AD

دانلود رایگان بازی گذرگاه ؛ بازی جذاب و محبوب ایرانی

0 761

بازی گذرگاه خاطره‌ای از 8 سال دفاع مقدس است. گذرگاه در این جا به معنای گریز گاه هم می‌باشد. جایی که بعثی‌های از خدا بی خبر برای انتقال تجهیزات جنگی خود به جبهه اصلی از آن استفاده می‌کردند. این بازی داستان واقعی دارد. بعثی‌ها از این گذرگاه استفاده می‌کردند تا بتوانند با استفاده از تجهیزات ارسالی از این طریق، نیروهای ایرانی را از بین ببرند و بر خاک کشور عزیز ما ایران تسلط پیدا کنند. اما با عنایت پروردگار و تیزهوشی رزمندگان اسلام، نقشه‌های آنان نقش بر آب شد و این گذرگاه تبدیل به گورستان تجهیزات و نفرات رژیم ظالم و بی هویت بعث شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی با سایت ایموجو تا آخر این مقاله همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بهترین بازی لپ تاپ

چرا باید از وجود بازی گذرگاه خوشحال باشیم؟

یکی از فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در همه دوران‌ها و البته نقطه ضعفی که همه از وجود آن با خبریم، تبلیغات رسانه‌ای است. بازی گذرگاه در راستای این هدف ساخته شده و کار بسیار ارزشمندی است. تبلیغات بسیار مهم است. شاید بارها توانمندی‌های ایران در زمینه‌های مختلف مانند نانو، موشکی، پتروشیمی و… را شنیده‌اید، اما همیشه با تردید به آن نگاه کرده‌اید. زیرا حس می‌کنید این علوم ارزشی ندارند و ما باید در زمینه‌های دیگر سرمایه گذاری کنیم. در حالی که خیلی از کشورهای صاحب نام دنیا، آرزوی چنین توانمندی‌هایی را دارند.

اما چرا ما همیشه فکر می‌کنیم ایران نمی‌تواند کاری را انجام دهد و حتی برای موفقیت باید از ایران رفت؟ زیرا آنقدر تبلیغات بد و غیر واقعی از ایران توسط رسانه‌های به اصطلاح معاند دیده‌ایم که دیگر حتی واقعیت‌ها را هم نمی‌بینیم. برای این که با اثرات تبلیغ آشنا شوید این مثال را در نظر بگیرید. بازی فوتبال همیشه به عنوان یک بازی جذاب در حال تبلیغ شدن است. این در حالی است که خیلی‌ها وسط تماشای فوتبال خوابشان می‌برد. اما آنقدر گفته‌اند که بازی فوتبال جذاب است، گاها دچار خود درگیری می‌شویم.

این که آیا این فوتبالی که من جذابیت آن چنانی از آن نمی‌بینم درست است یا آن تبلیغاتی پر هیجانی که دیده‌ام؟ بازی گذرگاه یک نمونه از تبلیغات رسانه‌ای در جهت نشان دادن توانمندی‌های نظامیان ایرانی که با حداقل تجهیزات مانند آرپیجی، به مصاف دشمن تا دندان مسلح می‌روند و در نهایت هم پیروز می‌شوند. اکثر بازی‌های خارجی مهم در سبک جنگ نظامی، ساخت کشور آمریکا هستند و آن‌ها توانسته‌اند با این تبلیغات انبوه خود را به عنوان دوست‌دار بشریت معرفی کنند و به همه ثابت کنند که اگر آمریکا به کشوری حمله نظامی می‌کند، فقط به خاطر مردم آن کشور است که در واقعیت این گونه نیست.

چرا باید از وجود بازی گذرگاه خوشحال باشیم؟

ماجرا و گیم پلی بازی جذاب گذرگاه

همانطور که گفته شد ارتش بعث عراق سعی داشت تا با استفاده از یک گذرگاه یا به اصطلاح یک راه میانبر، نیروهای نظامی و تجهیزات سنگین زرهی خود را به جبهه اصلی برساند. اما یک پایگاه نظامی ایران در نزدیکی گذرگاه وجود داشت. چند تن از نیروهای نظامی این پایگاه، با قایم شدن در پشت یک خاکریز و با استفاده از آرپی جی، سعی داشتند تا مانع از ورود این تجهیزات و نیروها به جبهه اصلی شوند. بازی گذرگاه این ماجرا را به شکل یک بازی در آورده است تا سختی‌ها و مشقت‌های جنگیدن در چنین مکان‌هایی را به شما بدهد.

گیم پلی بازی خیلی عالی نیست. یعنی بازی‌های بهتر زیادی از لحاظ گیم پلی نسبت به این بازی وجود دارند که کم و بیش با آن‌ها آشنا هستیم. اما ما ایرانی‌ها باید از بازی‌های نظیر گذرگاه استقبال کنیم تا بازی سازهای ما که در یک جنگ نابرابر با خارجی‌ها در حال رقابت هستند، نیرو و انگیزه بیشتری بگیرند. بازی به اندازه‌ای که مورد نیاز است، جذابیت دارد. پس با خیال راحت این بازی را از فروشگاه‌های ایرانی مانند مایکت و کافه بازار دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود بازی گذرگاه از کافه بازار

نتیجه گیری

بازی گذرگاه و سایر بازی‌های ایرانی که رسالت‌شان حفظ و نشر آثار فاخر و ارزشمند نیروهای نظامی و مردمی ایران در مقابله با جنگ تحمیل شده از سوی کشورهای غربی توسط رژیم بعث عراق هستند، باید محترم شمرده شوند و از آن‌ها حمایت کرد. قطعا با حمایت از سازندگان این بازی‌ها لطف بسیار زیادی را به کشور و فرهنگ خود ادا می‌کنیم که وظیفه همه هم می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی، می‌توانید با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای دانلود بازی های بیشتر به بخش دانلود بازی در سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.