AD

همکاری کلش اف کلنز و ارلینگ هالند فوق ستاره فوتبال

همکاری کلش اف کلنز و ارلینگ هالند فوق ستاره فوتبال
0 16

فصل جدید کلش آف کلنز در ماه می‌2024 با همکاری کلش اف کلنز و ارلینگ هالند فوق ستاره فوتبال آغاز می‌شود. موضوع این فصل فوتبال است که ارلینگ هالند (Erling Haaland)، فوق ستاره فوتبال در این فصل از کلش آف کلنز حضور خواهد داشت. در این مقاله، به بررسی این همکاری می‌پردازیم.

 

ارلینگ هالند به عنوان Barbarian King در بازی کلش آف کلنز

فصل بعدی کلش آف کلنز در مورد فوتبال است. برای مطابقت با موضوع این فصل، کلش آف کلنز اسکین Football Royal Champion را به May 2024 Gold Pass اضافه می‌کند. در مورد این فصل از کلش آف کلنز قبلاً شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود و به نکاتی اشاره شده بود، اما چیزی که باعث تعجب شد، حضور یک ستاره فوتبال در این بازی بود.

ارلینگ هالند یکی از بهترین مهاجمان فوتبال در جهان است. او در حال حاضر برای منچسترسیتی بازی می‌کند و در طول دو سال حضورش در این باشگاه انگلیسی رکوردهایی را به ثبت رسانده است.

یک سرباز بسیار ویژه به نام Barbarian King Erling Haaland به کلش آف کلنز خواهد پیوست. ویدیوی گیم پلی او نه تنها هیجان انگیز بلکه خنده دار است. هالند در این ویدیوی اختصاصی با هر اتک به توپ فوتبال ضربه می‌زند. انیمیشن‌های او حرکات واقعی او را تقلید می‌کنند.

استوارت مک گاو (Stuart McGaw)، مدیر کل کلش آف کلنز نیز نظرات خود را در مورد این موضوع بیان کرد: وقتی شنیدیم ارلینگ هالند از طرفداران بازی ما است و می‌خواهد با ما شریک شود، خیلی برایمان جالب و هیجان انگیز بود.

هالند گفت: فکر می‌کنم حدود 10 ساله بودم که با بازی کلش آشنا شدم. من و دوستانم شروع به بازی کردیم، و بسیار خوش می‌گذشت. او افزود: من مدت زیادی است که از طرفداران این بازی هستم و همه چیز را در مورد آن می‌دانم، بنابراین ظاهر شدن به عنوان یک کاراکتر در بازی واقعاً برای من جالب است.

شکست دادن هالند در میدان نبرد، جوایز شیرینی مانند معجون (potions) و سنگ معدن (ore)، همراه با جایگاهی در تابلوی امتیازات برای بازیکنان به همراه دارد. در مجموع، فصل Haaland از 1 می‌2024 آغاز می‌شود و تا 31 می‌ادامه خواهد داشت.

در فصل Clash With Haaland بلیط طلایی بخرید !

به نقل از ایران موجو در جدیدترین سیزن سوپرسل خود را که Clash With Haaland نام دارد مانند سیزن های قبل یک بلیط طلایی یا گلد پس منتشر شده است که در آن با انجام چالش هایی که در نظر گرفته می شود علاوه بر جوایز رایگان یک سری جوایز وی ای پی نیز دریافت خواهید کرد که این چلنج ها شامل پیروزی در وار ها تخریب قلعه و پیروزی درر جنگ های دهکده ای و… می شود و درنهایت با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و انجام تمامی اینت چلنج ها کارکتر قهرمان یا Football Royal Champion را دریافت خواهید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.