AD

Ash of God’s: Redemption برای اندروید در دسترس است

Ash of God's: Redemption برای اندروید در دسترس است
0 9

بازی Ash of God’s: Redemption یک عنوان جدید RPG است که توسط AurumDust برای شما ارائه شده است. بازی Ash of God’s: Redemption برای پیش ثبت نام برای اندروید و برای کنسول ها و رایانه های شخصی در دسترس است. همچنین قرار است این بازی به زودی برای iOS عرضه شود. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین بازی‌های RPG برای iPhone و iPad داشته باشید.

بازی Ash of God’s: Redemption

هدف بازی Ash of God’s: Redemption ارائه یک RPG نوبتی با تاکید بر داستان سرایی Rogue-like است. مهارت استراتژیک خود را در نبردهای چالش برانگیز تاکتیکی آزمایش کنید و در دنیایی حرکت کنید که در آن اصول اخلاقی به خوبی تعریف نشده است و این همان چیزی است که شما آن را می سازید. هیچ درست یا غلطی در این دنیا وجود ندارد و همه چیز بستگی به این دارد که شما به عنوان یک بازیکن چه دیدگاهی داشته باشید.

داستان بازی Ash of God’s: Redemption

بازی Ash of God’s: Redemption دارای یک دنیای زیبا ساخته شده با نمای ایزومتریک است تا اطمینان حاصل شود که می توانید قدرت استراتژیک خود را در نبردها به حداکثر برسانید و بر دشمنان برتری پیدا کنید. هر تصمیمی که در این خط داستانی می گیرید، داستان بر اساس آن تصمیم تنظیم می شود.

بازی بر روی شاخه‌های داستانی متمرکز است به این معنی که هر مرحله و تصمیمی که می‌گیرید به نتایج متفاوت و در نهایت پایان‌های منحصربه‌فرد منجر می‌شود. به عنوان یک بازی مبتنی بر تصمیم، انتخاب های نهایی در مورد چگونگی گسترش داستان بر اساس تصمیم شما به عنوان بازیکن صورت می گیرد.

با پیشرفت بازی، با دوراهی‌های اخلاقی روبرو می شوید و انتخاب‌های سختی خواهید داشت، گاهی اوقات انتخاب‌های درست مشخص می‌شوند و به نتایج درستی منجر می‌شوند و گاهی اوقات تصمیم‌های بد ممکن است منجر به نتایج درست شوند، بنابراین در نهایت تصمیم شما تعیین کننده خواهد بود.

 

پیش ثبت نام بازی Ash of God’s: Redemption

Ash of God’s: Redemption اکنون برای پیش ثبت نام در اندروید در دسترس است. بازی از طریق گوگل پلی قابل دسترس است. انتظار می رود این بازی به زودی بر روی iOS منتشر شود، اما تا کنون هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن وجود ندارد.

دانلود بازی Ash of God’s: Redemption برای اندروید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.