AD

عرضه جهانی بازی Squad Busters در 29 می 2024

عرضه جهانی بازی Squad Busters در 29 می 2024
0 17

اگر منتظر بازی بعدی سوپرسل هستید، رویای شما برآورده شده است و عرضه جهانی بازی Squad Busters در 29 می 2024 برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS  اتفاق می افتد.

این بازی اولین بار در ژانویه 2023 معرفی شد و در مجموع دو تست بتا انجام داد، تست بتا اول در فوریه 2023 و تست دیگر در می 2023 انجام شد. Squad Busters پس از تقریبا یک سال سکوت، در 23 آوریل 2024 با یک عرضه مرحله ای در مناطق منتخب ظاهر شد.

 

بازی Squad Busters

Squad Busters تا حدودی یک گیم پلی شبیه به تایتل موفق توسعه دهنده فنلاندی یعنی Brawl Stars ارائه می دهد، هر مسابقه ای با سرگرمی فوق العاده منحصر به فرد و پویا همراه است. شما می توانید تیم خود را رشد دهید و باس‌ها را غارت کنید. واقعیت جالب دیگر این است که می توانید کاراکترهای معروف را از بازی های محبوب سوپرسل جمع آوری کنید و تکامل دهید.

این بازی ترکیبات بی پایانی از نقشه ها را با کمی پیچیدگی دیوانه کننده و گیم پلی تازه در هر مسابقه حماسی 10 نفره ارائه می دهد. شما سفر خود را با نوزادان زیبا آغاز خواهید کرد، اما اجازه ندهید ظاهر آنها شما را فریب دهد. شما می‌توانید آنها را به سوپراستارهای کامل با ظاهری تازه و توانایی های هیجان انگیز تبدیل کنید. بیش از 25 کاراکتر برای ادغام و تکامل وجود دارد.

شخصیت‌ های بازی Squad Busters

Squad Busters همچنین دارای شخصیت‌هایی است که دائماً در حال تغییر هستند که در میان جهان‌های سرگرم‌کننده جدید و نقشه‌های موضوعی سفر می‌کنند و هر کدام دارای محیط‌ها، باس‌ها و تله‌های منحصربه‌فرد خود هستند. علاوه بر این، می توانید اتاق مهمانی چند نفره خود را ایجاد کنید و دوستان و خانواده خود را به چالش بکشید تا ببینید چه کسی می تواند از جنگ جان سالم به در ببرد و به تیم برتر تبدیل شود.

 

پیش ثبت نام بازی Squad Busters

پس از تعطیلی بسیار بحث برانگیز اخیر کلش مینی،Squad Busters  پس از مدت‌ها، عرضه جهانی سوپرسل خواهد بود. قبل از عرضه در 29 می، می‌توانید برای این بازی در اندروید و iOS به ترتیب از طریق فروشگاه Google Play  و App Store پیش‌ثبت‌نام کنید.

 

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.