AD

نحوه فعال یا غیرفعال کردن ChatGPT در نوار وظیفه ویندوز 11

0 235

فعال کردن ChatGPT در نوار وظیفه ویندوز 11 چنین شرایطی فراهم می‌کند که دسترسی کاربران ویندوز به ربات چت، بدون نیاز به باز کردن مرورگر مایکروسافت آسان‌تر باشد. بله، دیگر نیازی نیست که برای دسترسی به این ربات‌چت مرورگر وب خود را باز کنید! این چت‌بات با نماد Bing with ChatGPT در نوار ویندوز نمایش داده می‌شود، اما برخی از افراد تمایلی به مشاهده این نماد ندارند. خوشبختانه امکان فعال کردن یا غیرفعال کردن این علامت در تسکبار ویندوز وجود دارد.

فعال یا غیرفعال کردن ChatGPTنحوه فعال یا غیرفعال کردن ChatGPT در نوار ویندوز

فعال یا غیر فعال کردن ChatGPT در نوار ویندوز 11 هیچ پروسه دشواری ندارد! برای این کار لازم است که به یک سری منوها مراجعه کنید:

  • تنظیمات را باز کنید: در مرحله اول باید به تنظیمات مراجعه کنید. روی منوی Start یا نوار جستجو کلیک کنید و تنظیمات را تایپ کنید.
  • به Privacy & Security بروید: این قسمت در سمت چپ پنجره Bing with ChatGPT قرار دارد، برروی آن کلیک کنید.
  • به Search permissions بروید: سپس در قسمت Search permissions به بخش پایین رفته و روی آن کلیک کنید.
  • موارد search highlights را فعال کنید: در نهایت، به تنظیمات بیشتر بروید و نمایش موارد برجسته جستجو را روشن کنید.

این تمام چیزی است که باید برای فعال یا غیرفعال کردن ChatGPT در نوار وظیفه ویندوز 11 انجام دهید! برای غیرفعال کردن این گزینه، همین مراحل گفته شده را طی کرده و گزینه Show search highlights را تغییر دهید.

همچنین بخوانید: بهترین ربات‌ها و برنامه‌های جایگزین ChatGPT

فعال یا غیرفعال کردن ChatGPTکلام آخر

به یاد داشته باشید که Bing with ChatGPT تنها کار شما را برای استفاده از این ربات‌چت آسان می‌کند، این به آن معنا نیست که در شرایط دیگر امکان استفاده از آن وجود ندارد. شما می‌توانید از ChatGPT بدون فعال کردن آن استفاده کنید. برای این کار کافیست مرورگر مایکروسافت را باز کرده و به صفحه جستجوی بینگ بروید.

برای شروع چت با Bing باید روی نماد چت در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. اما درصورتی‌که این ربات‌چت را در ویندوز خود فعال کرده‌اید و می‌خواهید نماد آن در قسمت نوار ویندوز نمایش داده شود یا نشود، در این مطلب مراحلی که باید پشت سر بگذارید را توضیح دادیم. درصورتی‌که سوالی درمورد تنظیمات نماد ChatGPT در نوار وظیفه ویندوز 11 دارید، حتما برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.