AD

پیش ثبت نام جهانی بازی Zenless Zone Zero برای اندروید و iOS

پیش ثبت نام جهانی بازی Zenless Zone Zero برای اندروید و iOS
0 13

HoYoverse، نامی پیشرو در سرگرمی های تعاملی، اخیراً از پیش ثبت نام جهانی بازی Zenless Zone Zero برای اندروید و iOS خبر داده است. بازیکنانی که مشتاق این بازی هستند اکنون می توانند در چندین پلتفرم از جمله  PlayStation™Store، Google Play،App Store  و Epic Store پیش ثبت نام کنند.

جوایز پیش ثبت نام بازی Zenless Zone Zero

کمپین پیش ثبت نام Zenless Zone Zero به بازیکنان این فرصت را می‌دهد طیفی از جوایز فریبنده درون بازی را دریافت کنند. این جوایز شامل حداکثر 20 تا Master Tape هستند که برای باز کردن قفل کاراکترهای کمیاب ضروری هستند، Agent Corin قابل بازی، 30000 Dennies وBoopons. بوپون‌ها آیتم های ویژه‌ای در بازی هستند که برای به دست آوردن Bangboo های کمیاب استفاده می شوند. پس از عرضه رسمی بازی، این جوایز از طریق ایمیل درون بازی بین بازیکنان توزیع می‌شود.

داستان بازی Zenless Zone Zero 

Zenless Zone Zero در دنیایی پسا آخرالزمانی که تمدن معاصر توسط حوادثی به نام Hallows ویران شده است، بازیکنان را با New Eridu، تنها کلان شهر باقیمانده، آشنا می کند. این شهر توانسته است با استفاده از فناوری پیشرفته برای مبارزه با تهدیدهای جاری نجات پیدا کند.

بازیکنان نقش Proxy را بر عهده می‌گیرند، یک حرفه ای ماهر در جهت یابی در Hollowهای خطرناک برای راهنمایی کسانی که نیاز به ورود به داخل شهر را دارند. بازی نوید یک روایت غنی پر از اکتشاف، مبارزه و کشف معماهای این آخرین سنگر بشریت را می‌دهد.

دانلود بازی Zenless Zone Zero

Zenless Zone Zero اکنون در لیست علاقه مندی های PlayStation™ Store و Epic Store در دسترس است. پیش‌ثبت‌نام در Google Play، اپ استور و وب‌سایت رسمی بازی نیز قابل انجام است.

 

دانلود بازی Zenless Zone Zero برای اندروید از گوگل پلی

دانلود بازی Zenless Zone Zero برای ios از اپ استور

دانلود بازی Zenless Zone Zero از اپیک گیمز

دانلود بازی Zenless Zone Zero از فروشگاه پلی استیشن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.