AD

نقد و بررسی تخصصی بازی Hellblade (هل‌بلید)

اخبار بازی Hellblade
0 280

بازی Hellblade یکی از سری بازی های اندرویدی است که توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند اگر بخواهیم صادقانه در رابطه با جزئیات این بازی در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو صحبت کنیم و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. باید بگوییم که بازی Hellblade تقریبا شبیه یک بازی ویدیویی معمولی نمی باشد دانسته تمامی محدودیت های گرافیکی و صداگذاری را کنار گذاشته و یک گرافیک فوق العاده برای بازی طراحی شده است. آموزش بازی Hellblade می تواند به شما کمک کند تا به صورت کامل با مراحل این بازی آشنا شوید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: نقد و بررسی تخصصی بازی Forza Motorsport 7

نقد تخصصی بازی Hellblade

Hellblade یکی از سری بازی های اندرویدی است که توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند اگر بخواهیم صادقانه در رابطه با جزئیات این بازی صحبت کنیم و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

 باید بگوییم که بازی Hellblade تقریبا شبیه یک بازی ویدیویی معمولی نمی باشد دانسته تمامی محدودیت های گرافیکی و صداگذاری را کنار گذاشته و یک گرافیک فوق العاده برای بازی طراحی شده است که همین امر جذابیت اجرای بازی را برای کاربران چندین برابر کرده، در واقع می‌توان گفت که طراحان بیشتر تمرکز خود را بر روی نشان دادن حالت سینمایی بازی کرده اند، حال بهتر است به سراغ داستان بازی و نحوه اجرای آن برویم، با ما همراه باشید.

 گیم پلی اندرویدی Hellblade زندگی یک دختر جنگجو که دارای که دارای مشکلات روحی روانی بوده را روایت میکند. در این بازی شما به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش میکنید. سازندگان این بازی به خوبی بر روی شخصیت اصلی تمرکز کرده و توانسته اند یک کاراکتر عالی به همراه یک داستان بازی متفاوت طراحی کنند.

 بازی Hellblade بدین شکل است که از دو بخش تشکیل شده بخش مبارزات با جنگجویان و بخش دیگر حل معماها و پازل های مختلف.

نقد تخصصی بازی Hellblade

نگاهی به بخش معما ها و پازل بازی HellBlade

 در بخش حل کردن معما ها و پازل های مختلف به تمامی جزئیات به خوبی پرداخته شده و به راحتی می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. اما اگر بخواهیم در رابطه با بخش مبارزات آن صحبت کنیم باید بگوییم که طراحان بر روی این بخش مبارزات و اشکن بازی به خوبی مانور نداده اند.

هنگامی که شما در حال اجرای بخش مبارزات این بازی هستید به مکان‌های مختلفی می روید و با شخصیت های زیادی روبرو خواهید شد و می توانید از سلاح های مختلفی برای از بین بردن دشمنان تان استفاده کنید.

اما اگر بخواهیم صادقانه در رابطه با این بخش از بازی صحبت کنیم، متاسفانه بر روی جزئیات و تنوع در این بخش به خوبی کار نشده، درست است که شما به مکان های مختلفی می روید و ماجراجویی های زیادی را تجربه می کنید.

اما در مکان‌های مختلف نمی توانید تفاوت آنچنانی نسبت به مکانی که قبلا در آن حضور داشته اید ببینید، از طرفی دیگر بر روی تنوع شخصیت ها و طراحی آنان به خوبی کار نشده هر یک از شخصیت ها تنها یک تفاوت جزئی در ظاهر آنها وجود دارد، قطعاً این موارد می‌تواند بر روی خسته کننده بودن بازی تاثیر بسیار زیادی بگذارد. شما در هر مکان با اتفاقات و چالش های مختلفی روبرو نمیشوید و تقریبا همه چیز تکراری است.

و در نهایت باید بگوییم که بر روی تنوع سلاح ها نیز به خوبی کار نشده و این امر از محبوبیت بازی در نزد کاربران کاسته است. همچنین زاویه دید دوربین در بسیاری از بخش‌های حالت مبارزات و اکشن بازی Hellblade متاسفانه تمام صحنه را به خوبی پوشش نمی‌دهد یعنی شما به خوبی نمی توانید اطراف خود و دشمنانتان را ببینید.

کلام آخر

 و در آخر بهتر است در رابطه با صدا گذاری بازی Hellblade صحبت کنیم، همانند گرافیک بازی به صداگذاری و جلوه های صوتی آن به خوبی پرداخت شده و باعث می شود یک حس کاملا واقع گرایانه به شما منتقل شود، پیشنهاد ما به شما این است اگر میخواهید بازی برایتان جذاب تر باشد در هنگام اجرای آن از هدفون استفاده کنید. با سایت رسانه بازی ایموحو علاقه بر اینکه می توانید با نقد و بررسی بازی آشنا شوید می توانید به صورت کامل آموزش بازی را یاد بگیرید و از آن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.