust و رویارویی با پوکمون‌های رویداد است.

 

منبع: pocketgamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.