AD

آموزش قدم به قدم هک ایکس باکس 360

0 3,046

کنسول ایکس باکس 360 به عنوان یک کنسول قدیمی مایکروسافت شناخته می‌شود که طرفداران زیادی دارد. این کنسول نسل هفتمی به دلیل اجرای بازی‌های کپی دارای طرفداران زیادی است. بازیکنان می‌توانند در سراسر جهان کنسول خود را هک کنند تا به راحتی بتوانند به بازی‌های متنوع و هیجان انگیز دسترسی داشته باشند. کنسول ایکس باکس 360 در مدل‌های مختلف وجود دارد که جدیدترین مدل آن اسلیم است. ما در این مقاله قصد آموزش هک ایکس باکس 360 را داریم.

کپی خور کردن کنسول دارای مراحل مختلف است که برای انجام مراحل باید دقت کافی به خرج دهید. اگر بخواهید کنسول ایکس باکس 360 خود را هک کنید بهتر است با مسئولیت خود این کار را انجام دهید، چرا که اشتباه در مراحل کار ممکن است آسیب جدی به کنسول شما وارد کند. در صورت تمایل با آموزش هک ایکس باکس 360 همراه سایت ایموجو باشید.

نحوه هک ایکس باکس 360

آموزش هک کنسول ایکس باکس 360 دارای پیچیدگی‌های خاص خود است و برای این که بتوانید مراحل را با موفقیت انجام دهید بهتر است مراحل را گام به گام دنبال کنید. سعی شده است در این مقاله تا شیوه ساده هک کنسول بیان شود تا تمام کاربران علاقه‌مند بتوانند کنسول خود را کپی خور کنند. پیشتر در سایت ایموجو در مورد آموزش ریست ایکس باکس با چند گام ساده! مطالب جالب توجهی برای شما عزیزان همیشه همراه قرار گرفته است.

برای هک Xbox 360 مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید با موفقیت کنسول خود را هک کنید:

مرحله اول هک Xbox 360

در ابتدا کنسول ایکس باکس 360 خود را باز کرده و کابل Sata پشت درایور را جدا کنید و یک کابل مجزا از کامپیوتر خود به پشت درایور کنسول متصل کنید.

مرحله دوم هک ایکس باکس 360

یک دیسک فلاپی تهیه کرده که قابلیت بوت را داشته باشد تا بتوانید فایل هک را درون فلاپی قرار دهید. پس از انتقال فایل بوت که دارای نام MTKFLASH است می‌توانید کنسول خود را روشن کنید.

هک ایکس باکس 360
هک ایکس باکس 360

مرحله سوم هک Xbox 360

برای هک ایکس باکس 360 در این مرحله خط دستوری زیر را در سیستم رایانه وارد کنید:

MTKFLASH r/m/sata orig.bin

مرحله چهارم هک ایکس باکس 360

در این مرحله پس از وارد کردن دستور فوق بهتر است کنسول خود را خاموش کنید. کمی صبر کنید تا کنسول به صورت کامل خاموش شود و پس از آن دوباره کنسول را روشن کرده و در هنگام بالا آمدن کنسول عدد مربوط به درایو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مرحله پنجم هک ایکس باکس 360

اگر مراحل را به درستی انجام داده باشید، در این بخش هک Xbox 360 انجام می‌شود و اگر موفق به انجام هک کنسول نشده‌اید بهتر است مجدد از مرحله سوم، مراحل را دنبال کنید.

مرحله ششم هک Xbox 360

زمانی که بتوانید با موفقیت پیام هک کنسول را مشاهده کنید در واقع شما توانسته‌اید به راحتی کنسول خود را کپی خور کنید. در این حالت می‌توانید با هزینه بسیار کم، بازی‌های متنوع را بر روی کنسول خود بازی کنید. تنوع در بازی‌های کنسول Xbox 360 به گونه‌ای است که بسیاری از افراد علاقه‌مند به تجربه این بازی‌ها هستند.

نکته: توجه کنید که هک کنسول Xbox 360 دارای حساسیت زیادی است و اگر نتوانید به درستی مراحل کار را انجام دهید، ممکن است کنسول شما دچار مشکل سخت افزاری شود. اگر می‌خواهید ریسک کنید و از بازی‌های کپی شده استفاده کنید می‌توانید مراحل فوق را گام به گام دنبال کنید. اگر بتوانید مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید، قادر خواهید بود تا به راحتی از بازی‌های متنوع لذت ببرید.

هک ایکس باکس 360
هک ایکس باکس 360

جمع بندی درباره هک ایکس باکس 360

کنسول Xbox 360 به عنوان یک کنسول محبوب از شرکت مایکروسافت است که طرفداران زیادی دارد. وجود تنوع در این کنسول باعث شده است تا افراد بتوانند با توجه به نیاز خود یک مدل مناسب را خریداری کنند. کنسول نسل هفتمی کمپانی مایکروسافت، قابلیت هک شدن دارد که ما در سری مقالات سایت ایموجو آموزش هک Xbox 360 را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار داده‌ایم.

اگر از کنسول‌های متنوع شرکت مایکروسافت دارای کنسول ایکس باکس وان هستید و می خواهید با شیوه هک کردن این کنسول آشنا شوید بهتر است آموزش هک ایکس باکس وان با چند گام ساده! را مطالعه کنید. دقت کنید که هک کنسول برای بسیاری از افراد دارای ریسک زیادی است، پس بهتر است در هنگام اجرای مراحل، دقت خود را افزایش دهید تا بتوانید یک نتیجه رضایت بخش کسب کنید.

شما برای ما از هک ایکس باکس 360 بنویسید

هک ایکس باکس 360 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.