AD

بازی با دایناسور در کالاف دیوتی MW3 و وارزون موبایل

بازی با دایناسور در کالاف دیوتی MW3 و وارزون موبایل
0 261

اکنون می‌توانید با اسکین جدید CODasaurus Ultra به عنوان اوپراتور دایناسور در کالاف دیوتی MW3 و وارزون موبایل بازی کنید.

اپراتور CODasaurus در کالاف دیوتی

در حالی که یک سرباز داینو ممکن است عجیب به نظر برسد، اپراتور CODasaurus به لیست رو به رشد اسکین‌های اپراتور فان Call of Duty می‌پیوندد. Season 3 اخیراً یک اپراتور Stoney Sloth اضافه کرده است و همچنین سربازانی با تم خرگوش، یک اردک و یک کبوتر عید پاک نیز وجود دارند. اپراتور CODasaurus را می‌توان با کلیپ ویدیویی مختصری که در زیر به اشتراک گذاشته شده است مشاهده کرد.

play-sharp-fill
باندل اسکین
CODasaurus Ultra

باندل Tracer Pack: CODasaurus Ultra Skin با اسکین دایناسور برای اپراتور Riptide و شش آیتم اضافی از جمله دو طرح فنی اسلحه با افکت‌های Slash Damage tracer و افکت مرگ Reptilian Rupture عرضه می‌شود. قیمت این باندل 2400 CoD Point (20 دلار) است که متوسط هزینه Call of Duty برای باندل‌های اپراتور است. همچنین برای خرید اسکین وارزون موبایل اگر نیازمند خرید سی پی ارزان وارزون موبایل هستید میتوانید به سایت ایران موجو مراجعه کنید.

اپراتور جدید Cheech & Chong

اخیراً، کالاف دیوتی 4/20 را با ورود باندل اپراتور جدید Cheech & Chong جشن گرفت که شامل یک پک tracer جدید است. رویداد Blaze Up با مضمون stoner هنوز تا 24 آوریل برقرار است، بنابراین تنها دو روز برای دریافت جوایز رایگان باقی مانده است.

منبع: Gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.