AD

آموزش سریع و آسان داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی

0 1,158

در این مقاله از سایت ایموجو قصد داریم به آموزش نحوه داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی بپردازیم. این موضوع هم برای پلت فرم اندروید و هم برای پلت فرم آی او اس ممکن می باشد. ما روش داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی را در هر دو پلت فرم به شما گفته ایم و ممکن است مشکلات احتمالی در بارگیری برای شما پیش بیاید. ما راه حل آن ها را نیز به طور کامل آموزش داده ایم.

برای خیلی از کاربر ها داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی اندروید یا آی او اس سوال می باشد. کلش رویال یکی از محصولات سوپرسل می باشد که بر روی هر دو پلت فرم اندروید و آی او اس منتشر شده است. اکنون ما قصد داریم نحوه داشتن دو اکانت در کلش رویال را به شما آموزش دهیم. این را نیز بگویم که جای نگرانی نیست روش داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی بسیار ساده می باشد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش کامل ساخت اکانت کلش آف کلنز

روش داشتن دو اکانت کلش رویال

شما می توانید با بیش از یک حساب را در هر دستگاهی بازی کنید، مهم نیست که دستگاه شما اندروید باشد یا آی او اس، این ویژگی در هر دو پلت فرم موجود می باشد.

  • پلت فرم اندروید از آی دی گوگل شما برای مدیریت اکانت های شما استفاده می کند.
  • پلت فرم آی او اس از آی دی اپل شما یا گیم سنتر شما برای مدیریت اکانت های شما استفاده می کند.

بله، روش داشتن دو اکانت در کلش رویال بسیار ساده است و شما تنها به یک آی دی برای بارگیری اکانت ها نیاز خواهید داشت.

داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی یا تبلت با سیستم عامل آی او اس

ابتدا با باز کردن گیم سنتر و رفتن به بخش بازی ها مطمئن شوید که حساب فعلی شما به گیم سنتر متصل می باشد. اگر شما در قسمت بازی ها کلش رویال را همراه با دستاورد های بازی دیدید، همه چیز درست می باشد.

ابتدا به قسمت گیم سنتر در بخش تنظیمات بروید و سپس روی آی دی گیم سنتر ضربه بزنید و واژه ی خروج یا همان sign out را انتخاب کنید.

پس از خروج از حساب فعلی، شناسه و رمز ورود حساب دوم خود را وارد کنید تا در حساب دوم کلش رویال بازی کنید. نگران نباشید نیاز به اپل آی دی دیگری برای داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی آی او اس ندارید. می توانید یک شماره جدید را آن جا بنویسید. این کار به این دلیل است که شما برای ذخیره کردن پیشرفت و بارگیری آن ها در هر زمان که بخواهید، به یک شناسه مرکز بازی برای هر حساب کلش رویال نیاز پیدا خواهید کرد.

  • پس از ورود به حساب کاربری جدید، بازی را باز کنید و شروع به بازی کردن با یک اکانت کنید.
  • به طور معمولی بازی از شما پس از عوض کردن آی دی گیم سنتر سوال خواهد کرد که آیا بازی را با اکانت جدید بارگیری کند. اگر این سوال از شما نشود که اکانت دوم را بارگیری کند، شما باید دستگاه خود را خاموش و روشن کنید، بعد از این به گیم سنتر بروید و بازی را از داخل گیم سنتر بارگیری کنید.

روش داشتن دو اکانت کلش رویال

روش داشتن دو اکانت کلش رویال: مشکل بارگیری اطلاعات اکانت دوم

اگر شما نتوانستید اطلاعات مربوط به حساب دوم را بارگیری کنید، می توانید از راهنمای زیر استفاده کنید.

  1. به قسمت تنظیمات گوشی بروید و گیم سنتر را پیدا کنید و آن را باز کنید.
  2. روی اپل آی دی کلیک کنید و گزینه خروج را انتخاب کنید. سپس اپل آی دی جدید را وارد کنید و پنجره تنظیمات را ببندید.
  3. روی صفحه گوشی خود اپلیکیشن گیم سنتر را باز کنید و بازی کلش رویال را انتخاب کنید.
  4. روی نماد 3 نقطه آبی رنگ واقع در بالا و سمت راست ضربه بزنید و گزینه بازی کردن (Play) را انتخاب کنید.

روش داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی یا تبلت با سیستم عامل اندروید

بازی کردن با یک اکانت دیگر در سیستم عامل اندروید نیز بسیار ساده می باشد. شما باید ابتدا به قسمت تنظیمات بروید، سپس به قسمت اکانت ها و گزینه اضافه کردن اکانت ها بروید و بعد از آن به گوگل بروید و اطلاعات مربوط به آی دی گوگل خود را وارد کنید.

سپس بازی را باز کنید و به منو تنظیمات بروید و روی گزینه connected دو ضربه بزنید تا اکانت جدید شما از آی دی گوگل بارگیری شود.

  • اگر شما این گزینه را به صورت disconnected دیدید معنی آن، این است که به آی دی گوگل درستی وصل نیستید، شما باید به گزینه درست وصل شوید تا این مشکل برای شما حل شود.
  • اگر شما نتوانستید که اکانت جدید را بارگیری کنید، مطمئن شوید که از آخرین اپلیکیشن google play services استفاده می کنید. اگر با نصب آخرین نسخه نیز این مشکل حل نشد شما باید همه ی اکانت ها را حذف کنید و دوباره آن ها را نصب کنید.

همان طور که می بینید داشتن دو اکانت کلش رویال روی یک گوشی بسیار ساده می باشد. البته ممکن است به مشکلاتی بخورید ولی ما سعی کرده ایم که راه حل های آن ها را به طور کامل در اختیار شما قرار بدهیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مفید می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.