AD

تاریخ انتشار Star Wars: Hunters

تاریخ انتشار Star Wars: Hunters
0 11

تاریخ انتشار Star Wars: Hunters پس از تاخیرهای متعدد، بالاخره اعلام شد و این بازی در ژوئن 2024 برای اندروید و iOS منتشر می شود.

Zynga شرکت فعال در زمینه بازی‌های موبایلی در حال تولید یک بازی کاملاً جدید از جنگ ستارگان به نام Star Wars: Hunters است. این، یک بازی تیراندازی حماسی چند نفره است که قرار است برای اندروید و iOS عرضه شود. این تایتل برای اولین بار در فوریه 2021 رونمایی شد و پس از سال‌ها تاخیر، سرانجام به تازگی تاریخ عرضه آن مشخص شده است. تریلری که در ادامه این مقاله آورده شده است به تاریخ انتشار این بازی اشاره دارد.

Star Wars: Hunters نوید یک تجربه چندنفره و سرگرم کننده، با نبردهایی که در مکان‌های نمادین برگزار می‌شود، می‌دهد. اگرچه ممکن است در این بازی چهره‌های آشنای زیادی را نبینید، این بازی دارای مجموعه‌ای از کاراکتر‌ها از Mandalorians گرفته تا اعضای Sith، droid‌ها، stormtrooper‌ها و غیره خواهد بود.

شما می‌توانید از بین کلاس‌های مختلفی که با توجه به سبک بازی دلخواه شما متفاوت است، انتخاب داشته باشید. کلاسDamage  در حالتی که با چندین اتک سنگین سروکار دارید بهتر است، در حالی که Support برای بهبود هم تیمی‌ها و طولانی‌تر کردن مدت نبردها مجهزتر است. در نهایت، کاراکترهای Tank می‌توانند چندین دشمن را با هم از بین ببرند.

اگر از طرفداران جنگ ستارگان هستید، می‌توانید در اپ استور یا گوگل پلی برای Star Wars: Hunters پیش ثبت نام کنید و در زمان عرضه این بازی جوایز منحصر به فردی دریافت کنید. این بازی در تاریخ 4 ژوئن در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

منبع: pocketgamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.