AD

بازی Forever Winter برای استیم می آید

بازی Forever Winter برای استیم می آید
0 19

بازیکنان برای بازی Forever Winter برای استیم هیجان‌زده هستند؛ گفته می‌شود این بازی ترکیبی از Amored Core 6 و Fallout است. با توجه به موفقیت Armored Core 6 که این سری را احیا کرد، واضح است که بازی‌های Mech بازگشته‌اند و برای مدتی طولانی وجود خواهند داشت. همچنین شاید علاقمند به آشنایی با بهترین حالت های بازی Fallout 4 برای گیمرهای PC باشید.

سبک بازی Forever Winter

The Forever Winter یک تیراندازی ترس و بقا تاکتیکی است که در آن شما و تیمتان باید مردگان را غارت کنید تا به پشتیبانی ماشین های جنگی وحشتناک و غول پیکر که در یک درگیری بی پایان قفل شده اند، زنده بمانید.

بازی Forever Winter یک بازی نسبتاً ترسناک با هدف ارائه دیدگاه جدیدی به صحنه خواهد بود. به‌طور غیر متعارف،Forever Winter  شما را رها می‌کند تا در یک زمین بایر وسیع و پر از خون، دشمنان تشنه خونی که آماده حمله به شما هستند، زنده بمانید. با توجه به تنظیمات بازی، به نظر می رسد این بازی ترکیب خوبی از دو دنیای بازی Fallout و AC6 باشد.

داستان بازی Forever Winter

در بازی Forever Winter بازیکن در یک موقعیت ناامید کننده وارد بازی می شود که در آن باید از سلاح های ضعیف برای زنده ماندن استفاده کند. این بازی استفاده از عقل را برای برنده شدن در بازی ترویج می کند. بازی نسبتاً سریع پیش می رود و بازیکن را در یک دنیای تقریباً ترسناک با جناح های متخاصم در درگیری های گسترده قرار می دهد. در این بازی، شما معمولاً احساس درماندگی می کنید و احتمال آسیب جانبی، قریب الوقوع به نظر می رسد.

 

گیم پلی بازی Forever Winter

در صفحه استیم Forever Winter به اشتراک گذاشته شده است که در این بازی دشمنان به هوش مصنوعی قدرتمندی مجهز شده‌اند که به اندازه کافی هوشمند هستند تا با یکدیگر برای غلبه بر مخالفان همکاری کنند. این بازی به صورت گروهی یا انفرادی در دسترس است. حالت گروهی به صورت آنلاین در دسترس است و به دوستان و خانواده این امکان را می دهد تا در کنار هم از بازی لذت ببرند.

دانلود بازی Forever Winter در استیم

منبع: MSN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.