AD

دانلود رایگان بازی های پول بی نهایت اندروید

0 3,013

بازی های پول بی نهایت زیادی در حال حاضر وجود دارند که با خیلی از آن‎ها آشنا هستیم. البته شاید برخی سوال  داشته باشند که بازی پول بی نهایت، چگونه بازی است؟ خیلی از بازی‌ها برای این که بتوانند برای تیم تحقیق و توسعه خود، یعنی بازی سازها، درآمدی را کسب کنند، مجهز به خریدهای درون برنامه‌ای هستند. این جا است که یک سری افراد که هوش و البته تحصیل کرده و دوره دیده در زمینه هک هستند، وارد کار می‌شوند. این عزیزان با وقت گذاشتن چند روزه یا شاید هم بیشتر، تمام خریدهای درون برنامه‌ای بازی را هک می‌کنند و زمانی که شما این بازی هک شده را دانلود کنید، انگار وارد یک بازی با پول بی نهایت شده‌اید که هیچ محدودیتی برای استفاده از خدمات آن نیست. در ادامه با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این نوع بازی ها آشنا شوید.

فلسفه‌ بازی های پول بی نهایت چیست؟

همانطور که گفته شد بازی‌ های پول بی نهایت در واقع بازی‌های هک شده هستند. بازی‌های هک شده یک مزیت و یک عیب بسیار بزرگ دارند. به دلیل وجود این عیب بیش از اندازه بزرگ، استفاده از این بازی‌ها ضرر بی‌شماری را به کشور و منافع ملی وارد می‌کند. هر انسان عاقل و بالغی که عاشق پیشرفت وطن خود باشد، باید اول منافع ملی را در نظر بگیرد و سپس اقدام به استفاده یا استفاده نکردن از چیزی بکند.

اکثر شرکت‌های بازی سازی مطرح دنیا مانند گیم لافت، ای اِی اسپورت، کونامی و غغیره در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا و انگلیس قرار دارند. وقتی ما خودمان با همان علم کم و محدود خود در حوزه بازی سازی به بازی‌ها نگاه می‌کنیم، شاهد تفاوت‌های فاحش میان بازی‌های تولید داخل با خارجی‌ها هستیم. شاید باور نکنید اما دلیل اصلی این اتفاق ناخوشایند، ما کاربران هستیم. چرا که بازی های پول بی نهایت حسابی حال ما را خوب و حال بازی سازهای داخل را بد کرده است.

در کشورهای توسعه یافته دنیا نظیر کشورهای نامبرده، قانونی سخت به نام حق کپی رایت وجود دارد. این قانون می‌گوید اگر کسی بدون اجازه سازنده و یا خالق یک اثر، اقدام به فروش و یا حتی گذاشتن آن در سایت یا هر جای دیگری بکند، جریمه‌های سنگینی را باید پرداخت کند. اما در ایران این گونه نیست. قانون کپی رایت مانند خیلی از قانون‌های خوب دیگر در کشور تصویب شده‌ است، اما نه کسی آن را انجام می‌دهد و نه کسی بر اجرای آن نظارت می‌کند.

نتیجه آن هم در آخر سر باعث از بین رفتن منبع درآمد برای بازی ساز محترم شده و نیازی به توضیح هم ندارد که این بی توجهی، صنعت بازی سازی ما را هم از بین خواهد برد.

بازی های پول بی نهایت
بازی های پول بی نهایت

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی لیمبو ؛ بازی جذاب و محبوب

دلایل وجود و آثار بازی ‌های هک شده

اکثر بازی‌ها استراتژی وار هستند. یعنی شما هر چقدر در بازی تلاش می‌کنید و به پیش می‌روید، درست مانند زندگی عادی، آن گونه هم امکانات دریافت می‌کنید. این یک سبک زندگی است که حتی موفق‌ترین افراد دنیا هم آن را تایید می‌کنند. در بازی پول بی نهایت علاوه بر ضربه زدن به صنعت بازی سازی کشور، یک اخلاق ناپسند را هم یاد می‌گیریم. این که می‌توانیم با یک سری ترفندها، بدون این که زحمت زیادی متحمل شویم، بالاترین امکانات را در اختیار داشته باشیم.

