AD

آموزش قدم به قدم ساخت اکانت جدید در کلش رویال

0 2,379

این مقاله آموزشی سایت ایموجو در مورد آموزش ساخت اکانت جدید در کلش رویال می باشد. اگر می خواهید که چند اکانت در کلش رویال داشته باشید می توانید از قسمت دوم این پست استفاده کنید. در واقع شما می توانید هر چند اکانتی را که خواستید برای خود در کلش رویال ایجاد کنید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان داشتن دو اکانت کلش رویال در یک گوشی

نحوه ساخت اکانت جدید در کلش رویال

سلام دوستان به نظر می آید که خیلی از بازیکن ها به دنبال ساخت اکانت جدید در کلش رویال می باشند. نگران نباشید این موضوع ممکن است و ما در این پست می خواهیم ساخت اکانت جدید در clash royale را به شما آموزش دهیم. همان طور که می دانید شما برای داشتن اکانت روی موبایل های اندروید باید از اکانت گوگل خود استفاده کنید. علاوه بر این شما برای ساختن اکانت جدید در کلش رویال روی گوشی های اپل نیازمند این هستید که اپل آي دی داشته باشید.

ساختن اکانت در کلش رویال بسیار ساده است، شما برای این که اطلاعات اکانت خود را ذخیره کنید باید به یک اکانت سوپرسل متصل شوید. برای متصل شدن به اکانت سوپرسل باید مراحل زیر را طی کنید:

۱. داخل تنظیمات بروید.

۲. روی گزینه connect بعد از تیتر supercell ID ضربه بزنید.

۳. یک اکانت جدید سوپرسل ایجاد کنید، در این جا شما باید یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید. برای این که راحت باشید از ایمیلی استفاده کنید که برای ساختن اکانت جدید در کلش رویال استفاده کرده اید و روی دستگاه موبایل شمل می باشد.

۴. حال اکانت شما متصل به آی دی سوپرسل می باشد.

نحوه ساخت اکانت جدید در کلش رویال

روش ساخت اکانت جدید در clash royale

برای ساختن اکانت در کلش رویال وقتی شما برای اولین بار به داخل بازی بروید با وارد کردن اطلاعات اکانت شما ایجاد می شود. اما برای ساختن اکانت جدید در کلش رویال شما باید مراحلی را طی کنید و حتما قبل این مرحله ها مطمئن شوید که اکانت قبلی شما متصل به اپل آی دی و یا اکانت گوگل می باشد. برای شروع ساختن اکانت جدید در clash royale بازی را باز کنید و به قسمت تنظیمات بروید. روی گزینه connected در settings ضربه بزنید و گزینه خارج شدن را انتخاب کنید. شما عنوان بازی را در صفحه خواهید دید.

روی گزینه بازی با آی دی سوپرسل ضربه بزنید، اکانت گوگل یا گیم سنتر شما در این قسمت بارگیری خواهد شد. شما با همین روش می توانید دوباره شاهد ساختن اکانت جدید در کلش رویال باشید. این مرحله ها را هر چند باری که می خواهید می توانید تکرار کنید.

با یکی دیگر از مقالات سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاده دیگر مطالب آموزشی و کاربردی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت مراجعه فرمایید و یا سوالات خود را با کارشناسان باتجربه ایموجو به اشتراک بگذارید تا راهنمایی های لازن را دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.