AD

بهترین حالت های بازی Fallout 4 برای گیمرها PC

0 1,984

در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو ما برای شما بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمرهای پی سی جمع آوری کرده ایم تا شما بتوانید ترفندهای این بازی را یاد بگیرید و از بازی کردن فال اوت ۴ و انجام ماموریت های جذاب آن لذت ببرید.

بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمرهای PC

حالت ها تجربه بازی را بهتر و بیشتر می کنند به همین دلیل امروز ما لیست کاملی از بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمر های پی سی  ها جمع آوری کرده ایم تا در اختیار شما بگذاریم. در این اواخر حالت های جدیدی به بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی ارائه شده است، حالت هایی مثل بهبودی در دید بازیکن (Looks Mirror)، پیشرفت در بازی (Better Settler) ، سلاح ها و ابزار های جنگی که باعث می شود که بازیکنان این بازی بتوانند از انجام ماموریت های این بازی لذت ببرند.

همچنین بخوانید: ۱۰ مورد از ماموریت های پنهان در بازی GTA 5

بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمر های پی سی: Looks mirror

شاید از ظاهر شخصیت خسته شده باشید و در صورتی که بخواهید پس از خارج شدن از خانه خود در نقطه اولیه Fallout 4 ، می توانید تغییرات در ظاهر خود اینجاد کنید یا چهره شخصیت تان را تغییر دهید. در بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی با استفاده از حالت آینه یا همان Looks Mirror ، گزینه ای برای تغییر شکل کاراکتر خود در اختیار شما قرار می گیرد که به وسیله ی آن می توانید چهره ی شخصیت خود در آن تغییر دهید و همچنین در صورت عدم تمایل به ظاهر جدید، با استفاده از آینه ای که بر روی دیوار محل سکونت تان نصب شده است می توانید چهره خود را دوباره تغییر دهید.

بهترین حالت های بازی فال اوت 4  برای گیمر های پی سی: Better Settler

بازی بعد از مدتی ممکن است کسل کننده باشد، وقتی هر بار یک سری از کاراکتر ها را با همان لباس و ظاهری یکسان میبینید، ممکن است از بازی کردن خسته شوید. اما شما می توانید با کمک این حالت بازی بیش از 150 شهرک جدید اضافه کنید تا بتوانید افراد جدیدی را در اطراف خود ببینید و این موضوع به شما احساس تازه ای می دهد.

بهترین حالت های بازی Fallout 4 
بهترین حالت های بازی Fallout 4

بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمر های پی سی: Faction Housing Overhaul

بهترین چیز در بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی این است که شما وقتی به جناح هایی که در بازی هستند ملحق شوید، خانه ی مسکونی به شما تعلق می گیرد اما شرایط محل زندگی شما به نوعی نیست که بخواهید در آن وقت بگذرانید. این حالت محل زندگی شما را به مکانی زیبا تر و فضای مسکونی بزرگ تری تبدیل  می کند. در این حالت بازی Fallout 4 برای گیمر های pc  ویژگی های اضافی مثل میز کار، سالن بدن سازی ، دکوراسیون و فضای ذخیره سازی است.

بهترین حالت های بازی فال اوت 4  برای گیمر های پی سی: Conquest

ماندن و گذراندن بیشتر وقت خود در یک مکان خاص ممکن  است کسل کننده و تکراری شود، ولی با کمک این حالت می توانید شهرک خود را در جایی مشترک باهم ایجاد کنید. همچنین اردوگاه هایی را می توان اضافه کرد که می توانند در هر منطقه ای که شما می خواهید و انتخاب می کنید قرار بگیرند در صورت تمایل به تغییر محل اردوگاه به مکانی دیگر، نکته اول این است که امکان تغییر مکان به آن جا وجود داشته است، اگر این گونه باشد این اتفاق صورت می گیرد. در بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی این حالت به شما امکان می دهد تا ده مکان اردوگاه و شهرک و همچنین گزینه ای برای خراب کردن آن ها ایجاد کنید.

بهترین حالت های بازی فال اوت 4  برای گیمر های پی سی: Conquest
بهترین حالت های بازی فال اوت 4  برای گیمر های پی سی: Conquest

بهترین حالت های بازی Fallout 4  برای گیمر های پی سی: Rain of  Brass

این حالت باعث می شود که پوکه ی اسلحه های شما قابل مشاهده باشد و حتی آن ها به مدت زمان یک ساعت در همان مکان قابل مشاهده می باشند. اگر چه ممکن است تغییر قابل توجهی به به نظر نرسد، اما باعث واقعی تر به نظر آمدن بازی هم می شود. در این حالت بازیFallout 4  برای گیمر های Pc  همان طور که در دنیای واقعی پس از یک درگیری بزرگ باید زمین با تعداد زیادی پوکه روی زمین پوشانده شود، این اتفاق می افتد و باعث می شود که واقعی بودن بازی بیشتر به چشم بیاید. سازنندگان بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی سعی کرده اند برای این که این بازی واقعی تر جلوه کند، آسیب هایی که به بدن شخصیت بازی وارد می شود را برای مدت زمان طولانی تری قابل مشاهده می سازد.

بهترین حالت های بازی فال اوت 4  برای گیمر های پی سی: Eat off the Floor

ممکن است این حالت ناخوشایند به نظر برسد! اما در عوض، به طور کامل این یک حالت مفید برای صرفه جویی در وقت شما و سرعت بخشیدن در کار ها است. در بازی Fallout 4  برای گیمر های Pc شما باید غذا را انتخاب کنید و فقط قادر به مصرف کردن آن خواهید بود.

در نسخه های قبلی این بازی شما مجبور بودید که غذا را از قفسه، از روی میز یا کف خانه انتخاب کنید و بلافاصله بعد از انتخاب کردن شما آن غذا به موجودی کوله پشتی شما اضافه می شد و باید شما کوله پشتی خود را باز می کردید، سپس باید آن را از میان دیگر اقلام پیدا میکردید و بعد آن را مصرف می کردید که این روش زمان بیشتری را صرف می کرد. اما در این حالت بازی فال اوت 4 برای گیمر های پی سی وضعیت بهتر و ایده آل تری پیش روی شما می باشد، در این نسخه شما می توانید به طور مستقیم از این حالت استفاده کنید و سپس خیلی سریع آن را مصرف کنید.

شما برای ما از بهترین حالت های بازی Fallout 4 بنویسید

بهترین حالت های بازی Fallout 4 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بهترین حالت های بازی Fallout 4 را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.