اما فارغ از این مسائل، اکثر بازی‌های هک شده دنیا که ما مردم ایران به راحتی می‌توانیم بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آن‌ها را دانلود و سپس بازی کنیم، مربوط به کشورهای خارجی هستند.

دلیل آن هم مقابله به مثل ایران با تحریم‌های ظالمانه کشورهای سازنده بازی‌ها است و چون که ایران به هیچ وجه با آن‌ها ارتباط شفافی ندارد، آن‌ها هم نمی‌توانند در مورد اقدام غیر قانونی ایران کاری را انجام دهند. همانگونه که ایران کاری در مقابل تحریم‌های غیر قانونی آن‌ها نمی‌تواند انجام دهد. استفاده از بازی های پول بی نهایت خارجی منع قانونی و شرعی ندارد. چون وسط جنگ حلوا پخش نمی‌کنند. اما بازی‌های داخلی ما، نباید هک و رایگان در دسترس عموم قرار داده شوند. 

البته نباید از این موضوع غافل شد که ما به بازی‌های هک شده بسیار عادت کرده‌ایم. به طوری که اگر کسی برای خرید بازی پول هنگفتی را پرداخت کند (که در کشورهای پیشرفته پرداخت می‌کنند)، از نظر خود ما هم فرد اسکلی است. وقتی این فرهنگ در کشور ما جا افتاده است، دیگر بحث منافع ملی و حمایت از شرکت‌های بازی سازی هم، زیاد مطرح نمی‌شود و چون که بازی سازها هم توانایی سرمایه گذاری ویژه را ندارند، افت در کارشان را مشاهده می‌کنیم و نسبت به حمایت از آن‌ها کم رغبت‌تر می‌شویم.

نمونه بازی‌ های موجود با پول بی نهایت

در ادامه یک لیست معرفی نامه برای شما آورده‌ایم. در این لیست بازی‌ها بزرگ و نام آشنای زیادی وجود دارند که می‌توانید  بدون پرداخت هیچ هزینه و یا حتی تلاش مستمر در بازی، امکانات بازی‌ها را به صورت یک‌جا داشته باشید. بهترین بازی های پول بی نهایت برگزیده شده از سوی مخاطبان به شرح زیر هستند. (این لیست، صرفا یک لیست می‌باشد و نه رده بندی)

بازی های پول بی نهایت
بازی های پول بی نهایت

نتیجه گیری بازی های پول بی نهایت

عاشق بازی بودن یک عشق غیر ارادی مانند سایر عشق‌ها می‌باشد. شاید یک نفر در 24 ساعت، 15 ساعت با خستگی و کوفتگی که خودش هم حس می‌کند، به بازی کردن ادامه دهد. اما یک سری چیزهای دیگر هم هستند که این عشق و لذت از بازی را دو چندان می‌کنند. یکی از این‌ها، حمایت از بازی سازهایی است که بی وقفه برای تولید یک اثر، شبانه روزی تلاش می‌کنند تا هم ما از آن‌ها استفاده کنیم و هم خودشان از مزایای مالی آن بهره ببرند. پس با حمایت از بازی سازها و دانلود نکردن بازی های پول بی نهایت هوای این گروه را هم داشته باشیم. برای اطلاعات بیشتر با بخش دانلود بازی سایت ایموجو در ارتباط باشید.

شما برای ما از بازی های پول بی نهایت بنویسید

در این مطلب از مجله بازی ایموجو شما را با بازی های پول بی نهایت آشنا کردیم. با استفاده از این بازی ها به راحتی هر چه تمام تر می توانید لحظه های دلنشینی را برای خود رغم بزنید. می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.